Factory Recertified Sapphire Radeon RX 5500 XT

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
kvndy
Junior

Повідомлення

Здравствуйте, думаю брать ли Sapphire Radeon RX 5500 XT PULSE 8192MB в магазине телемарт с Factory Recertified. Цена была уменьшена в два раза
Alex646
Member

Повідомлення

А вже нема в наявності. :)
kvndy
Junior

Повідомлення

Просто я уже заказал и теперь снова думаю, а стоит ли
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Скупой всегда платит дважды. Не вижу ни одной причины такие видеокарты брать.
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В теорії повинно бути все нормально, але на практиці не завжди — залежить, як я розумію, від СЦ де продукт відновлювали. В любому випадку є обмежена гарантія в 3міс.

Ризик є завжди, навіть повністю нові продукти можуть крякнути неочікувано. Так що вирішувати вам.
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

kvndy: 26.11.2022 14:57 Здравствуйте, думаю брать ли Sapphire Radeon RX 5500 XT PULSE 8192MB в магазине телемарт с Factory Recertified. Цена была уменьшена в два раза
А ви довго думали, щоб зарегати акк та зафлудити тредом з однотипним питанням? Думаю відповідь очевидна :rotate:
kvndy
Junior

Повідомлення

Vitalio: 26.11.2022 15:36
kvndy: 26.11.2022 14:57 Здравствуйте, думаю брать ли Sapphire Radeon RX 5500 XT PULSE 8192MB в магазине телемарт с Factory Recertified. Цена была уменьшена в два раза
А ви довго думали, щоб зарегати акк та зафлудити тредом з однотипним питанням? Думаю відповідь очевидна :rotate:
А вы долго думали, чтобы просто взять и нагрубить? Не за такими советами сюда обратился :)
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

kvndy: 26.11.2022 16:47
Vitalio: 26.11.2022 15:36
А ви довго думали, щоб зарегати акк та зафлудити тредом з однотипним питанням? Думаю відповідь очевидна :rotate:
А вы долго думали, чтобы просто взять и нагрубить? Не за такими советами сюда обратился :)
Не Ви перший, не Ви останній. Питання factory refurbished/recertified не нове, щоб створювати окремий тред для цього "унікального питання"! Повернення відяхи виробнику може бути з різних причин - від просто повернення (бо не підійшла, не сподобалась) до гарантійного випадку (щось зламалось по елементній базі внаслідок перегріву або технічних особливостей компонентів відяхи - звичайно відремонтовано, що класикадля СНГ гарантії від виробника, бо за бугром дохлий товар летить в утіль та нк гуляє назад по прилавках ). +Телемарт, що не добавляє їм зірок в гарантійних питаннях з покупцями (чомусь завжди у всіх були проблеми з ними). А тут відяха з невідомою причиною рефарба, 3-ьох річної давності від АМД.

viewtopic.php?f=5&t=4663
mamayawarlord
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

kvndy: 26.11.2022 15:08теперь снова думаю
Зависит от цены. Сама карта проходная и ничего из себя не представляет
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

kvndy
Карта которую вернули для ремонта. Быть может все что угодно, от сломанной лопасти вентилятора и трещины в пластиковом корпусе до более серьёзных проблем.
Відповісти