"Дика" заглушка 1080ti

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Автор
Повідомлення
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

bovza
Если с Пентиумом работать, то вполне вероятно. Также vBIOS мог быть правлен под майнинг - запасайся рабочей прошивкой, если купишь.
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

bovza
Просите видео геймплея в тяжелую игру со всеми данными мониторинга, загрузкой гп, цп и тд и самой видяшкой на видео.

Данное фото никакой информативности не несет.
Alexsandre93
Junior
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

Mixx: 25.12.2022 22:17 bovza
Просите видео геймплея в тяжелую игру со всеми данными мониторинга, загрузкой гп, цп и тд и самой видяшкой на видео.

Данное фото никакой информативности не несет.
Мене одного смутило що тест був 1280х720?
bovza
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Alexsandre93: 25.12.2022 22:42
Mixx: 25.12.2022 22:17 bovza
Просите видео геймплея в тяжелую игру со всеми данными мониторинга, загрузкой гп, цп и тд и самой видяшкой на видео.

Данное фото никакой информативности не несет.
Мене одного смутило що тест був 1280х720?
то таке, це вже не актульно бо карту вже продали, не мені.
то була MSI 1080 ti gaming x trio а скрін був з відео з картою.
Volodya811
Member

Повідомлення

Alexsandre93: 22.12.2022 23:55 Мирного неба над головою, вітаю, обновив я свою пекарню з i5-4570 8gb ram(rom путаю), до i5-13600kf 32gb, НО через хріновий менеджмент капіталу :( , ту частину що мала іти на 3060ti-3070 пустив на плашку оперативи(16), поярче бж на 850, і по мєлочі :gigi: ... Такс, підбираюсь до питання, на моєму тракторі стоїть асус1060-3... а мені предложили бу(по суті трейд ін) 1080ti з доплатою близько 5к грн. Варто воно того чи ні? Хто як думає? :lamer:
Ні! Не варто. Карта вже дуже стара. Раджу Вам перечекати до весни на 1060. Причини:
1. Ринок відеокарт, як і ПК просто на дні. І не лише в Україні, а в усьому світі.
2. Коли ринок "падає", то продавці спочатку підвищують ціни, намагаючись зняти гроші з тих, хто їх має або кому дуже треба. Проте, через 3-6 місяців, низький виторг змушує їх різко обвалювати ціни. Десь на весну-літо, Хуанг нікуди не дінеться, знизить ціни. Тим більше, що його підпирають контракти з ТСМЦ.
3. Психічний злам у майнерів ще не настав. Вони тупо тримають карти, наївно вірячи у чудо. А він настане, бо стадія "прийняття" уже не за горами. Орієнтовно весна-літо і все буде завалено дешевими картами.
Брати зараз за 8к старезну 1080Ті - це нонсенс.

Відправлено через 5 хвилин 15 секунд:
П.С. Для 1080р з 13600К треба карту не нижчу рівнем, ніж 3070-3080. Тобто, треба чекати.
У мене 2060с, яка в нових іграх трохи швидша за 1080Ті, але її не вистачає навіть з 11900, який на 20-30% слабше за 13600К в іграх. Так, в БФ 2042 на деяких картах є просадки до 80+ ФПС і це на середніх налаштуваннях графіки. В нових іграх це буде 50-70 ФПС на середніх.
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Volodya811: 25.12.2022 23:26
Alexsandre93: 22.12.2022 23:55 Мирного неба над головою, вітаю, обновив я свою пекарню з i5-4570 8gb ram(rom путаю), до i5-13600kf 32gb, НО через хріновий менеджмент капіталу :( , ту частину що мала іти на 3060ti-3070 пустив на плашку оперативи(16), поярче бж на 850, і по мєлочі :gigi: ... Такс, підбираюсь до питання, на моєму тракторі стоїть асус1060-3... а мені предложили бу(по суті трейд ін) 1080ti з доплатою близько 5к грн. Варто воно того чи ні? Хто як думає? :lamer:
Ні! Не варто. Карта вже дуже стара. Раджу Вам перечекати до весни на 1060. Причини:
1. Ринок відеокарт, як і ПК просто на дні. І не лише в Україні, а в усьому світі.
2. Коли ринок "падає", то продавці спочатку підвищують ціни, намагаючись зняти гроші з тих, хто їх має або кому дуже треба. Проте, через 3-6 місяців, низький виторг змушує їх різко обвалювати ціни. Десь на весну-літо, Хуанг нікуди не дінеться, знизить ціни. Тим більше, що його підпирають контракти з ТСМЦ.
3. Психічний злам у майнерів ще не настав. Вони тупо тримають карти, наївно вірячи у чудо. А він настане, бо стадія "прийняття" уже не за горами. Орієнтовно весна-літо і все буде завалено дешевими картами.
Брати зараз за 8к старезну 1080Ті - це нонсенс.

