Допоможіть розібратися що таке "офіційна гарантія Asus"

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Автор
Повідомлення
AmigoPhoenix
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Усім привіт.
Нещодавно зустрівся з таким моментом. Мав намір придбати відеокарту asus strix 3070. Тут на форумі в одному з оголошень з бажаною картою в описі було вказано "оф гарантія".
Я подумав що мається на увазі оф укр гарантія, бо за серійним номером карти на сайті асуса видавало таке:

Модель: ROG-STRIX-RTX3070-O8G-GAMING
-Дистриб’ютор: PROLOGIX FZE
-Країна призначення: UA
-Територія дії гарантії: Local(UKRAINE)
-Дата виготовлення: 2021-04-06
-Дата закінчення гарантійного терміну: 2024-04-06


Згодом продавець доповнив той пункт до "офіційна гарантія присутня, локальна відсутня".
Спитав продавця:
Гарантія. Звернув увагу, що раніше в оголошенні була вказана офіційна укр. гарантія. Зараз ви пишете, що локальної гарантії нема. Прошу пояснити даний момент.
Отримав відповідь:
гарантия изначально было написано что официальная,а чем есть комменты,откуда Вы взяли что была укр гарантия я не знаю,просто добавил что локальной нету а только оф. гарантия

Карта продавалася без коробки та документів. Просвітіть мене темного, що це таке "оф гарантія асус"? І що продавець мав на увазі?

P.S. Тема створена не з метою підмочити продавцю репутацію, а з метою заповнити пробіл у власних знаннях на майбутнє.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Карта продавалася без коробки та документів
це означає що гарантії нема, те що там автор відверто чесав то його особисто характеризує
P.S. Тема створена не з метою підмочити продавцю репутацію, а з метою заповнити пробіл у власних знаннях на майбутнє.
та він сам справився з цим :gigi:
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Когда я раньше обращался в офф сервисные центры, коробка была не нужна. \

так же когда отправлял по RMA EVGA видеокарту в Германию сказали прост овыслать в обычной коробке, НЕ В ОРИГИНАЛЬНОЙ это даже подчеркнули.

а вот местячковым подавай коробку и чек
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Buldozer.: 23.05.2023 17:04 Когда я раньше обращался в офф сервисные центры, коробка была не нужна. \

так же когда отправлял по RMA EVGA видеокарту в Германию сказали прост овыслать в обычной коробке, НЕ В ОРИГИНАЛЬНОЙ это даже подчеркнули.

а вот местячковым подавай коробку и чек
ага, прям сплю і бачу як асус без коробки і нічого виконує свої гарантійні обов'язки десь в британії. прост скаже "відправлення за ваш рахунок" і все, простіше гені віддати.
євгу і інших нормальних виробників не потрібно приплітати, це вводить в оману
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Paradox1306: 23.05.2023 17:05
Buldozer.: 23.05.2023 17:04 Когда я раньше обращался в офф сервисные центры, коробка была не нужна. \

так же когда отправлял по RMA EVGA видеокарту в Германию сказали прост овыслать в обычной коробке, НЕ В ОРИГИНАЛЬНОЙ это даже подчеркнули.

а вот местячковым подавай коробку и чек
ага, прям сплю і бачу як асус без коробки і нічого виконує свої гарантійні обов'язки десь в британії. прост скаже "відправлення за ваш рахунок" і все, простіше гені віддати.
євгу і інших нормальних виробників не потрібно приплітати, це вводить в оману
:mad:
1)Что значит "приплетать" ? Я поделился своим опытом, пускай и пару-тройку лет назад.

2)И при чем тут британия? Отдавал роутер в офф сц асус (не помню какой) приняли только роутер и дали квитанцию,коробку и т.д. отдали мне,сказали не нужна.

3)Я где-то писал что "без ничого"? Я написал что коробка была не нужна.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Buldozer.: 23.05.2023 17:07 1)Что значит "приплетать" ? Я поделился своим опытом, пускай и пару-тройку лет назад.

2)И при чем тут британия? Отдавал роутер в офф сц асус (не помню какой) приняли только роутер и дали квитанцию,коробку и т.д. отдали мне,сказали не нужна.

3)Я где-то писал что "без ничого"? Я написал что коробка была не нужна.
1. рма в євги і асус це небо і земля, тмоу приплітати
2. "відсутня локальна гарантія" це очевидно що карта куплена закордноном
3. без коробки но з мукулатурою, це якийсь випадок 1 на млн, або просто "без нічого"
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Гуглимо умови гарантії асус і бачимо:
- На відеокарти розповсюджується локальна гарантія, не глобальна ( тобто ремонт відбувається в країні де була придбана карта).
- Гарантією займається продавець. ( Тобто офіційний магазин де була придбана карта покупцем)
спойлер
Screenshot_20230523-170329.png
Та й в принципі 99% виробників надають гарантію тільки першому власнику ( бачив тільки в евга, що вона надає гарантію після перепродажу. І то наприклад на блок живлення гарантія буде 3 роки а не 10. На карти термін не зміниться).

