Недостатня продуктивність rx6600xt

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Автор
Повідомлення
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Не знаю откуда берутся подобные люди, но для правильного апгрейда сначала покупается проц, а потом видеокарта. Нигде нет тем, чтобы сильный проц хреново работал со слабой картой, но зато полно тем, где слабый проц не вывозит адекватную карту.

Запоминаем еще раз: сначала проц, потом видеокарта
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

AntonyKandaurov: 30.12.2022 12:02а режим х8 вы учитываете?
вк у которой 8 линий работает на 8 линиях от проца. что не так?
LalassuXul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FANAT7: 30.12.2022 12:12 Не знаю откуда берутся подобные люди, но для правильного апгрейда сначала покупается проц, а потом видеокарта. Нигде нет тем, чтобы сильный проц хреново работал со слабой картой, но зато полно тем, где слабый проц не вывозит адекватную карту.

Запоминаем еще раз: сначала проц, потом видеокарта
Та беруться звідти, звідки й інші телепні.
:beer:
Більше я такої помилки не повторю :shuffle:
я очікував що проц буде слабкий, але не на стільки, і планував апнутись згодом.

Відправлено через 5 хвилин 25 секунд:
Доречі куллера від р3 2200г для р5 3600 на перший час вистачить?
Fivist
Junior
Звідки: Львов

Повідомлення

XAMCTBO: 30.12.2022 11:04
Cirax: 30.12.2022 09:39 Чем вам PCI-e 3.0 не угодил?
А то у меня 3080 прекрасно нагружается на 3й версии, и не просит циферку увеличить.
Тим, що його відуха х8, а твоя х16, якщо 6600 втулити на 3.0, то вона сидітиме на х8 і втрачатиме частину продуктивності.
Проверенно на RХ 6600 ХТ - разница между 3 и 4 версией РСie минимальна, на уровне погрешности, я бы даже сказал, что замена Х470 чипсета на В550 пару ФПС. еслиб не надобность в меньшем формате материнки - даже не менял бы.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

LalassuXul
краще б з моніка починали, тоді б проц так не ботолнечив, подивіться тести в 2К процесорної залежності, там сміх і гріх
LalassuXul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Filabatya: 30.12.2022 13:06 LalassuXul
краще б з моніка починали, тоді б проц так не ботолнечив, подивіться тести в 2К процесорної залежності, там сміх і гріх
Ну, вже пізно.
Проц купив, залишилось забрати та поставити. А потім вже оператива чи монік.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

LalassuXul: 30.12.2022 12:35Доречі куллера від р3 2200г для р5 3600 на перший час вистачить?
Купіть одразу нормальний кулер. Не обов'язково брати щось надто дороге, який-небудь deepcool gammaxx 300/400 підійде.
LalassuXul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 30.12.2022 13:37
LalassuXul: 30.12.2022 12:35Доречі куллера від р3 2200г для р5 3600 на перший час вистачить?
Купіть одразу нормальний кулер. Не обов'язково брати щось надто дороге, який-небудь deepcool gammaxx 300/400 підійде.
та думаю докуплю через пару днів, для початку треба завестись з новим процом і глянуть як зміниться ситуація.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

LalassuXul: 30.12.2022 13:55для початку треба завестись з новим процом і глянуть як зміниться ситуація.
Нормально все буде, хоча монік на свалку, але результат має бути. Я півтора року тому назад перейшов з 2200g на новий ОЕМ 3600,відеокарта тоді ще була RX570.
Короче кажучи, вау ефект Ви відчуєте, коли додасте ще хоча б + 8гб ОЗУ, а також нормальний монік, той же 1080р.
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

LalassuXul: 30.12.2022 08:57Дивився, не знайшов відповідної інфи на сайті мсі з розділом моєї материнки. Буду перепровіряти ще.
https://ua.msi.com/Motherboard/B350-PC-MATE/support#cpu
Прошу.
LalassuXul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 30.12.2022 14:02
LalassuXul: 30.12.2022 13:55для початку треба завестись з новим процом і глянуть як зміниться ситуація.
Нормально все буде, хоча монік на свалку, але результат має бути. Я півтора року тому назад перейшов з 2200g на новий ОЕМ 3600,відеокарта тоді ще була RX570.
Короче кажучи, вау ефект Ви відчуєте, коли додасте ще хоча б + 8гб ОЗУ, а також нормальний монік, той же 1080р.
Дякс за інфо, так і буду робити :beer:

п.с. обновився по мінімум називається :lol:

Відправлено через 3 хвилини 56 секунд:
Andikho: 30.12.2022 14:07
LalassuXul: 30.12.2022 08:57Дивився, не знайшов відповідної інфи на сайті мсі з розділом моєї материнки. Буду перепровіряти ще.
https://ua.msi.com/Motherboard/B350-PC-MATE/support#cpu
Прошу.
Дякую :super:
вже купив 3600
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

LalassuXul: 30.12.2022 14:27обновився по мінімум називається
Завжди так починається :gigi:
LalassuXul: 30.12.2022 14:27вже купив 3600
все одно буде корисним, бо в правій колонці вказано версію біоса, що потрібна для роботи того чи іншого процесора. :beer:
LalassuXul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Andikho: 30.12.2022 14:38
LalassuXul: 30.12.2022 14:27обновився по мінімум називається
Завжди так починається :gigi:
LalassuXul: 30.12.2022 14:27вже купив 3600
все одно буде корисним, бо в правій колонці вказано версію біоса, що потрібна для роботи того чи іншого процесора. :beer:
Та я вже і біос до останньої бети обновив вчора, оот, думав що він впливає якимось чином :lamer:
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

LalassuXul: 30.12.2022 14:51думав що він впливає
Він впливає, але то актуально для перших півроку-року існування платформи, далі вплив зменшується практично до нуля, або додавання нових моделей процесорів (хоча в випадку з моєю колишньою б450 і 5900х було одне оновлення влітку 21го, коли буст покращився). Ну а для процесорів кілька річної давнини уже навряд можливі якісь радикальні зміни на рівні біоса.

