4070 Gaming OC + i5 10600k

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
dimon2277
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Shandor1982: 19.04.2023 20:37
Dremjke: 19.04.2023 20:29
GFE сам по собі нічого не оптимізує, тільки якщо відкрити цю софтину, перейти на вкладку з грою та нажати відповідну кнопку :) Але з чим погоджуся, що інколи той оптимізатор виставляє такі налаштування, що краще не робити цього.
Ну не скажіть, у мене якось було танчики почали "літати", а от якість графіки погіршилась. Виявилось, що GFE "оптимізував" налаштування, скоріш за все після авторизації, коли він сканує встановленні ігри.
Ну, або я щось придумав. Більше таких ситуацій, правда, не було.
в нього (GFE) скоріш всього якісь зазделегіть готові "присети" в NVIDIA Control Panel є на кожну гру - по суті якщо знати та вміти користуватись NVIDIA Control Panel можно і самому бустанути фпс, але знизивши якість графіки (звісно не з 30 до 144 як деякі ютуб відео малюють на заставці), це можно назвати більш "продвинуті" налаштування вк
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

WSavage: 19.04.2023 20:42там розгону проца та озу бути не може
разве этот чипсет не поддерживает 2933 по озу?
Hotty
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

2933mhz для i7 и i9, а для i5 и i3 - 2666mhz, только тайминги поджимать
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

jack007: 19.04.2023 20:29
SKYJAKER: 19.04.2023 20:18 Зробіть моніторинг за допомоги утіліти msi afterburner
спойлер
https://www.msi.com/Landing/afterburner/graphics-cards
та зробіть скрін з АІДИ "тест кєшу і пам'ті" тільки пройденого, може у вас пам'ять в одноканалі працює
спойлер
231.jpg
Так от і причина. Пам'ять на більшій частоті працювати не буде на цьому чіпсеті з цим процесором, але через це ви втратили ну максимум відсотків 10-20 продуктивності процесора у порівнянні з XMP профілем. Тут нічого не поробиш. А от чого вона в одноканалі? Це і є причина просадок в іграх. Переставте плашки згідно інструкції до материнської плати, там все розписано і намальовано. Буде +/- норм.
jack007
Member

Повідомлення

Nutbar: 19.04.2023 21:23
jack007: 19.04.2023 20:29
спойлер
231.jpg
Так от і причина. Пам'ять на більшій частоті працювати не буде на цьому чіпсеті з цим процесором, але через це ви втратили ну максимум відсотків 10-20 продуктивності процесора у порівнянні з XMP профілем. Тут нічого не поробиш. А от чого вона в одноканалі? Це і є причина просадок в іграх. Переставте плашки згідно інструкції до материнської плати, там все розписано і намальовано. Буде +/- норм.
Дякую, тепер зрозуміло! :beer:
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

odessitmws: 19.04.2023 20:48 там фаталити факапы могут быть в куче моментов которые не встречаются у минимально опытных пользователей
Я когда-то одному помог панель задач на место вернуть, он ее случайно перетащил на боковую сторону. Смотрели на меня как на чародея :lol:
jack007
Member

Повідомлення

Nutbar: 19.04.2023 21:23
jack007: 19.04.2023 20:29
спойлер
231.jpg
Так от і причина. Пам'ять на більшій частоті працювати не буде на цьому чіпсеті з цим процесором, але через це ви втратили ну максимум відсотків 10-20 продуктивності процесора у порівнянні з XMP профілем. Тут нічого не поробиш. А от чого вона в одноканалі? Це і є причина просадок в іграх. Переставте плашки згідно інструкції до материнської плати, там все розписано і намальовано. Буде +/- норм.
Супер. Поставив згідно інструкції і в кіберпанк в центрі міста було 35, а стало 50+
І проц менше став грузитись, а відяха більше.
Надалі переставлю вінду і відпишусь потім. Всім дякую за час.
Maddy1988
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина - Киев - Соломенка

