4070 Gaming OC + i5 10600k

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Maddy1988
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина - Киев - Соломенка

Повідомлення

jack007: 19.04.2023 18:11 Велике дякую за відповідь таку розгорнуту! Обов’язково прислухаюсь до неї. А ви б не могли б підказати який проц взяти на заміну, щоб гарно розкривав цю відеокарту? Не i9 звісно а щось легше. Дякую
Дивлячись на бюджет, та потреби... та звісно твоє теперішнє охолодження.
Тут треба ще й для себе зрозуміти, що саме ти хочеш та можеш... та на скільки воно тобі треба.

Заради однієї гри, а особливо Сайбепанк, ну таке... чи варте воно того чи ні, вірішувати тобі.

- Можна піти найпростішим шляхом та вижимати максимум з того що є зараз, без апгрейдів, а просто не зловживати налаштуваннями на ультра.

- Можна б/в проц 10700 звичайний, без К купити та взагалі забути що таке процесор
- На 11те покоління я не бачу сенсу дивитися, бо вони ну дуже гарячі, краще по 10му стрибати.
- ОЗУшка, дуже потрібна зараз. Тому, якщо можеш десь купити такий самий кіт як в тебе, то буде класно! Щоб було 32 гб
- Крутий та вмісний ссд також це слушна ідея мати, а не сидіти на чомусь ну дуже бюджетному та з малою ємністю
Особливо, якщо твоя материнка повинна підтримувати нвме ссд диски

- Можна піти складнішим шляхом, та змінювати платформу... в цьому також можна обрати 2 шляхи... брати 12те покоління та залишатися на ддр4, або йти у ва баннк та переходити вже на 13те покоління і ддр5

Дуже важка тема, бо у кожного свої потреби та фінансові можливості, я ж не знаю, можливо ти нирку продав та взяв 4070 :)

Тому, на зараз, мені здається, якщо є можливість докупи озушку, крутий ссд та побалуватись з тим що є... або б/в 10700 взяти та буде набагато краще ніж є зараз.
Якщо грощі є, можна розглядати 12е покоління з ддр4 та новою мамкою, а якщо грошей ну зовсім норм, то й можна 13е покоління брати з мамкою та ддр5

P.S._ для тебе можливо буде дивно, але звичайный проц і5 12600к продуктивніше ніж і9 11900к, тому про платформу також можеш подумати :beer:
Востаннє редагувалось 19.04.2023 18:46 користувачем Maddy1988, всього редагувалось 1 раз.
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Ну може пан хоче процесор апгрейднути, і шукає тут моральної підтримки, а ви всі йому - перевстанови вінду, перевстанови вінду :)
То ви вже вінду перевстановили? ;)
А так, цікава тема, і читається легко :laugh:
Maddy1988
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина - Киев - Соломенка

Повідомлення

Shandor1982: 19.04.2023 18:44 Ну може пан хоче процесор апгрейднути, і шукає тут моральної підтримки, а ви всі йому - перевстанови вінду, перевстанови вінду :)
То ви вже вінду перевстановили? ;)
А так, цікава тема, і читається легко :laugh:
Насправді, це не саме дурне бажання 8/16 буде краще ніж 6/12, особливо дивлячись на ціни б/в
Бо видавити максимум з того що є, це потрібно дуже сильно вперто сидіти та все підганяти, та тестувати. :beer:
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Maddy1988: 19.04.2023 18:49
Shandor1982: 19.04.2023 18:44 Ну може пан хоче процесор апгрейднути, і шукає тут моральної підтримки, а ви всі йому - перевстанови вінду, перевстанови вінду :)
То ви вже вінду перевстановили? ;)
А так, цікава тема, і читається легко :laugh:
Насправді, це не саме дурне бажання 8/16 буде краще ніж 6/12, особливо дивлячись на ціни б/в
Бо видавити максимум з того що є, це потрібно дуже сильно вперто сидіти та все підганяти, та тестувати. :beer:
Без питань, але навіть після заміни процесора, у цій історії, все ж варто встановити все з чистого листа.
Maddy1988
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина - Киев - Соломенка