Відправлено через 5 хвилин 15 секунд:
П.С. Для 1080р з 13600К треба карту не нижчу рівнем, ніж 3070-3080. Тобто, треба чекати.
У мене 2060с, яка в нових іграх трохи швидша за 1080Ті, але її не вистачає навіть з 11900, який на 20-30% слабше за 13600К в іграх. Так, в БФ 2042 на деяких картах є просадки до 80+ ФПС і це на середніх налаштуваннях графіки. В нових іграх це буде 50-70 ФПС на середніх.
Согласен с володей :)
Надо подождать, к лету, а может к осени цены упадут. Лично я б обновлялся весной-летом 2024го. И игр-то новых нет. Кстати говорят DX18 будет прорывом. Его стоит подожлать.

Отправлено спустя 1 минуту 58 секунд:
LeoX: 23.12.2022 19:12 От прямо всім пи***кам хочу привіт передати. 1080ті навіть зараз має в дупу ту ж 5700хт. Сиди собі далі на ній. 6та серія трохи інші карти ніж 5та. Сиди собі далі на ній. Згоден, що може потрапитись фігня, але поки що все з картою та дровами окей, тому не треба гнати :beer:
Тс, бери собі 1080ті або ту ж 6700хт і не слухай "амд гівно, 10**серія вже труп. Не слухай. 1080/ті ще норм може навіть зараз
Будем знать, спс. Выборка статистики у нас не очень, и тестов недостаточно. Будем знать что 1080ти куда мощнее 5700хт. Ошиблись мы, мало карт перетестировали просто.... :lol:
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

О, барыги подтягиваются... :laugh: Со своим "профессиональным" и "единственно правильным мнением"... :lol:
Я в середине года создавал в "Куплю" объявление о покупке низкопрофильной однослотовой карты GT 1030 для своего брендового Lenovo M90p, бюджет озвучивал максимум 1500 гривен. Тут же налетели эти мрази с "экспертным" мнением, что данная карта оценивается минимум в 2500 гривен и то пойди - найди. Что цена у них 3000 - это за счастье. И что? Прошло полгода и этих карт на OLX за 1500 гривен как грязи. Я тогда сказал, что не хотите сейчас продать за 1500 гривен - подожду нужное время и буду брать уже за максимум 1000 гривен. Так и сделаю. Из принципа: барыга должен страдать. Мне не к спеху - купленная за 400 гривен GT 720 1GD3 вполне тащит все задачи, даже встройки достаточно для офисных решений. Хотелось бы аппаратный декодер HEVC на 1030 и я его получу. За ту цену, которую сочту нужной. А не барыжную. Хочешь мои деньги - иди на уступки. Нет? До побачення... Засунь свои "драгоценные" карты себе в дупу. Плашмя. Барыга нажился на майнинге, теперь хочет нажиться на продаже этого хлама - хрен тебе, собака сутулая! :-P Видели забугорное фото-видео, где тамошние барыги карты на вес продают? Вот и наши должны также страдать, ибо нефиг... Страна воюет и страдает, а они тут оклыгали после весенней срачки, когда орки стояли под Киевом и Харьковом, и теперь перешли в свой обычный режим обдираловки, что неприемлемо.
По поводу 1080ti. Их уже как грязи по ~5000 на OLX. Нафиг никому не нужный хлам, переживший две волны майнинга. Брать максимум по 3000 гривен у проверенного продавца. Даже если и сдохнет через полгода, то за такие деньги не жалко... ;)
LeoX
Member
Звідки: Прилуки

Повідомлення

Будем знать, спс. Выборка статистики у нас не очень, и тестов недостаточно. Будем знать что 1080ти куда мощнее 5700хт. Ошиблись мы, мало карт перетестировали просто.... :lol:
Ну не знаю. По тим тестам що бачив я то 1080ті в середньому відсотків на 8 швидша ніж 5700хт. Звісно, є такі ігри де вона програє, але в середньому таки швидше. Так що не знаю що ви там де тестували. Ось вибірка з 60+ іграми. На жаль вибрати 13 серію процесора не можна ще, та не думаю що сильно зміниться результат.
спойлер
Screenshot_20221226_063308_com.android.chrome.jpg
Отправлено спустя 13 минут 16 секунд:
У Тс така ж проблема як і в багатьох юзерів під час апгрейду ПК :beer: не вистачає на те що планував і ну прям капець як не хочеться чекати. Може я дурницю скажу, ьа якщо ви не хочете чекати то не простіше буде взяти карту в кредит на рік? Зараз куча акцій скрізь, спокійно можна взяти безвідсотковий і закрити його одразу по можливості.
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