Повідомлення

Так, я щось не зрозумів, в тебе 2 плашки озу чи одна? 2 по 8гб чи лише одна на 16?
Якщо 2, то вони не правильно встановлені в материнку, бо немаэ двухканалу, бачиш, пише single chanel, а повино бути dual chanel
Це вже тільки на цьому ты втрачаэш % 20 фпс
Та ще й мамка бюджетна, хто це збирав?! Навіщо під проц з літерою "К" ставити таку мамку та 3200 озу, якщо користуватися цим неможна... я зовсім зламався... тут тобі працювати і працювати над цим комп'ютером...
Як мінімум треба з озу розібратись, бо це не діло, в тебе показники по аіда з пам'яттю ддр4 гірші за показники добрих збірок під ддр3
jack007: 19.04.2023 20:29
SKYJAKER: 19.04.2023 20:18 Зробіть моніторинг за допомоги утіліти msi afterburner
спойлер
https://www.msi.com/Landing/afterburner/graphics-cards
та зробіть скрін з АІДИ "тест кєшу і пам'ті" тільки пройденого, може у вас пам'ять в одноканалі працює
спойлер
231.jpg
jack007
Member

Повідомлення

Maddy1988: 19.04.2023 21:59 Так, я щось не зрозумів, в тебе 2 плашки озу чи одна? 2 по 8гб чи лише одна на 16?
Якщо 2, то вони не правильно встановлені в материнку, бо немаэ двухканалу, бачиш, пише single chanel, а повино бути dual chanel
Це вже тільки на цьому ты втрачаэш % 20 фпс
Та ще й мамка бюджетна, хто це збирав?! Навіщо під проц з літерою "К" ставити таку мамку та 3200 озу, якщо користуватися цим неможна... я зовсім зламався... тут тобі працювати і працювати над цим комп'ютером...
Як мінімум треба з озу розібратись, бо це не діло, в тебе показники по аіда з пам'яттю ддр4 гірші за показники добрих збірок під ддр3
jack007: 19.04.2023 20:29
спойлер
231.jpg
вже розібрались. Планки я поміняв правильно встановив і фпс виріс)
Maddy1988
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина - Киев - Соломенка

Повідомлення

jack007: 19.04.2023 22:01
Maddy1988: 19.04.2023 21:59 Так, я щось не зрозумів, в тебе 2 плашки озу чи одна? 2 по 8гб чи лише одна на 16?
Якщо 2, то вони не правильно встановлені в материнку, бо немаэ двухканалу, бачиш, пише single chanel, а повино бути dual chanel
Це вже тільки на цьому ты втрачаэш % 20 фпс
Та ще й мамка бюджетна, хто це збирав?! Навіщо під проц з літерою "К" ставити таку мамку та 3200 озу, якщо користуватися цим неможна... я зовсім зламався... тут тобі працювати і працювати над цим комп'ютером...
Як мінімум треба з озу розібратись, бо це не діло, в тебе показники по аіда з пам'яттю ддр4 гірші за показники добрих збірок під ддр3

вже розібрались. Планки я поміняв правильно встановив і фпс виріс)
Перший правильний крок вже зроблений, це добре
Пробіжись по моїм рекомендаціям ще з енергопостачанням, трімом, налаштуваннями та буде вогонь :beer:
jack007
Member

Повідомлення

Мамку брав раніше проца наскільки я пам'ятаю тоді, проц на виріст. Але не було можливостей тоді замініти її і так залишилось. Зараз при купівлі відяхі вже буду думати далі що і як :)

Відправлено через 53 секунди:
Maddy1988: 19.04.2023 22:08
jack007: 19.04.2023 22:01
вже розібрались. Планки я поміняв правильно встановив і фпс виріс)
Перший правильний крок вже зроблений, це добре
Пробіжись по моїм рекомендаціям ще з енергопостачанням, трімом, налаштуваннями та буде вогонь :beer:
я зберіг ваші рекомендації , дякую :beer:
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

jack007
вот вам и бесполезнее советы, я сразу писал кинуть скрин озу :rotate:
кто же мог догадаться что вставляют 2 плашки в одноканал, теперь тайминги снижайте
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

odessitmws: 19.04.2023 22:46 jack007
вот вам и бесполезнее советы, я сразу писал кинуть скрин озу :rotate:
кто же мог догадаться что вставляют 2 плашки в одноканал, теперь тайминги снижайте
оверклокерс юа
планки в пк втикнуті криво
ну хоч не силою запхані задом наперед і на тому дякую
ні, я до цього не звикну
може цейво..не нада лазити в таймінги а то буде ще одна тема
Востаннє редагувалось 19.04.2023 23:03 користувачем Paradox1306, всього редагувалось 1 раз.
jack007
Member

