Недостатня продуктивність rx6600xt

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Автор
Повідомлення
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Пошукайте, може в когось зі знайомих є система потужніша, хочаб поставити на швидку щось прогнати, не виключайте на 100% варіант що карта убита, можете оновитись а там вилізе, що карта проблемна ..

Якщо грошей нема - в першу чергу додавайте оперативку, будь якого комплекту 3600-цл18 вистачить, там зазвичай хайнікси, даже на старому апу 3200+ поїде.
Востаннє редагувалось 30.12.2022 09:44 користувачем Mixx, всього редагувалось 1 раз.
LalassuXul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mamayawarlord: 30.12.2022 09:40 У этой донной платы Матисс поддерживается одним бета Биос. А вы тут на 5500 замахиваетесь..ТС, на вторичке навалом б.у процов 2-3 поколений - выбирай не хочу. За память уже сказали выше
Який проц порадите? р5 3600?
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

LalassuXul
3600 топ за свої гроші і холодний.
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LalassuXul: 30.12.2022 09:43Ну там 90+%
в мене у відео взагалі треш робиться.
ну 3200g шустрее 2200g, поэтому он сильнее юзает карту.
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

mamayawarlord
Ну тогда лучше как вариант р5 3600, чтобы 100% завёлся. LalassuXul
LalassuXul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mixx: 30.12.2022 09:44 Пошукайте, може в когось зі знайомих є система потужніша, хочаб поставити на швидку щось прогнати, не виключайте на 100% варіант що карта убита, можете оновитись а там вилізе, що карта проблемна ..

Якщо грошей нема - в першу чергу додавайте оперативку, будь якого комплекту 3600-цл18 вистачить, там зазвичай хайнікси, даже на старому апу 3200+ поїде.
Знайомих з нормальною системою немає, а карту купував тут на барахолці в перевіреного продавця. Він запевнив що в ньго з картою все було ок.

Відправлено через 53 секунди:
MessiaH: 30.12.2022 09:46
LalassuXul: 30.12.2022 09:43Ну там 90+%
в мене у відео взагалі треш робиться.
ну 3200g шустрее 2200g, поэтому он сильнее юзает карту.
чорт, не побачив шо там 3200г :shuffle:
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Mixx
Там 4х поточный зен1, плюс ещё разрешение 1280×1024, карта будет недогружена и камень не способен выдать столько drawcalls сколько просит карта.
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LalassuXul: 30.12.2022 09:47Знайомих з нормальною системою немає, а карту купував тут на барахолці в перевіреного продавця. Він запевнив що в ньго з картою все було ок.
майнинг по идее не так убивает саму карту, как термоинтерфейс карты, более того чип карты может работать в майнинге на частотах ниже обычного, там больше важна работа памяти. Если биос стоковый, то с картой не должно быть проблем, максимум разобрать и перемазать термопасту, только хорошую, не МХ-4, а что-то типа Zalman STG-9, Iceberg Thermal. Даже цепи питания обычно не так страдают от майнинга, как при обычном юзании, т.к. майнеры наоборот паверлимиты понижают, чтобы меньше электроэнергии хавало
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

LalassuXul
3200 та 2200 воно однакове.

AntonyKandaurov
У мене такий був, зірок з неба не хватає, але як-неяк грать можна було, навіть кіберпанк знайомий на такому з рх480 спокійно пройшов. Якщо ж 8гб озу - грать неможливо ніяк зараз, будуть постійні фрізи і подгрузи, відяшка офігіває там напевно :gigi:
LalassuXul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MessiaH: 30.12.2022 09:53
LalassuXul: 30.12.2022 09:47Знайомих з нормальною системою немає, а карту купував тут на барахолці в перевіреного продавця. Він запевнив що в ньго з картою все було ок.
майнинг по идее не так убивает саму карту, как термоинтерфейс карты, более того чип карты может работать в майнинге на частотах ниже обычного, там больше важна работа памяти. Если биос стоковый, то с картой не должно быть проблем, максимум разобрать и перемазать термопасту, только хорошую, не МХ-4, а что-то типа Zalman STG-9, Iceberg Thermal. Даже цепи питания обычно не так страдают от майнинга, как при обычном юзании, т.к. майнеры наоборот паверлимиты понижают, чтобы меньше электроэнергии хавало
Карта працювала рік в андервольті на 60w

Відправлено через 1 хвилину 57 секунд:
Mixx: 30.12.2022 09:54 LalassuXul
3200 та 2200 воно однакове.