Тому навіть зі всіма документами можуть відмовити в ремонті. Не говорячи про голу карту без нічого.

Отправлено спустя 7 минут 3 секунды:
Ще зацінив прикол у асус "Гарантийный срок материнских плат и видеокарт, в любом случае не может превышать:
для моделей со сроком гарантии 36 месяцев – 38 месяцев с даты производства"

Виходить якщо купити відеокарту чи материнку яка була виготовлена 6 місяців назад то гарантія буде не 36 місяців, а 32. Напевно в асус думають що все їх барахло має продаватись за 2 місяці :laugh:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

aaleksandrenko: 23.05.2023 17:21
Та й в принципі 99% виробників надають гарантію тільки першому власнику ( бачив тільки в евга, що вона надає гарантію після перепродажу. І то наприклад на блок живлення гарантія буде 3 роки а не 10. На карти термін не зміниться).
корсару фіолетово, є фотки чеку? - все зробимо, правда в корсара найкраща гарантія :)
nhandu
Junior

Повідомлення

Paradox1306: 23.05.2023 17:05
Buldozer.: 23.05.2023 17:04 Когда я раньше обращался в офф сервисные центры, коробка была не нужна. \

так же когда отправлял по RMA EVGA видеокарту в Германию сказали прост овыслать в обычной коробке, НЕ В ОРИГИНАЛЬНОЙ это даже подчеркнули.

а вот местячковым подавай коробку и чек
ага, прям сплю і бачу як асус без коробки і нічого виконує свої гарантійні обов'язки десь в британії. прост скаже "відправлення за ваш рахунок" і все, простіше гені віддати.
євгу і інших нормальних виробників не потрібно приплітати, це вводить в оману
специальной для таких как вы
спойлер
Зображення
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

nhandu: 23.05.2023 17:32
специальной для таких как вы
спойлер
Зображення
а де карта купувалась і яке питання ви задавали не хочете розказати?)
та і є ідея взагалі топова, всі питання відпадуть - вкажіть номер карти і тс зможе напряму запитати куди його з голою картою пошлють

-Дата виготовлення: 2021-04-06
-Дата закінчення гарантійного терміну: 2024-04-06
а це особливий прикол бо це перша карта в якої гарантія рахується не від дати купівлі, а від дати виробництва
Востаннє редагувалось 23.05.2023 17:36 користувачем Paradox1306, всього редагувалось 1 раз.
slv
Member

Повідомлення

У кого покупал ?
UPD
Все, ясно , тема оперативно подчищена
:D
Востаннє редагувалось 23.05.2023 17:39 користувачем slv, всього редагувалось 1 раз.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Официальная украинская гарантия и локальная это одно и тоже. Даже если это серяк то по правилам потребителя гарантию осуществляет тот кто продал - главное что бы был чек с его реквизитами.
AmigoPhoenix
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Стостовно техпідтримки асуса:

Я їх спитав:
спойлер
Добрий день. Потрібна Ваша допомога.
Маю намір придбати з рук б/в відеокарту ROG-STRIX-RTX3070-O8G-GAMING з серійним номером M3YVCM00F020242. Карта на пломбі, але продається без коробки і документів (чек, гарантійний талон відсутні). Продавець вказує, що карта без локальної гарантії , але на оф. гарантії від Асус. При введені серійного номеру карти на Вашому сайті на сторінці перевірки статусу гарантії видає таке:
Модель: ROG-STRIX-RTX3070-O8G-GAMING
-Дистриб’ютор: PROLOGIX FZE
-Країна призначення: UA
-Територія дії гарантії: Local(UKRAINE)
-Дата виготовлення: 2021-04-06
-Дата закінчення гарантійного терміну: 2024-04-06

Скажіть, будь-ласка, якщо я куплю дану карту, що мене чекає у випадку виникнення гарантійного випадку. Я зможу отримати гарантійний ремонт в Україні? Чи треба буде її відправляти на ремонт за межі України. Чи я взагалі залишуся без гарантії?
ДЯкую за відповідь. Гарного Вам дня, бережіть себе.
Вони відповіли:
спойлер
Вас вітає Служба технічної підтримки ASUS

Доброго дня, Вікторе!

Інформуємо, що відеокарта з серійним номером M3YVCM00F020242 призначалася для реалізації на території України та має локальну гарантію від виробника, однак, маємо застерегти, що гарантійне обслуговування відеокарт здійснюється через торгівельну мережу, тож, Вам варто отримати від продавця розрахунковий документ, що підтверджує придбання, оскільки дата початку гарантії починає віжраховуватися від дати придбання.

