PALIT 3080 gaming pro 12Gb. допоможить

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Автор
Повідомлення
lexxvod
Junior
Звідки: Николаев

Повідомлення

Mixx: 23.04.2023 01:24 lexxvod
Що у вас за материнка? ЦП був в стоці? Спобуйте руками фіксувати частоту ЦП і знижувати вольтаж, може по просту врм не справляється з ЦП, 11 покоління хворе в цьому плані, особливо, якщо ліміти. Як довго він у вас? Може бути брак/деградант, по можливості підкидати в схожу маму і тестити, а бачу вже робили, значить скоріше за все справа в материнці.
vrm у материньці, кращій у своєму класі - Gigabyte B560M Aorus Pro. також, вище зазначив, що на i7-10700k все працювало добре. все було у стоці. а от bios...
Alex646: 23.04.2023 00:49
lexxvod: 23.04.2023 00:32 змінив деяке налаштування по напрузі CPU
О, тут таки схоже, що ваша мамка за замовчуванням ставить малу напругу на проц.
саме так.
підняв напругу зі стокових 1,2 до неймовірних 1,225 і все запрацювало бездоганно
ps: вибачаюсь, що звинувачував ВК. для мене висновок теж був несподіваним
ps2: також зазначу, що на моєї колишньої ВК (1080), а також на вк колеги (1060) все було добре. тому і гадава на ВК (чи БП)
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Було подібне у перший місяць коли частота 2000+ була, через msi afterburner зробив андервольт та частоту 1790 виставив - жодних проблем протягом декількох років.
P.S. 650Ватт звісно маловато буде без андервольту, у мене Chieftec GOLD на 850 Ватт одразу охолодження вмикав без зарізання частоти для карти, так що може бути й в БП упор.
lexxvod
Junior
Звідки: Николаев

Повідомлення

на жаль, все не закінчилося. :weep:
продовження у viewtopic.php?f=1&t=270612
BattleCru
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Ну дійсно, навіщо продовжувати тему якщо можна створити іншу
lexxvod
Junior
Звідки: Николаев

Повідомлення

тема вийшла з рамок розділа.ви важаєте, що я повинен обговорювати, що в мене проблема в cpu чи в MB в даній темі? то добре, я слухаю пропозиції
allekss
Member

Повідомлення

lexxvod
Вообще не понял в чём проблема? Бустит - ну и пускай себе бустит, так положено ей работать. Если сильно хочется, можно ограничить частоту в afterburner, но я бы этого не делал. Вылеты в Last of Us, The Medium? Так у всех вылеты, они просто неоптимизироваеы и жрут кучу оперативной памяти и видеопамяти. Что у тебя не так? Блок питания, конечно, слабее рекомендуемого, но с помощью того msi afterburner посмотри потребляемая системой мощность и докинь на вентиляторы и ssd, сравни с характеристиками своего блока питания. Если не соответствует, ищи бп мощнее. У меня 3060ti с 6х долгое время работало с чифтеком 550 ватт, у которого реальная мощность по 12ти вольтовой линии была 456 ватт.
Відповісти