Компьютер не стартует с новой видеокартой 3050

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Автор
Повідомлення
Ramon76
Junior

Повідомлення

nochnik89: 23.02.2023 09:16 ТС - Вы поймите правильно , даже если Вы заведете ту видяху на своей системе , все равно будет тормозить много игр. Процессор не справится с играми , он не сможет подготовить нужное количество кадров для видяхи. Систему под замену, выбор огромный нынче
Я прекрасно это понимаю, конечно, такой комплект не будет работать на полную мощность. Мне просто лень было возиться, и эта карта была выбрана на перспективу, если что-то пойдет не так. Вот оно и пошло. Покупать вместо одной старой карты еще одну старую, только помощнее смысла не вижу. Буду менять систему, спасибо.

Відправлено через 6 хвилин 23 секунди:
Alex646: 23.02.2023 08:11 Мені одне цікаво: чи виробник пише на коробці коректні системні вимоги до відюхи? Чи тільки оперативу, блок живлення і ос?
Скажу вам більше - на коробці виробник взагалі нічого не пише, окрім вимог про додаткове живлення. На сайті вимог я також не знайшов, тільки recommended PSU.

Відправлено через 45 секунд:
Filabatya: 23.02.2023 00:41 Ramon76
2600К лідер ширпотреба, розірірве цю відуху шо кива арестовича :D
ключове питання найти живу мамку не перепаяну
Б/у це не мій стиль, дякую)

Відправлено через 3 хвилини 15 секунд:
Andikho: 23.02.2023 10:32
Ramon76: 23.02.2023 00:01У цієї ВК немає додаткового живлення, тільки 8пин.
От як виглядає біполярний розлад :rotate:

По суті, вам правильно сказали - відяха не ініціалізується. При чому, скоріш за все і 1000ні жирафи теж не працюватимуть.
Ну вибачте, я не знав, що це називається додаткове живлення :D
Так, але чому саме вона не стартує?
fringrug
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

в асуса техпідтримка відповідає за декілька днів, враховуючи, що МП та відеокарта асус, пропоную звернутися за детальним роз'ясненням "чого ж воно не працює" до виробника.
Ramon76
Junior

Повідомлення

fringrug: 23.02.2023 10:56 в асуса техпідтримка відповідає за декілька днів, враховуючи, що МП та відеокарта асус, пропоную звернутися за детальним роз'ясненням "чого ж воно не працює" до виробника.
Так, я звернувся.
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Ramon76: 23.02.2023 10:44Так, але чому саме вона не стартує?
Я можу лише дуже сильно спростити і перебільшити, але уявіть, що ви намагаєтесь людину із середньовіччя навчити користуватися смартфоном. Приблизно така ж історія у вас всередині компа. І головна проблема тут не в тому, що хтось чогось не розуміє і тп, а в тому що вони "різними мовами говорять". Щодо вимог, то вони зазвичай і в іграх-то відірвані від реальності, що вже казати за масмаркет залізо. Та й в ентерпрайзі не завжди ситуація краща, якщо чесно.
Ramon76
Junior

Повідомлення

Andikho: 23.02.2023 11:52
Ramon76: 23.02.2023 10:44Так, але чому саме вона не стартує?
Я можу лише дуже сильно спростити і перебільшити, але уявіть, що ви намагаєтесь людину із середньовіччя навчити користуватися смартфоном. Приблизно така ж історія у вас всередині компа. І головна проблема тут не в тому, що хтось чогось не розуміє і тп, а в тому що вони "різними мовами говорять". Щодо вимог, то вони зазвичай і в іграх-то відірвані від реальності, що вже казати за масмаркет залізо. Та й в ентерпрайзі не завжди ситуація краща, якщо чесно.
Я вже зрозумів приблизно, дякую.

Відправлено через 2 години 13 хвилин 38 секунд:
Если кому интересно, вот ответ от техподдержки Asus:
"Cлот PCI-E на платі ASUS P7H55-M PRO не підтримує PCI Express 4.0, яким обладнана відеокарта ASUS PH-RTX3050-8G. Так карта має зворотню сумісність PCIE до версії 3.0, але ж не до 2.0 який за своєю пропускною здатністю поступаэться у 4 рази.