До речі, коли встановите 3600ий дуже раджу кастомний план живлення https://www.guru3d.com/files-details/1u ... nload.html от він додає швидкодії, в порівнянні з дефолтними віндовса.
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

AntonyKandaurov
На 6600 втрата буде близько кількох кадрів, своєї пам'яті у відяхи достатньо, щоб не лізти в оперативку постійно. Я про пці-е згадав як один із факторів, і точно не найважливіший.

Ну то зрозуміло, просто залізо все ще не "зовсім мертве" і чисто процесор до подібних проблем привести не міг.

LalassuXul
Я от що упустив... В процесі гри помоніторте, в якому режимі працює шина пці-е, згадав проблемні майнерські карти, які не виходили з економ режиму 1.1х1. Симптоми досить схожі. Варто впевнитись, що там є те саме 3.0х8.

Відправлено через 3 хвилини 10 секунд:
Andikho
Ці плани ще актуальні?) Пам'ятаю ставили такі на перші зени, є сенс це робити на свіжій він10 з зен2?)
LalassuXul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Andikho: 30.12.2022 15:57
LalassuXul: 30.12.2022 14:51думав що він впливає
Він впливає, але то актуально для перших півроку-року існування платформи, далі вплив зменшується практично до нуля, або додавання нових моделей процесорів (хоча в випадку з моєю колишньою б450 і 5900х було одне оновлення влітку 21го, коли буст покращився). Ну а для процесорів кілька річної давнини уже навряд можливі якісь радикальні зміни на рівні біоса.

До речі, коли встановите 3600ий дуже раджу кастомний план живлення https://www.guru3d.com/files-details/1u ... nload.html от він додає швидкодії, в порівнянні з дефолтними віндовса.
Дякую '.

Відправлено через 1 хвилину 53 секунди:
Mixx: 31.12.2022 05:43 AntonyKandaurov
На 6600 втрата буде близько кількох кадрів, своєї пам'яті у відяхи достатньо, щоб не лізти в оперативку постійно. Я про пці-е згадав як один із факторів, і точно не найважливіший.

Ну то зрозуміло, просто залізо все ще не "зовсім мертве" і чисто процесор до подібних проблем привести не міг.

LalassuXul
Я от що упустив... В процесі гри помоніторте, в якому режимі працює шина пці-е, згадав проблемні майнерські карти, які не виходили з економ режиму 1.1х1. Симптоми досить схожі. Варто впевнитись, що там є те саме 3.0х8.

Відправлено через 3 хвилини 10 секунд:
Andikho
Ці плани ще актуальні?) Пам'ятаю ставили такі на перші зени, є сенс це робити на свіжій він10 з зен2?)
Перевірю. При крутінні бублика точно було 3.0х8
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Mixx: 31.12.2022 05:43Andikho
Ці плани ще актуальні?) Пам'ятаю ставили такі на перші зени, є сенс це робити на свіжій він10 з зен2?)
Ну дивіться, от у мене він10 і зен3, на дефолтному павер-плані жодний сценарій, підкреслюю ЖОДНИЙ, не дозволяв процесору споживання більше 110 ватт (ліміт в біосі можна хоч 300 навалити, значення EDC/TDC теж не впливають абсолютно), буст в іграх - до 4.9, при чому досить рідко, відсотків 20-25 часу. На павер-плані усмуса споживання таке, яке стоїть в біосі - тобто поставив 200 ватт - буде 200, якщо задача дозволяє (ну і EDC/TDC відповідний виставити, звісно), в іграх буст - 4.95 і майже постійно тримається, при цьому температури різняться від дефолту мінімально (в іграх офк, бо ми маємо розуміти, що 110 і навіть 142, які штатні, то вже різниця, не кажучи про збільшені ліміти). І так, різниця в швидкодії відповідна, особливо помітно як раз в іграх. Win10 pro 22h2. :beer:

До речі, знайомий ставив цей план на р7 2700 і от там впливу немає.
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Andikho
Цей план тільки знімає ліміти по живленню? Якийсь сумнівний плюс, я свій 3600 "зажав" до 40-50вт в іграх і 60-70 вт в аіді, не бачу сенсу сильніше кочегарити проц :)
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Серьезно? Есть люди, которые сидят на 1024 монике на сегодня с 6600хт?) Моник бу стоит 100 баксов хлроший! И проц не надо бцдет менять...
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FANAT7: 30.12.2022 12:12 Запоминаем еще раз: сначала проц, потом видеокарта
да ладно? Моему 5960х 8 лет отроду, в 4к даже с 4090 уживается относительно неплохо
Відповісти