Повідомлення

odessitmws: 19.04.2023 22:46 jack007
вот вам и бесполезнее советы, я сразу писал кинуть скрин озу :rotate:
кто же мог догадаться что вставляют 2 плашки в одноканал, теперь тайминги снижайте
Я не казав такого) Я просто в той момент не міг нічо скинути і зробити бо був не дома. Людина допомогла відразу, за що я і подякував. Зараз дуже гарно все працює. В ККД було 30-35 теперь 60+ а так взагалі 70-80. Дуже комфортно стало.
А танмінги де знижувати?
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

jack007: 19.04.2023 23:02А танмінги де знижувати?
в биосе это там где f2 при запуске или удерживая шифт нажать на перезагрузку и выбрать там загрузку в биос
jack007
Member

Повідомлення

odessitmws: 19.04.2023 23:05
jack007: 19.04.2023 23:02А танмінги де знижувати?
в биосе это там где f2 при запуске или удерживая шифт нажать на перезагрузку и выбрать там загрузку в биос
ну в біос я знаю як зайти. Гаразд розберусь :)
Borland_11
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Dremjke: 19.04.2023 20:39 Проц в якомусь всратому розгоні в купі з пам'ятю в одноканалі на всратій частоті. При чому як почитать, що цей перець пише... Бреше на кожному слові. Або троль або дурачок.

Отправлено спустя 1 минуту 2 секунды:
Shandor1982: 19.04.2023 20:37Виявилось, що GFE "оптимізував" налаштування, скоріш за все після авторизації, коли він сканує встановленні ігри.
Все може бути ;)
Пришлось зарегаться ведь от уровня кринжа после прочтения твоих советов просто офигеваешь. Ультра компьютерный мастер дает шикарный совет на снос винды :up: . В любой непонятной ситуации сноси винду. Ты так всегда делаешь когда у тебя зависает вордовский документ с перечней покупок в садовом магазине? :eek: Это я тестил сегодня пол дня видяху в Cyberpunk пока друг был на работе и частота там вообще не как не влияла. Ее изначально когда собирал комп ставил на максимум в биосе. В чем смысл от msi afterburner вообще? Инвидиа показывает общую загрузку проца и она не очень. Не может проц грузить 80%, а видяха 40. Значит что то не дает ей раскрыть потенциал. Проц далеко не самый плохой тем более для игры не на 2к, а на фул ашди. И что б понять это МСИ ставить необязательно. А вот как раз оперативка грузилась 13.5 из 16гб. И проблема оказалась в ней. Проблема решилась благодаря нормальному человеку которому благодарен и который разбирается в компах, а не завсегдая общества сада и огорода.
SKYJAKER
Member
Аватар користувача
Звідки: м Камянське

Повідомлення

ставити 1,35В на пам'ять і гратись хоча б з первинними таймінгами 13 13 13 30 десь думаю візьмуть а може і на 12 підуть у, мене є 2х8 на Hynix C-die (CJR) в хмп 3200 16-18-18-38 а мать на Н170 чіпсеті то я ужав на 10-11-11 29 2133Мгц
спойлер
10-11-11 29 правда напругу слабу дав 1,25 але то було давно
10-11-11 29 правда напругу слабу дав 1,25 але то було давно
спойлер
на стандартних таймінгах для 2133
на стандартних таймінгах для 2133
Востаннє редагувалось 19.04.2023 23:46 користувачем SKYJAKER, всього редагувалось 2 разів.
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

jack007: 19.04.2023 23:07
odessitmws: 19.04.2023 23:05
в биосе это там где f2 при запуске или удерживая шифт нажать на перезагрузку и выбрать там загрузку в биос
ну в біос я знаю як зайти. Гаразд розберусь :)
Подумай, може краще не треба? :gigi:
Borland_11
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Nutbar: 19.04.2023 21:23
jack007: 19.04.2023 20:29
спойлер
231.jpg
Так от і причина. Пам'ять на більшій частоті працювати не буде на цьому чіпсеті з цим процесором, але через це ви втратили ну максимум відсотків 10-20 продуктивності процесора у порівнянні з XMP профілем. Тут нічого не поробиш. А от чого вона в одноканалі? Це і є причина просадок в іграх. Переставте плашки згідно інструкції до материнської плати, там все розписано і намальовано. Буде +/- норм.
Благодарю за подсказку. Картинка идеальная и даже без генерации кадров. Пол дня эти настройки клацал. Про киберпанк друг уже написал но я еще в Хогвратс зашел там стабильные 70фпс без генерации. В фар крае 6, 80фпс стало где было 50. И главное что проц теперь грузит меньше чем видяха местами. То есть видеокарта начала раскрывать свой потенциал.
Відповісти