Дякуємо.
nhandu
Junior

Повідомлення

Paradox1306: 23.05.2023 17:33
nhandu: 23.05.2023 17:32
специальной для таких как вы
спойлер
Зображення
а де карта купувалась і яке питання ви задавали не хочете розказати?)

-Дата виготовлення: 2021-04-06
-Дата закінчення гарантійного терміну: 2024-04-06
а це особливий прикол бо це перша карта в якої гарантія рахується не від дати купівлі, а від дати виробництва
вопрос задавался еще по 3080 в прошлом году,т.к тоже без коробки была карта,а по поводу от какой даты регистрация это вы в асус такой вопрос напишите,ибо не я сам себе выписываю на сайте даты
спойлер
Зображення
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

AmigoPhoenix: 23.05.2023 17:41 Стостовно техпідтримки асуса:

Я їх спитав:
спойлер
Добрий день. Потрібна Ваша допомога.
Маю намір придбати з рук б/в відеокарту ROG-STRIX-RTX3070-O8G-GAMING з серійним номером M3YVCM00F020242. Карта на пломбі, але продається без коробки і документів (чек, гарантійний талон відсутні). Продавець вказує, що карта без локальної гарантії , але на оф. гарантії від Асус. При введені серійного номеру карти на Вашому сайті на сторінці перевірки статусу гарантії видає таке:
Модель: ROG-STRIX-RTX3070-O8G-GAMING
-Дистриб’ютор: PROLOGIX FZE
-Країна призначення: UA
-Територія дії гарантії: Local(UKRAINE)
-Дата виготовлення: 2021-04-06
-Дата закінчення гарантійного терміну: 2024-04-06

Скажіть, будь-ласка, якщо я куплю дану карту, що мене чекає у випадку виникнення гарантійного випадку. Я зможу отримати гарантійний ремонт в Україні? Чи треба буде її відправляти на ремонт за межі України. Чи я взагалі залишуся без гарантії?
ДЯкую за відповідь. Гарного Вам дня, бережіть себе.

Вони відповіли:
Вас вітає Служба технічної підтримки ASUS

Доброго дня, Вікторе!

Інформуємо, що відеокарта з серійним номером M3YVCM00F020242 призначалася для реалізації на території України та має локальну гарантію від виробника, однак, маємо застерегти, що гарантійне обслуговування відеокарт здійснюється через торгівельну мережу, тож, Вам варто отримати від продавця розрахунковий документ, що підтверджує придбання, оскільки дата початку гарантії починає віжраховуватися від дати придбання.

Дякуємо.
ну ось в принципі і вся історія. гарантії не буде
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Знайшов нарешті інфу чи надає асус гарантію після продажу другому власнику - "Гарантія поширюється тільки на Продукт, який був новим на Дату купівлі, та не продавався як такий, що вже використовувався, був відновлений або списаний"

Так що ні. В теорії треба мати контакт з першим власником який зробить в разі чого. Але це робиться через магазин з чеками і гарантійним талоном як вже писали вище.
nhandu
Junior

Повідомлення

так никто и не позиционировал карту как с укр гарантией,о чем я писал человеку в лс,карта отдавалась за 15.8к грн,и если бы сохранились чеки и гарантия то была бы и цена выше,хотя вроде у нас по серийникам дают гарантию некоторые магазы.
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AmigoPhoenix: 23.05.2023 16:51Просвітіть мене темного, що це таке "оф гарантія асус"? І що продавець мав на увазі?
Виходить, що карта має офіційну гарантію, але без підтвердження покупки – скористатися неможливо. Продаван просто хитрун, якщо продавав «з гарантією» яка нічого не варта, це щось на кшталт тих «ліцензійних» ключів для windows по 150грн :laugh: Нажаль, такі фокуси на форумі норм практика :down:
Востаннє редагувалось 23.05.2023 18:32 користувачем WalkMan, всього редагувалось 1 раз.
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

nhandu: 23.05.2023 18:05 так никто и не позиционировал карту как с укр гарантией,о чем я писал человеку в лс,карта отдавалась за 15.8к грн,и если бы сохранились чеки и гарантия то была бы и цена выше,хотя вроде у нас по серийникам дают гарантию некоторые магазы.
А зачем тогда вообще упоминать гарантию, если если ее нет? (Хотя все и так понимают зачем это делается ;) ) У нас и с местной гарантийкой бывает непросто.

Я так когда-то по месту пытался карту купить, в объявлении была указана гарантия. А по факту чувак мне пытался продать карту с ксерокопией гарантийки, на улице без проверки. Ага, щаз.
nhandu
Junior

Повідомлення

карта продавалась как без гарантии местной,и ценик поставил соответсвующий,мой косяк что указал что через сайт асуса бьется что гарантия есть,ибо карта покупалась здесь,но комплекта нету,и бумаг с магаза тоже
спойлер
Зображення
Відповісти