Повідомлення

Shandor1982: 19.04.2023 18:56
Maddy1988: 19.04.2023 18:49

Насправді, це не саме дурне бажання 8/16 буде краще ніж 6/12, особливо дивлячись на ціни б/в
Бо видавити максимум з того що є, це потрібно дуже сильно вперто сидіти та все підганяти, та тестувати. :beer:
Без питань, але навіть після заміни процесора, у цій історії, все ж варто встановити все з чистого листа.
Так, навіть якщо він тільку озушку докупить, всерівно буде бажано вінду перевстановити, задля чистоти експерименту :beer:
jack007
Member

Повідомлення

Dremjke: 19.04.2023 18:39 ТС наглухо ігнорує поради з виведенням моніторингу через afterburner, а також повну переінсталяцію ОС. Натомість хоче, щоб за нього кліком миші вирішили проблему і готовий купляти новий процесор :rolleyes:

Отправлено спустя 1 минуту 12 секунд:
jack007: 19.04.2023 18:11який проц взяти на заміну, щоб гарно розкривав цю відеокарту?
Одна з твоїх проблем в рамках топіку, що ти оперуєш подібними поняттями, які свого часу дуже сильно зафорсили усіляки лайнозбірщики на ютубі.
дуже цікаво таке писати)
Я людина яка працює, і в мене не було доступу до ПК як шо читали тему всю. Я відповідав тій людині що мені написала і все. Я нічо не ігнорую.
І якими я поняттями оперую?

Відправлено через 1 хвилину 26 секунд:
Maddy1988: 19.04.2023 18:43
jack007: 19.04.2023 18:11 Велике дякую за відповідь таку розгорнуту! Обов’язково прислухаюсь до неї. А ви б не могли б підказати який проц взяти на заміну, щоб гарно розкривав цю відеокарту? Не i9 звісно а щось легше. Дякую
Дивлячись на бюджет, та потреби... та звісно твоє теперішнє охолодження.
Тут треба ще й для себе зрозуміти, що саме ти хочеш та можеш... та на скільки воно тобі треба.

Заради однієї гри, а особливо Сайбепанк, ну таке... чи варте воно того чи ні, вірішувати тобі.

- Можна піти найпростішим шляхом та вижимати максимум з того що є зараз, без апгрейдів, а просто не зловживати налаштуваннями на ультра.

- Можна б/в проц 10700 звичайний, без К купити та взагалі забути що таке процесор
- На 11те покоління я не бачу сенсу дивитися, бо вони ну дуже гарячі, краще по 10му стрибати.
- ОЗУшка, дуже потрібна зараз. Тому, якщо можеш десь купити такий самий кіт як в тебе, то буде класно! Щоб було 32 гб
- Крутий та вмісний ссд також це слушна ідея мати, а не сидіти на чомусь ну дуже бюджетному та з малою ємністю
Особливо, якщо твоя материнка повинна підтримувати нвме ссд диски

- Можна піти складнішим шляхом, та змінювати платформу... в цьому також можна обрати 2 шляхи... брати 12те покоління та залишатися на ддр4, або йти у ва баннк та переходити вже на 13те покоління і ддр5

Дуже важка тема, бо у кожного свої потреби та фінансові можливості, я ж не знаю, можливо ти нирку продав та взяв 4070 :)

Тому, на зараз, мені здається, якщо є можливість докупи озушку, крутий ссд та побалуватись з тим що є... або б/в 10700 взяти та буде набагато краще ніж є зараз.
Якщо грощі є, можна розглядати 12е покоління з ддр4 та новою мамкою, а якщо грошей ну зовсім норм, то й можна 13е покоління брати з мамкою та ддр5

P.S._ для тебе можливо буде дивно, але звичайный проц і5 12600к продуктивніше ніж і9 11900к, тому про платформу також можеш подумати :beer:
дуже цікаво, я подумаю над ОЗУ)

