Гарантійна карта а онлайн-магазин вже неіснує

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
hall2
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кропивницкий

Повідомлення

Можливо у когось є досвід- я купував карту rx5700 GIGABYTE, в 2021році зараз в мене проблема з її запуском, по телефону нагарантійці я набрав- номер не обслуговується, магазину на хотлайні більше немає, і сайт закритий на якому робив замовлення, чи можливо напряму звязатись з сервісним центром в Києві?
Alex+
Member

Повідомлення

Напишіть в саппорт гігабайту, розкажіть свою історію, хай порадять що робити
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Нет, это минус покупки у всяких фопов. Нету фопа нету гарантий
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

bes
Так большинство магазинов - это ФОП. :) Вроде магазин, а на печати ФОП Петренко О.В., к примеру. А гарантия через типа магазин, который всё время отвечает - ну как поставщик решит...
mecger
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Был такой у меня случай. Официальная карта, а магазина уже не существовало. Написал тогда представителю в Украине, правда уже не помню, то ли гигабайт, то ли мси. Показал чек, гарантийку. Сказали отправить в официальный сервис в Киев. Пара дней и прислали отремонтированную карту.
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

hall2
На их сайте в контактах висит http://www.gigabyte.ua/ который перекидывает обратно на глобальный.
Попробуй написать в поддержку, вдруг чем-то помогут.
https://esupport.gigabyte.com/Login/Index?ReturnUrl=%2f
Терять то нечего.
Alex+
Member

Повідомлення

на сайті ще є онлайн чат, та ще можна в фб пошукати їх
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

bes: 12.02.2023 21:30 Нет, это минус покупки у всяких фопов. Нету фопа нету гарантий
А якщо і є живий фоп, то живе в гуртожитку за яким закріплене 1 ліжко-місце
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

то что ФОПа нет не проблема, если карта белая и официальная.
hall2
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кропивницкий

Повідомлення

по телефону відповіли що не займаються гарантійним обслуговуванням
motor4ik
Junior

Повідомлення

І як у Вас вийшло здати? А то в мене немає фіскального чеку, лише товарний чек який має такий собі вигляд. На сайті гігабайта вказано що якщо немає то вони будуть орієнтуватись по даті виготовлення, в мене вона майже така ж як і покупки, різниця в 3 місяці. Продукт зареєстрований на сайті гігабайта і гарантія пише що до 24 року, але в СЦ на сайті пише що потрібно мати:
- У наявності фіскального чеку, який підтверджує придбання товару на території України.
- У наявності правильно заповненого гарантійного талону та переконатися, що гарантійний термін товару від дня продажу ще не минув.
- У відсутності слідів зовнішнього пошкодження чи слідів механічного втручання у пристрій.

А в мене тільки товарний чек і гарантійний талон від магазину.
hall2
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кропивницкий

Повідомлення

в мене був товарний чек від "магазину-фоп" і лист гарантія від банку де я оформляв кредит на відеокарту, цього вистачило.
Відповісти