Яку 4070 TI обрати для корпусу Lian Li A4 H2O?

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
sanchez_sama
Junior

Повідомлення

Через розміри корпуса, вибір моделей досить обмежений, максимальний розмір карти в цьому кейсі позначив на скріншоті. Таф, Геймроки, геймінги і інші аоруси не влізають, у Вентуса судячи за оглядами не дуже температури, думав розглянути Ігл, але помітив, що гігабайт по-тихому сильно урізала охолодження у своїх 4070ті ігл та аеро, позбувшись випарної камери і зменшивши систему охолодження, але оглядів с ігл (рев.2) і аеро v2 я не знайшов, за зотаки і інно3д нічого не можу сказати
Вкладення
2023-05-13 11.14.28.jpg
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sanchez_sama: 13.05.2023 12:22 Через розміри корпуса, вибір моделей досить обмежений, максимальний розмір карти в цьому кейсі позначив на скріншоті. Таф, Геймроки, геймінги і інші аоруси не влізають, у Вентуса судячи за оглядами не дуже температури, думав розглянути Ігл, але помітив, що гігабайт по-тихому сильно урізала охолодження у своїх 4070ті ігл та аеро, позбувшись випарної камери і зменшивши систему охолодження, але оглядів с ігл (рев.2) і аеро v2 я не знайшов, за зотаки і інно3д нічого не можу сказати
Смотрите в сторону 3080Ти или ставить воду на карту
sanchez_sama
Junior

Повідомлення

WSavage: 13.05.2023 12:31
sanchez_sama: 13.05.2023 12:22 Через розміри корпуса, вибір моделей досить обмежений, максимальний розмір карти в цьому кейсі позначив на скріншоті. Таф, Геймроки, геймінги і інші аоруси не влізають, у Вентуса судячи за оглядами не дуже температури, думав розглянути Ігл, але помітив, що гігабайт по-тихому сильно урізала охолодження у своїх 4070ті ігл та аеро, позбувшись випарної камери і зменшивши систему охолодження, але оглядів с ігл (рев.2) і аеро v2 я не знайшов, за зотаки і інно3д нічого не можу сказати
Смотрите в сторону 3080Ти или ставить воду на карту
Я знаходжусь в Польщі, тут залишки 3080ті коштують як 4080, б/в не розглядаю, тому тільки 4070 ті
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

4070ті значно холодніші за 3080 ті, особливо по чіпах пам'яті
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Asus TUF наче досить короткий у випадку 4070ті
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sanchez_sama: 13.05.2023 12:22 Через розміри корпуса, вибір моделей досить обмежений, максимальний розмір карти в цьому кейсі позначив на скріншоті. Таф, Геймроки, геймінги і інші аоруси не влізають, у Вентуса судячи за оглядами не дуже температури, думав розглянути Ігл, але помітив, що гігабайт по-тихому сильно урізала охолодження у своїх 4070ті ігл та аеро, позбувшись випарної камери і зменшивши систему охолодження, але оглядів с ігл (рев.2) і аеро v2 я не знайшов, за зотаки і інно3д нічого не можу сказати
Вам для чого карта? Якщо потужності там є с запасом то ви берете і знижуете її частоти, хуанг вам набашляв кукурузи с заводу...
Ідемо на реддіт дивимося що там люди накрутили
спойлер
Зображення
Тепер підрахуемо що тут у нас.
STOCK - 14026 - 257W - 54.57 PTS/W
900@2580 - 13173 - 163W - 80.81 PTS/W
Різниця між стоком і андервольтом 57% по живленню і 6% по результатам.
Не знаю що там у 3000 лінійки але коммент забавний
Зображення
Якщо у вас там вже є гроші на воду і т.п. краще впіхніть їх в більш потужний процессор або відеокарту про якість теж не забуваємо :gigi: Да із такими параметрами є вірогідність того що карту треба бути обслуговувати +/- ніколи так як чим менше воно гріється і жере тим менше вірогідності того що там щось буде не так так як розраховували вони на 260+W а в тебе в 2 рази менше.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

sanchez_sama
А може просто змінити корпус? :shuffle:
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Карту то може і вдасться підібрати, як на мене то Inno3D GeForce RTX 4070 Ti X3 OC цілком підійде.
А от відповідь на питання з перехідником на новаціний роз'єм ви вже обдумали? Чи вистачить там місця, щоб не сильно загинати чи ви плануєте кутовий перехідник придбати додатково?
sanchez_sama
Junior

Повідомлення

Telcontar: 14.05.2023 16:56 Asus TUF наче досить короткий у випадку 4070ті
У нього товщина 65 мм