Відправлено через 2 хвилини 40 секунд:
Shandor1982: 19.04.2023 18:44 Ну може пан хоче процесор апгрейднути, і шукає тут моральної підтримки, а ви всі йому - перевстанови вінду, перевстанови вінду :)
То ви вже вінду перевстановили? ;)
А так, цікава тема, і читається легко :laugh:
та ні, не хочу. Просто набігло багато людей деяких, які крім "кривих рук" більше нічо не пишуть і виходять з теми набиваючи пости не знаю навіщо) А з порад крім перестанови вінду нічо немає.
Я все що пишуть роблю розумно, як буде можливість щось поставити - поставлю і протестую, вінду перестановлю завтра.
Про перестановку вінди я вже раз 10 читаю :beer:

Відправлено через 4 хвилини 53 секунди:
От зайшов в Ф4, якшо бігати по місту центральному то фпс бігає від 35-70 по суті. Став тут було 42, поки робив фото вже 52, коли повернувся на нього через пів хвилини вже 65. Якась магія
спойлер
1212212.jpg
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

jack007: 19.04.2023 20:09Просто набігло багато людей деяких, які крім "кривих рук" більше нічо не пишуть і виходять з теми набиваючи пости не знаю навіщо) А з порад крім перестанови вінду нічо немає.
Так это одна из самых частых причин возникновения проблем при смене железа. ИМХО, это нужно было сделать еще ДО создания темы.
SKYJAKER
Member
Аватар користувача
Звідки: м Камянське

Повідомлення

Зробіть моніторинг за допомоги утіліти msi afterburner
спойлер
https://www.msi.com/Landing/afterburner/graphics-cards
та зробіть скрін з АІДИ "тест кєшу і пам'ті" тільки пройденого, може у вас пам'ять в одноканалі працює
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Вам просто треба це зробити з Windows. Першочергово, тоді відразу стане більш зрозуміло у чому проблема. І все. Це як алгоритм дій. Ви можете ставити купу програм, і робити купу тестів, але на юзаній вінді то може дати рівно нуль ефекту, бо ви точно не знаєте, які у вас процеси і програми у фоні вам "допомагають".
Maddy1988
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина - Киев - Соломенка

Повідомлення

Я взагалі проти джифорс експірієнс, завжди ставлю дрова чисті, без цієї халепи. Бо в мене колись був випадок, заскочив до друга на чашку кави та перекур, а він мені пожалівся, що в нього пабг та колда мв1 підлагує... та лагає на компі на якому він лагати не повинен... і також казав, що всі йому радять перевстановити вінду!

Але виявилося, що цей експірієнс "оптимізував" його пабг та мв1 ... коли я скачав новий драйвер, виставив галочку чисте встановлення, та не встановлював експірієнс, одразу в пабгу та мв1 в нього фпс виріс до 144 :beer: під його монітор
Я навчив його користуватися афтербернером та після цього він більше ніколи цю срань не встановлював
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Maddy1988: 19.04.2023 20:21Але виявилося, що цей експірієнс "оптимізував" його пабг та мв1
GFE сам по собі нічого не оптимізує, тільки якщо відкрити цю софтину, перейти на вкладку з грою та нажати відповідну кнопку :) Але з чим погоджуся, що інколи той оптимізатор виставляє такі налаштування, що краще не робити цього.
jack007
Member

Повідомлення

SKYJAKER: 19.04.2023 20:18 Зробіть моніторинг за допомоги утіліти msi afterburner
спойлер
https://www.msi.com/Landing/afterburner/graphics-cards
та зробіть скрін з АІДИ "тест кєшу і пам'ті" тільки пройденого, може у вас пам'ять в одноканалі працює
спойлер
231.jpg
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

jack007: 19.04.2023 20:09та ні, не хочу. Просто набігло багато людей деяких, які крім "кривих рук" більше нічо не пишуть і виходять з теми набиваючи пости не знаю навіщо) А з порад крім перестанови вінду нічо немає.
Аяяй, які погані люди, чарівної кнопки не мають, щоб тобі в 1 клік все порішати. Росписали тобі тут на 6 сторінок, що і як робити, але все не те. Я навіть впевнений, що ти через ddu драйвери не переінсталював, не те, щоб там якусь вінду переставити (яка, також впевнений, запаскужена по повній).
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Maddy1988: 19.04.2023 20:21 Я взагалі проти джифорс експірієнс, завжди ставлю дрова чисті, без цієї халепи. Бо в мене колись був випадок, заскочив до друга на чашку кави та перекур, а він мені пожалівся, що в нього пабг та колда мв1 підлагує... та лагає на компі на якому він лагати не повинен... і також казав, що всі йому радять перевстановити вінду!