AntonyKandaurov
У мене такий був, зірок з неба не хватає, але як-неяк грать можна було, навіть кіберпанк знайомий на такому з рх480 спокійно пройшов. Якщо ж 8гб озу - грать неможливо ніяк зараз, будуть постійні фрізи і подгрузи, відяшка офігіває там напевно :gigi:
я кіберпук пройшов на цій системі з 1063, навіть фпс був достатній і без фрізів

Відправлено через 17 хвилин 51 секунду:
Mixx: 30.12.2022 09:45 LalassuXul
3600 топ за свої гроші і холодний.
Райзен 3600 буде кращий за 5500?
А то тут писали шо мамка моя фуфло і підтримка зен 3 сумнівна
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На твої питання в інтернеті є розгорнуті відповіді
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

LalassuXul
5500 і 3600 дуже близькі, 5500 трохи швидший в робочих завданнях і трохи холодніший, в іграх ви без лупи різниці не помітите, от 5600 - вже інший рівень.
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Cirax: 30.12.2022 09:39 Чем вам PCI-e 3.0 не угодил?
А то у меня 3080 прекрасно нагружается на 3й версии, и не просит циферку увеличить.
Тим, що його відуха х8, а твоя х16, якщо 6600 втулити на 3.0, то вона сидітиме на х8 і втрачатиме частину продуктивності.
LalassuXul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ervin: 30.12.2022 10:48 На твої питання в інтернеті є розгорнуті відповіді
Дякую.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

XAMCTBO: 30.12.2022 11:04втулити на 3.0, то вона сидітиме на х8 і втрачатиме частину продуктивності
1-2%?
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Cirax: 30.12.2022 09:39 Mixx
Чем вам PCI-e 3.0 не угодил?
А то у меня 3080 прекрасно нагружается на 3й версии, и не просит циферку увеличить.
иксперты сказали. ;)
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Grava
4.0 видеокарта работает мало того что в режиме 3.0 так ещё и бонусом половина шины. Радики, насколько я знаю, более чувствительны к этому вопросу нежели зелёные карты.
LalassuXul
В играх вам 3600 хватит, 5500 просто чуть быстрее и холоднее.

Отправлено спустя 3 минуты 25 секунд:
Mixx
У меня батя сталкеры любит и играет на р3 1200, для сталкера камня за глаза а больше ему и не нужно. Все зависит от потребностей.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

AntonyKandaurov: 30.12.2022 11:47насколько я знаю
Ну вот Вы знаете, а я владею rx 6600. И могу сравнить производительность у меня в 3.0 и тестов в 4.0. Хотя все уже давно проверили до нас
В плане интерфейса для RX 6600 XT по возможности следует использовать PCIe 4.0. Но даже в системе с PCIe 3.0 особо страдать не будете – в большинстве случаев разница в производительности находится на уровне погрешности измерений. И лишь в некоторых играх она ощущается сильнее, хотя все равно не критично.
LalassuXul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grava: 30.12.2022 11:52
AntonyKandaurov: 30.12.2022 11:47насколько я знаю
Ну вот Вы знаете, а я владею rx 6600. И могу сравнить производительность у меня в 3.0 и тестов в 4.0. Хотя все уже давно проверили до нас
В плане интерфейса для RX 6600 XT по возможности следует использовать PCIe 4.0. Но даже в системе с PCIe 3.0 особо страдать не будете – в большинстве случаев разница в производительности находится на уровне погрешности измерений. И лишь в некоторых играх она ощущается сильнее, хотя все равно не критично.
от саме тому я і поки що не бачу необхідності повністю міняти систему на псі4 та дд5 і тд
правда з процом і оперативою я на разі обкакався, ну то таке :rolleyes:
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Grava
Это справедливо для режима х16, а режим х8 вы учитываете? Там могут быть потери до 10%, плюсанем сюда ещё зен1 и 8гб озу и получаем недогруз видеокарты. Я имел дело с еGPU, и это боль сумасшедшая даже в режиме х4, плата воткнутая в нормальный х16 слот работает резвее чем через х4, а если игра ещё и любит гонять большие объёмы памяти постоянно, то фризы это наше всё и игровой процесс превращается в муку.
Відповісти