PCIe 2.0 - це старіший стандарт, який з'явився на ринку в 2007 році. Він має пропускну здатність 500 Мб/с на один канал. В залежності від кількості каналів на материнській платі, PCIe 2.0 може мати пропускну здатність від 2 Гб/с до 16 Гб/с. PCIe 2.0 підтримується більшістю сучасних комп'ютерів, але має обмежену швидкість передачі даних.

PCIe 4.0 - це новіший стандарт, який з'явився на ринку в 2017 році. Він має пропускну здатність 2 Гб/с на один канал. Завдяки підтримці більшої кількості каналів, PCIe 4.0 може мати пропускну здатність до 64 Гб/с на материнській платі. Це дозволяє більш швидко передавати дані між компонентами комп'ютера, що забезпечує більшу продуктивність в роботі з важкими завданнями, такими як ігри, відеоредактори та інші потужні додатки.

Тому те, що деякі компоненти які мають інтерфейс PCIe 4.0 і працюють на PCIe 2.0 - це є виключення, а не правило. "
bez5dva
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

_FYA_EXel: 22.02.2023 20:29 Ramon76

PS. Rebar не поддерживается псие 2.0, думаю в этом проблема.
При чём здесь рэ-бар? У него в материнке нет ре-бара, соответственно конфликта на этой почве тоже не будет.

ТС, серьезно: если нашлись деньги и ммм... отвага для 3050, то найти ~5к грн на более-менее современную платформу не составит труда.
Кстати, я знаю одного человека, у которого на шкафу лежит i7 6700 + z170... :shuffle:
Alex646
Member

Повідомлення

Andikho: 23.02.2023 11:52 Я можу лише дуже сильно спростити і перебільшити, але уявіть, що ви намагаєтесь людину із середньовіччя навчити користуватися смартфоном. Приблизно така ж історія у вас всередині компа. І головна проблема тут не в тому, що хтось чогось не розуміє і тп, а в тому що вони "різними мовами говорять". Щодо вимог, то вони зазвичай і в іграх-то відірвані від реальності, що вже казати за масмаркет залізо. Та й в ентерпрайзі не завжди ситуація краща, якщо чесно.
Це все дічь. Роз'єм PCI-e початково конструювався так, щоб все було сумісно - вперед і назад. Так, повільніше, але все рівно. А потім виробники материнок і відюх все просрали.
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

bez5dva
Проще только Z170, модифицировать Биос и поставить уже что то по веселее i7 6700)))
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Alex646
Так а я хіба говорю про механічну/електричну несумісність? Ні. Проблема виключно софтова.
anyname
Member

Повідомлення

Alex646: 25.02.2023 14:03
Andikho: 23.02.2023 11:52 Я можу лише дуже сильно спростити і перебільшити, але уявіть, що ви намагаєтесь людину із середньовіччя навчити користуватися смартфоном. Приблизно така ж історія у вас всередині компа. І головна проблема тут не в тому, що хтось чогось не розуміє і тп, а в тому що вони "різними мовами говорять". Щодо вимог, то вони зазвичай і в іграх-то відірвані від реальності, що вже казати за масмаркет залізо. Та й в ентерпрайзі не завжди ситуація краща, якщо чесно.
Це все дічь. Роз'єм PCI-e початково конструювався так, щоб все було сумісно - вперед і назад. Так, повільніше, але все рівно. А потім виробники материнок і відюх все просрали.
по передаче данных с падением производительности да. а с ваттами что? помню на релизе рх480 жгли разъемы на устаревших масках , когда пытались потянуть больше чем они могли. ( или эти грабли производители железа запомнили).
Ramon76
Junior

Повідомлення

Alex646: 25.02.2023 14:03 Це все дічь. Роз'єм PCI-e початково конструювався так, щоб все було сумісно - вперед і назад. Так, повільніше, але все рівно. А потім виробники материнок і відюх все просрали.
От і я так думав. Але сталося не так як гадалося.

Усім дякую, придбав нову МП, проц, та пам'ять.
Відповісти