Хочу приобрести б.у 2080ti подскажите пожалуйста

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Автор
Повідомлення
FOZZIEGW
Member

Повідомлення

WSavage: 27.09.2022 15:21 Всегда интересно было, влияет ли в каком расширение (FHD/QHD) делается тест, на температуры в итоге.
Странно видеть 2080ti в 1280x720
вот и я думаю, дело в разрешении проверямого, вот где тайм спай там qhd другой вопрос, но я бы без вас фиг заметил этого нюанса, может правда дело в разрешении теста, ну я во всяком случае запросил игровой тест киберпанка с мсайафтебернером, реальные условия так сказать, а не синтетические, хотя поидее таймспай показал нормальное, единственно в интернете я не могу найти такой же тест с графиком, лучше видимо искать надо

Відправлено через 3 хвилини 19 секунд:
по таймспай как я могу судить и по частотам и тд все норм, как считаете?
FOZZIEGW
Member

Повідомлення

Dremjke
Andikho
Paradox1306
yupi

Ребят такой вопрос, а видео карта может сбрасывать частоты при записи бандикамом с 7к до 6800 на 200, выкл запись бандикама уже 7к сново, или это все таки как минимум странно, вот тест, хочу посоветоваться с профи
Pride91
Member

Повідомлення

Якщо він тобі поштою буде висилати то немає гарантій що він вишле ту що й тестував, у нього там після майнінгу їх може 200згорівших і одна робоча для тестів.. купляй лише якщо вживу будеш забирати її.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Я не профи, но по игровому тесту всё ОК.
Покупка с пересылкой - на свой страх и риск.
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

я колись відяху дистанційно купляв 1080ti, по тестам все було ок, а коли приїхала- то не працювали вентилятори. Чи це він таке послав, чи воно в дорозі крякнуло- не знаю.
отака хєрня малята.
так шо дивись сам
Aleksandr1973
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Купите видяху на форуме у проверенного продавца ( предложения у вас в теме были ) и будете спать спокойно .
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

FOZZIEGW
в стоку там 7к(14к) по пам'яті, попроси його накинути до 15к хоча б і пронати тест, якщо там память вже завод не тримає то в топку.
зараз до мене їде стрікс такий же і суперпозішн на 16к він пробігає без питань

Відправлено через 1 хвилину 41 секунду:
чого фпс немає? які налаштування? - мутноват виглядає це все поки
FOZZIEGW
Member

Повідомлення

Pride91: 28.09.2022 18:41 Якщо він тобі поштою буде висилати то немає гарантій що він вишле ту що й тестував, у нього там після майнінгу їх може 200згорівших і одна робоча для тестів.. купляй лише якщо вживу будеш забирати її.
в конце видео есть там с серийником видео..

Відправлено через 2 хвилини 37 секунд:
Pride91
st0k
Paradox1306
там запись велась как мы видим бандикам, так вот, при записи продавец говорит что частоты сбрасывает карта до 6800, выкл запись 7000, в конце видео что я кидал видно, но не понятно что он там клацает, бандикам или афтербернер, я согласен как то мутновато, но может тип просто не шарит как и я все может быть, а вожет и нет, в том то и дело.. Я попросил тесты нормальной прогой шадоу плей с фпс, а то он говорит тесты делал фуллшд РТХ. не понятно длсс или нет, и мне показалось на видео фпс 30-45 местами, что странно согласитесь для такой карты :idea:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

FOZZIEGW
ну то нехай на телефон зніме, теж мені проблема. і ніфіга бандікам не може там трогати частоти пам'яті, перший раз таке чую
а чого вам там приспічила ця карта, ситуація мутна, а 2080ті/3070 в продажі зараз дуже багато, невже там ціна тисяч в 12?
FOZZIEGW
Member

Повідомлення

Paradox1306: 28.09.2022 21:06 FOZZIEGW
ну то нехай на телефон зніме, теж мені проблема. і ніфіга бандікам не може там трогати частоти пам'яті, перший раз таке чую
а чого вам там приспічила ця карта, ситуація мутна, а 2080ті/3070 в продажі зараз дуже багато, невже там ціна тисяч в 12?
22.. ну соглашусь ульра странно с бандикамом, я даже хочу попробовать со своей картой потестировать, уж больно интересно что это за чушь, просто человек божиться что карта исключительно для работы, и я по сути склонялся верить наличием некоторых на то коственно склоняющих фактов, но все же да, просишь одно, то бублик 1280-720, то тесты без фпс ссылаясь что он везде разный, действительно, но не 30-45, ну как бы да, скорей всего отмена..

