Zotac 1660 Super зависання під навантаженням з рідним біосом. З майнерським працює без проблем.

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вітаю всіх. Спершу писав в майнерську тему, але там як в пустелі і інколи чутно відголоски срачу.
Маю 8 карт...
Історія
спойлер
Купив на Амазоні Повернуту майнінг машину на 8 відеокарт.
Приплило майже те шо очікував. МП в дуже поганому стані. Вирвані PCI-E слоти, пахне горілим, відеокарти були прикручені до корпуса але знаходилися поза слотів PCIe. Тумблер на БЖ не дає перевести в положенння I.
Самі відеокарти виглядають чистими і навіть і плівках.
Схоже було КЗ і попередній власник панічно рятував те шо можна врятувати.
На мою радість Карти працюють. Деякі мають трохи деформовану металеву I/O Shield. Не знаю як воно правильно по нашому.
Питання

Відеокарти ZOTAC 1660 Super з версією біос 90.16.4f.00.2f працюють нормально. Фурмарк проходять без проблем, але трохи гарячі.
Прошив біос 90.16.42.00.65 - карти на 10 градусів холодніші, але через 1.5 - 3 хвилини фурмарк зависає. В іграх виліт драйверу через 4-7 хвилин.
Повернув 90.16.4f.00.2f все норм. В чому може бути проблема?
Alex646
Member

Повідомлення

ervin: 11.03.2023 15:21
Відеокарти ZOTAC 1660 Super з версією біос 90.16.4f.00.2f працюють нормально. Фурмарк проходять без проблем, але трохи гарячі.
Прошив біос 90.16.42.00.65 - карти на 10 градусів холодніші, але через 1.5 - 3 хвилини фурмарк зависає. В іграх виліт драйверу через 4-7 хвилин.
Повернув 90.16.4f.00.2f все норм. В чому може бути проблема?
Напруги на не майнерському біосі карті не вистачає.
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex646: 11.03.2023 15:54
Напруги на не майнерському біосі карті не вистачає.
Логічно. Але я і поверліміт знижував через автербернер. Не допомогло. І така ж проблема не в одній карті... Перевірено на двох.
Якось я поки не можу зрозуміти логіку і як діяти, що б на заводському біосі карта не працювала без шаманства - якось дивно для мене.
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

А чем это на нвидии, биос редактируют? :spy:
Насколько видно по биосам - это разные карты, одна ZOTAC GTX 1660 SUPER AMP, вторая ZOTAC GTX 1660 SUPER Twin Fan, поэтому и не работает.
Востаннє редагувалось 11.03.2023 16:29 користувачем _FYA_EXel, всього редагувалось 1 раз.
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

И как это к редактированию биоса относится? :lamer:
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Біос шукав по id пристрою.

_FYA_EXel
Ну от на сторінці посилання написано Flash Bios. Купа інструкцій в інтернеті посилається на цю прогу для прошивки біоса карт Nvidia.

Отправлено спустя 1 час 1 минуту 28 секунд:
_FYA_EXel: 11.03.2023 16:25 А чем это на нвидии, биос редактируют? :spy:
Насколько видно по биосам - это разные карты, одна ZOTAC GTX 1660 SUPER AMP, вторая ZOTAC GTX 1660 SUPER Twin Fan, поэтому и не работает.
_FYA_EXel виявився правий, techpowerup підсунув не правильну версію біоса.
Більш глибинні пошуки взагалі показали, що біос 90.16.4f.00.2f є стоковим. А карта сама по собі гаряча.
Ото як завжди... багато галасу з нічого.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

ervin: 11.03.2023 17:41А карта сама по собі гаряча.
в МСІ Афтері "робіть подібний графік "напруга\частота".
спойлер
Зображення
В мене стабільно працює на 0.837в 1800Мгц. І як я казав Вам в П.П. скинув близько 20 град., а якшо враховувати оберти охолодження то і більше профіт вийшов.
Карта максимум їсть 90вт, а не 120-125 по паспорту)) :beer:
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow: 11.03.2023 18:32
ervin: 11.03.2023 17:41А карта сама по собі гаряча.
в МСІ Афтері "робіть подібний графік "напруга\частота".
спойлер
Зображення
В мене стабільно працює на 0.837в 1800Мгц. І як я казав Вам в П.П. скинув близько 20 град., а якшо враховувати оберти охолодження то і більше профіт вийшов.
Карта максимум їсть 90вт, а не 120-125 по паспорту)) :beer:
Дякую. Але це буде корисно вже новим власникам. Бо все піде на продаж.
Відповісти