Відправлено через 7 хвилин 20 секунд:
Donate: 14.05.2023 17:49
sanchez_sama: 13.05.2023 12:22 Через розміри корпуса, вибір моделей досить обмежений, максимальний розмір карти в цьому кейсі позначив на скріншоті. Таф, Геймроки, геймінги і інші аоруси не влізають, у Вентуса судячи за оглядами не дуже температури, думав розглянути Ігл, але помітив, що гігабайт по-тихому сильно урізала охолодження у своїх 4070ті ігл та аеро, позбувшись випарної камери і зменшивши систему охолодження, але оглядів с ігл (рев.2) і аеро v2 я не знайшов, за зотаки і інно3д нічого не можу сказати
Вам для чого карта? Якщо потужності там є с запасом то ви берете і знижуете її частоти, хуанг вам набашляв кукурузи с заводу...
Ідемо на реддіт дивимося що там люди накрутили
спойлер
Зображення
Тепер підрахуемо що тут у нас.
STOCK - 14026 - 257W - 54.57 PTS/W
900@2580 - 13173 - 163W - 80.81 PTS/W
Різниця між стоком і андервольтом 57% по живленню і 6% по результатам.
Не знаю що там у 3000 лінійки але коммент забавний
Зображення
Якщо у вас там вже є гроші на воду і т.п. краще впіхніть їх в більш потужний процессор або відеокарту про якість теж не забуваємо :gigi: Да із такими параметрами є вірогідність того що карту треба бути обслуговувати +/- ніколи так як чим менше воно гріється і жере тим менше вірогідності того що там щось буде не так так як розраховували вони на 260+W а в тебе в 2 рази менше.
Дякую за поради, але пердолінгом займатись не планую

Відправлено через 41 секунду:
waryag: 14.05.2023 18:28 sanchez_sama
А може просто змінити корпус? :shuffle:
Це майже найменьше, куди можна вмістити щось адекватне

Відправлено через 1 хвилину 1 секунду:
unlnu: 14.05.2023 18:52 Карту то може і вдасться підібрати, як на мене то Inno3D GeForce RTX 4070 Ti X3 OC цілком підійде.
А от відповідь на питання з перехідником на новаціний роз'єм ви вже обдумали? Чи вистачить там місця, щоб не сильно загинати чи ви плануєте кутовий перехідник придбати додатково?
У корсара куплю офіційний кабель з 2х 8пін на 16, але взагалі, в цьому корпусі спокійно влізає
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

sanchez_sama
Если не ошибаюсь в иглах и аэро плита контактная камеры испарительной просто меньше чем в гейминге, но она есть.
спойлер
Зображення
Если это правда то игл и аэро будет единственным вариантом. Потому что инно х3 и мси вентус сильно хуже. а других вариантов то и нет.
sanchez_sama
Junior

Повідомлення

maxn: 14.05.2023 19:26 sanchez_sama
Если не ошибаюсь в иглах и аэро плита контактная камеры испарительной просто меньше чем в гейминге, но она есть.
спойлер
Зображення
Если это правда то игл и аэро будет единственным вариантом. Потому что инно х3 и мси вентус сильно хуже. а других вариантов то и нет.
А тепер там само на сайті подивіться другу ревізію цього ігла і порівняйте розміри 1ї і другої, вони сильно все погіршили, аеро це теж стосується, тільки там не ревізія, а версія 2

Буду купувати десь через місяць, тож не впевнений, що залишиться ще перша ревізія ігла, а от аеро тільки друга версія влізає, але вона знову ж таки, стала гірше, а наскільки - невідомо
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

L=301 W=136 H=58 mm
Я так понимаю вся загвоздка в 1мм ширине.
Тогда без колхоза никак. Думаю если надо хороший охлад можно 1 мм спилить с кожуха.
Найти карликовую карту с норм охладом не выйдет.
sanchez_sama
Junior

Повідомлення

maxn: 15.05.2023 00:03 L=301 W=136 H=58 mm
Я так понимаю вся загвоздка в 1мм ширине.
Тогда без колхоза никак. Думаю если надо хороший охлад можно 1 мм спилить с кожуха.
Найти карликовую карту с норм охладом не выйдет.
Ви мене неправильно зрозуміли, влізає ігл обидві ревізії, аеро тільки друга версія(без випарної камери)

Але я не впевнений, що на полицях магазинів ще буде перша версія ігла, а з новою невідомо що по температурам і шуму
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

sanchez_sama
Ну судя по вашему рисунку 135 мм ширины допустимо, у карты 136. Надо что-тото решить с 1 мм.

А поводу карты - у них разные номера, просто заказываем со своим номером и просим в магазине уточнить перед отгрузкой
GeForce RTX™ 4070 Ti EAGLE OC 12G (rev. 1.0) - GV-N407TEAGLE OC-12G
GeForce RTX™ 4070 Ti EAGLE OC 12G (rev. 2.0) - GV-N407TEAGLE OC-12GD

Вот первый рандомный магазин и карта первой ревизии судя по номеру
спойлер
https://stylus.ua/uk/gigabyte-geforce-r ... videokarty
Відповісти