Відправлено через 1 хвилину 40 секунд:
Paradox1306: 28.09.2022 21:06 FOZZIEGW
ну то нехай на телефон зніме, теж мені проблема. і ніфіга бандікам не може там трогати частоти пам'яті, перший раз таке чую
а чого вам там приспічила ця карта, ситуація мутна, а 2080ті/3070 в продажі зараз дуже багато, невже там ціна тисяч в 12?
да и 3070 не хочу брать, ибо там 8 гб памяти, как мне кажется это не совсем запас, а я не особо планирую обновлять карты каждый год-два, пока есть бюджет думал взять эдак на 3-4 года) хотя сейчас сложно прогнозировать, новое поколениен а носу, но их средний сегмент 4080 имеет 12гб памяти, что дает мне мысль что для 2к будет уже мало 8гб, надо будет 10-12, ну это так логика, а как оно будет, просто спокойней когда есть запас :laugh:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

FOZZIEGW
і накой вам 2080ті за 22к? андій сюди писав який продає 2080ті за 17-18к, там і тести нормальні будуть і в перевірених є...
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ось зараз стоїть Стрікс на мікроні, тести в стоці бублика і суперпозішен

по ціні зійдемся полюбому :beer:

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
FOZZIEGW
Member

Повідомлення

Paradox1306: 28.09.2022 21:15 FOZZIEGW
і накой вам 2080ті за 22к? андій сюди писав який продає 2080ті за 17-18к, там і тести нормальні будуть і в перевірених є...
просто майнинг меня дико пугает, даже год карта в майнинге как по мне это 3-4года работы в игровом режиме, это как каплю воды вылить и нагреть она же испариться рано или поздно, так и техника постоянное работа дает износ плате, ее компонентам, я не знаю что бы не говорили но они делались в первую очередь для игр, без дикой нагрузки на всю память, разгонов и тд, и явно ни какой геймер играть 24.7 целый год не будет, да они могут работать, но мне кажется рисково это, я бы с радость взял 2080ti работающую год за такие деньги, будь я уверен что она не майнила, а была там использована для 3дмоделирования, или видеомонтажа.. п.с ИМХО
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

FOZZIEGW
а не то карти в пк не дохнуть...зараз вірити комусь що 2080ті не майнила це людей смішити, перевірити це не вийде, але коли людина дурника включає і тести якісь дивні, то в баню. чи він може дає гарантію з печаткою і тд на 2 роки?
карта по ідеї не тримає навіть заводські частоти пам'яті, що якби натякає чим ця карта займалась :)
Востаннє редагувалось 28.09.2022 21:24 користувачем Paradox1306, всього редагувалось 1 раз.
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FOZZIEGW це просто страх, в мене в племінника відвалився чіп, він просто грав ігри бо більше нічого не вміє, причому десь колись, без розгонів, тут таке діло, вирішувати вам, але переплачувати за карту 5к грн тільки за те шо вам скажуть шо вона не майнила і то не факт, бо як на мене то таких карт немає в 2022 :gigi: то дурного робота, хіба самозаспокоєння
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

давайте я скажу що моя 3070 не майнила, і заберете її не за 18, а за 22-23 :banan:
FOZZIEGW
Member

Повідомлення

ackstarvinta: 28.09.2022 21:42 давайте я скажу що моя 3070 не майнила, і заберете її не за 18, а за 22-23 :banan:
я его конечно не защищаю но что не осталось в мире честных людей? тем более его версии про работу 3 визуализации и тд сходяться, и на то я же говорю есть факты, человек там не 20 школьник, ну хочется верить в порядочных людей, а вы все хи хи да ха ха..
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

FOZZIEGW
Не морочьте людям голову и купите карту у старожил с форума. :facepalm:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

FOZZIEGW
там заводські частоти пам'ять не тримає, це значіть що вона деграднула, догадатись при якому використанні пам'ять таке робить не важко.
чи брати бу карту коли тести дивні? - ні, на лоху по місцю можна спокійно знайти живу 2080ті за цей прайс, якщо вам чимось майнинг не вгодив....взагалі краще карти яким може бути вже 3-4 роки після людей які їх обслуговували, а це 95% будуть майнери...
Xardas_95
Member
Аватар користувача
Звідки: Центральна Україна

Повідомлення

FOZZIEGW
Ви мене вибачте, але нахіба вам ртх2080ті за 22к грн коли ртх3070 можна придбати від 16к до 18к, можна навіть з залишковою гарантією але буде трішки дорожче. Хоча би тут на форумі безліч варіантів на вибір у продавців з репутацією, з нормальними тестами.
По ФПС в іграх вони плюс-мінус однакові, але 3070 буде як мінімум свіжіше і трошки менше споживати електроенергії ніж 2080ті
Відповісти