Gigabyte 4070ti Eagle вентилятори

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Trap
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Доброго дня!
Можливо дурне питання, але все ж не дає спокою — є невеликий розсинхрон у швидкості обертання вентиляторів на карті. 1 і 2 однаково, а 3 трохи швидше/повільніше. Приклад є на фото з Gigabite Control Center.
Сталось таке після установки msi afterburner. Ніяких налаштувань не міняв, крім включення автоналаштування вентиляторів. Також у вкладці моніторинг для показу можна було вибрати лише fan1 і fan2. Не знаю, мало б там їх бути 3 чи ні...
Помітив розсинхрон — вимкнув. Після видалення програми і очистки через ссклінер змін немає, 3 все так же окремо крутиться.

Щось серйозне чи дарма хвилююсь?
спойлер
Без імені.png
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

5 обертів то розсинхрон :gigi: ? Я сказав би, що в межах 50 це норма для вертушок однієї моделі.
Trap
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

feniks_tm: 24.02.2023 15:51 5 обертів то розсинхрон :gigi: ? Я сказав би, що в межах 50 це норма для вертушок однієї моделі.
Просто до установки afterburner розсинхрону не було, тому і задався цим питанням :dontknow:
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Trap
+/- 10% вообще пофигу.
Alex+
Member

Повідомлення

Це абсолютно не варте хвилювання. Таходатчики на вертушках не точні, та й фізично не можливо зробити так, щоб декілька вентиляторів оберталися абсолютно синхронно - десь трохи сила тертя інша, десь сила опору повітря інша, або на пів витка обмотка відрізняється і все - оберти різні
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Нет причин для беспокойства, почти все прозводители заявляют +-5%.
А ещё не надо устанавливать вражеский афтербёрнер.
Trap
Member
Аватар користувача
Звідки: Полтава

Повідомлення

Дякую за відповіді, тепер причин хвилюватись на 1 менше
anyname
Member

Повідомлення

Alex+: 24.02.2023 15:56 Це абсолютно не варте хвилювання. Таходатчики на вертушках не точні, та й фізично не можливо зробити так, щоб декілька вентиляторів оберталися абсолютно синхронно - десь трохи сила тертя інша, десь сила опору повітря інша, або на пів витка обмотка відрізняється і все - оберти різні
можно , но смысла в том нет ( три отдельных контроллера , либо один трехканальный)
Alex+
Member

Повідомлення

Я маю на увазі фізіко-електричні причини, чому оберти на однакових вертушках можуть відрізнятися. Звісно можна силами роздільних контролерів це можна дещо врегулювати. Але +- 5 обертів все одно не варто уваги
Відповісти