Але виявилося, що цей експірієнс "оптимізував" його пабг та мв1 ... коли я скачав новий драйвер, виставив галочку чисте встановлення, та не встановлював експірієнс, одразу в пабгу та мв1 в нього фпс виріс до 144 :beer: під його монітор
Я навчив його користуватися афтербернером та після цього він більше ніколи цю срань не встановлював
Ну воно наче і не страшне, там розібратись легко, дійсно лізе і "оптимізує" ігри. І без нього можна спокійно жити.
Просто важко повірити, що на такому залізі такий фпс.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Ще й пам'ять в одноканалі на базовій частоті без ХМР, хоча запевнював, що 3200 мгц :lol:
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Dremjke: 19.04.2023 20:29
Maddy1988: 19.04.2023 20:21Але виявилося, що цей експірієнс "оптимізував" його пабг та мв1
GFE сам по собі нічого не оптимізує, тільки якщо відкрити цю софтину, перейти на вкладку з грою та нажати відповідну кнопку :) Але з чим погоджуся, що інколи той оптимізатор виставляє такі налаштування, що краще не робити цього.
Ну не скажіть, у мене якось було танчики почали "літати", а от якість графіки погіршилась. Виявилось, що GFE "оптимізував" налаштування, скоріш за все після авторизації, коли він сканує встановленні ігри.
Ну, або я щось придумав. Більше таких ситуацій, правда, не було.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Проц в якомусь всратому розгоні в купі з пам'ятю в одноканалі на всратій частоті. При чому як почитать, що цей перець пише... Бреше на кожному слові. Або троль або дурачок.

Отправлено спустя 1 минуту 2 секунды:
Shandor1982: 19.04.2023 20:37Виявилось, що GFE "оптимізував" налаштування, скоріш за все після авторизації, коли він сканує встановленні ігри.
Все може бути ;)
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 19.04.2023 20:39 Проц в якомусь всратому розгоні в купі з пам'ятю в одноканалі на всратій частоті. При чому як почитать, що цей перець пише... Бреше на кожному слові. Або троль або дурачок.

Отправлено спустя 1 минуту 2 секунды:
Shandor1982: 19.04.2023 20:37Виявилось, що GFE "оптимізував" налаштування, скоріш за все після авторизації, коли він сканує встановленні ігри.
Все може бути ;)
Проц без розгону, стандартні 4800 на 10600К, в нього мамка B460, там розгону проца та озу бути не може
jack007
Member

Повідомлення

Dremjke: 19.04.2023 20:39 Проц в якомусь всратому розгоні в купі з пам'ятю в одноканалі на всратій частоті. При чому як почитать, що цей перець пише... Бреше на кожному слові. Або троль або дурачок.

Отправлено спустя 1 минуту 2 секунды:
Shandor1982: 19.04.2023 20:37Виявилось, що GFE "оптимізував" налаштування, скоріш за все після авторизації, коли він сканує встановленні ігри.
Все може бути ;)
не пишить будь ласка в цій темі як шо вам не важко. Мені не приємно з вами спілкуватись. Ви дуже "розумні" :eek:
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Dremjke: 19.04.2023 20:33Ще й пам'ять в одноканалі на базовій частоті без ХМР, хоча запевнював, що 3200 мгц
я не сомневался, даже после того как друг заверил :D
там фаталити факапы могут быть в куче моментов которые не встречаются у минимально опытных пользователей т.е. они про них не в курсе что бы советовать что либо
Відповісти