Яка версія 6700xt краща?

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

Є 2 карти: Sapphire AMD Radeon RX 6700 XT 12Gb Nitro+ OC (11306-01-20G) та карта PowerColor AMD Radeon RX 6700 XT 12Gb Red Devil (AXRX 6700XT 12GBD6-3DHE/OC). Хто шарить та може підказати, яку краще взяти? Вибираю конкретно між цими. Та чим вони відрізняються крім того що ред девіл довша на 20мм та для неї потрібно 700ват бп, а не 650 як для сапфіра. Можливо вони по компонентній базі чимось відрізняються?
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Им одинаковый БП подойдёт 100%. Моя 6800xt с
3х8 pin и рекомендованым БП 750+ отлично работает на сисоник 650) Зачем только асрок напихал столько коннекторов питания в карту для меня загадка.
V1tt0
Junior
Звідки: Україна

Повідомлення

Хорошо, но вот какую карту выбрать из этих 2, если откинуть то сколько они потребляют и откинуть дизайн, дизайн не важен. Нужна надёжность и температуры низкие
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Лично мне сапфир больше нравится. Если ред девил больше и тяжелее, возможно у нее лучше охлад, я вживую с ними не сталкивался, а вот сапфиров много через меня прошло, не помню больших проблем, у тех RX470-570, что майнили ещё в первую волну и остались в хозяйстве, даже вертушки как новые до сих пор, так это пульс, а в нитро и вертушки получше и сам охлад
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

V1tt0
Шукаєте огляди, дивитеся температури/швидкість обертів вентиляторів. Там де охолодження краще - ваш вибір. Так прикинувши на око - ред Девід трохи цікавіше виглядає, проте у нітро охолодження може бути тихішим під навантаженням при незначній різниці в температурах.
mkx1234
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Red devil например 6600xt судя по тестам температуры будет лучше сапфиров.Думаю с 6700 таже история.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Охлад в ред Девіл значно важчий. Тримав обидві в руках.
А значить краще розсіює тепло.
Плюс сапфір має окремий маленький радіатор для пам'яті що як на мене не кращий варіант.
А ред Девіл пам'ять і чіп накривається одним радіатором.
Фаз живлення ядра в ред Девіл більше (9 проти 12 Карл).

Тому нітро+ без шансів в цьому порівнянні :)
Востаннє редагувалось 15.03.2023 09:47 користувачем aaleksandrenko, всього редагувалось 2 разів.
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

на ред девиле ниже температуры, компонентная база что там, что там отличная

Відправлено через 2 хвилини 39 секунд:
aaleksandrenko: 15.03.2023 09:40 Охлад в ред Девіл значно важчий. Тримав обидві в руках.
А значить краще розсіює тепло.
Плюс сапфір має окремий маленький радіатор для пам'яті що як на мене не кращий варіант.
А ред Девіл пам'ять і чіп накривається одним радіатором.
Фаз живлення в ред Девіл більше.

Тому нітро+ без шансів в цьому порівнянні :)
Плюс сапфір має окремий маленький радіатор для пам'яті що як на мене не кращий варіант. наоборот на сапфире из за этого отдельного радиатора температура памяти чуть ниже, так как при нагреве ядра гпу, само ядро не греет память ибо у памяти отдельное охлаждение и этого радиатора достаточно для отвода тепла сбанок памяти посредством тех же кулеров что охлаждают радиатор гпу

на примере 6900xt есть ред девил есть нитро+, у ред девила температура гпу ниже чем у сапфира, а у сапфира температура памяти ниже чем у редж девила, но в общем даже в стрес тестах температурі у ред девила ниже чем у сапфира... именно поєтому сапфир нритро+ так популярен у майнеров ...там греется в первую очередь память очень сильно,а вот ред девилы не популярны

Відправлено через 2 хвилини 55 секунд:
V1tt0: 15.03.2023 01:50 Є 2 карти: Sapphire AMD Radeon RX 6700 XT 12Gb Nitro+ OC (11306-01-20G) та карта PowerColor AMD Radeon RX 6700 XT 12Gb Red Devil (AXRX 6700XT 12GBD6-3DHE/OC). Хто шарить та може підказати, яку краще взяти? Вибираю конкретно між цими. Та чим вони відрізняються крім того що ред девіл довша на 20мм та для неї потрібно 700ват бп, а не 650 як для сапфіра. Можливо вони по компонентній базі чимось відрізняються?
кстати в какую цену покупать видеокарту будете?
kramus
Junior
Звідки: Винница

Повідомлення

V1tt0: 15.03.2023 01:50 Є 2 карти: Sapphire AMD Radeon RX 6700 XT 12Gb Nitro+ OC (11306-01-20G) та карта PowerColor AMD Radeon RX 6700 XT 12Gb Red Devil (AXRX 6700XT 12GBD6-3DHE/OC). Хто шарить та може підказати, яку краще взяти? Вибираю конкретно між цими. Та чим вони відрізняються крім того що ред девіл довша на 20мм та для неї потрібно 700ват бп, а не 650 як для сапфіра. Можливо вони по компонентній базі чимось відрізняються?
В мене були обидві. В однакових умовах Red devil був холодніше і мав більш низькі температури по пам'яті, ще й карта має значно кращу систему охолодження.
І це не була похибка вимірів чи не вдалих зразківб це були ферми поруч.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

V1tt0: 15.03.2023 01:50Та чим вони відрізняються крім того що ред девіл довша на 20мм та для неї потрібно 700ват бп, а не 650 як для сапфіра.
У карты до 220Вт потребление, нормальных 500-550Вт за глаза.
Злой Гений
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Исходя из своего опыта с 4мя 6700хт, лучшие варианты это Сапфир Nitro+ и Red Devil Powercolor, там самые толковые вентеляторы стоят (долговечные подшипники, в отличии от Асусов и прочих вендоров, где вертушки просто дно), меньше писка дросселей (ну у меня лично). Что дешевле из этих, то и берите
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

найкраща 6700xt це 6750xt за ті ж гроші
Artem_M
Member

Повідомлення

З rx6000 серії лише:
- PowerColor Radeon Red Devil
- Sapphire Radeon NITRO+
Брати можна абсолютно будь-яку з цих двох.
Все інше не дивись, що б хто не казав.
Хоч мене і замінусують власники дешманських версій))) :beer:
П.с. якщо дуже хочеться потужності 6700хт, краще взяти rtx3060ti/3070, але там вже зовсім інша історія.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Artem_M: 18.03.2023 21:47 П.с. якщо дуже хочеться потужності 6700хт, краще взяти rtx3060ti/3070, але там вже зовсім інша історія.

Й напоротися на 8 Гб відеопам'яті замість досить пристойних 12 Гб. Якщо виключно у Full HD, то може вистачити надовго, бо виробники ігор ще не скоро ризикнуть припинити орієнтуватися на дуже великий обсяг скуплених 8 Гб відеокарт, але все рівно перспективи у 8 Гб виглядають понуро. Можливо з'являться ігри, які й у Full HD при 8 Гб не дадуть досягти ультра налаштувань, а вже для 1440p я б сторону 8 Гб карт і не дивився.
Відповісти