MSI-PC User
Несмотря на обилие 1080Ti за 5кгрн, мою 1080 забрали за 6000 в тот - же день, когда выставил.
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

Cirax
Одну карту случайно продать за удачный прайс - не показатель. Продай их партию от 8 штук за 6к - тогда и поговорим. ;) Рынок "нетерплячек" мал и не факт, что именно к тебе ломанутся за покупкой. Особенно как в моём случае: имею на руках 1070ti и спокойно могу переждать все волны цен, пока не получу удвоение производительности по сравнению с нынешней, т.е. дождусь условной 3070ti за 8-10 тысяч гривен. Или даже дешевле. С учётом того количества, которое есть на руках у населения и майнеров. :)
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Вообще не стоит менять, одного франкенштейна на другого поменяешь барыгам на радость. С 1060/3 сейчас спокойно можно "пересидеть", а там деньжат подкопишь и купишь что-то поновее и поприличнее, а не это старьё допотопное, изнасилованное во всех позах.
Alexsandre93
Junior
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

Підсумовуючи все що тут побачив, рішив з сумом на душі сидіти на 1063, хоча і "хочу" дуже давить. :weep:
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Alexsandre93: 26.12.2022 11:16 Підсумовуючи все що тут побачив, рішив з сумом на душі сидіти на 1063, хоча і "хочу" дуже давить. :weep:
Выбирать тебе, но рекомендую учитывать что те кто решил подождать дешевле в момент выхода rtx2080, более 2х лет грызли локти.
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

Cirax: 26.12.2022 11:19те кто решил подождать дешевле в момент выхода rtx2080, более 2х лет грызли локти
Лично мне она тогда была неинтересна, а сейчас и подавно. Опять же, смотря на чём сидеть в режиме "ждуна".
Alexsandre93: 26.12.2022 11:16"хочу" дуже давить
Выпей водки, закуси, возрадуйся жизни. Видяха и игрульки - подождут. Не корми тех, благодаря кому такие цены на видеокарты. Что старые, что новые...
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Спокійно народ, скоро буде психологічний злам у Бульдозера та отримаєте rtx3080 за 12000 грн :lol:

PS: всі переходимо в кімнату очікування
viewtopic.php?f=27&t=265583&start=40
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Alexsandre93: 26.12.2022 11:16 Підсумовуючи все що тут побачив, рішив з сумом на душі сидіти на 1063, хоча і "хочу" дуже давить. :weep:
не сумуй друже, шпільни в дарк солс серію 1,2,3, як раз поки пройдеш - і гроші назбираєш на нову карту :rotate:
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Alexsandre93: 22.12.2022 23:55 Мирного неба над головою, вітаю, обновив я свою пекарню з i5-4570 8gb ram(rom путаю), до i5-13600kf 32gb, НО через хріновий менеджмент капіталу :( , ту частину що мала іти на 3060ti-3070 пустив на плашку оперативи(16), поярче бж на 850, і по мєлочі :gigi: ... Такс, підбираюсь до питання, на моєму тракторі стоїть асус1060-3... а мені предложили бу(по суті трейд ін) 1080ti з доплатою близько 5к грн. Варто воно того чи ні? Хто як думає? :lamer:
так а ты сам, какую карту хочешь взять в перспективе? ведь судя по всему, на модели невидии адекватная цена будет нескоро.
Alexsandre93
Junior
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

3060ті\3070 або 4060. Чекатиму виходу, та що буде по ціна\фепеси...

Отправлено спустя 1 минуту 29 секунд:
П.с.згадав модель ноута hp pavilion dv6-3155sr
pe4ivko
Member

Повідомлення

Якщо 1080ті жива і обслуговувалася, то норм заміна імхо.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

pe4ivko: 26.12.2022 14:48 Якщо 1080ті жива і обслуговувалася, то норм заміна імхо.
я уже упоминал этот факт, но комьюнити оверов , превратилось в очкунов. :lol:
Відповісти