Palit StormX 1050 ti охолодження

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Serizhka
Junior

Повідомлення

Всім привіт, виходячи з бюджету була замовлена вк Palit gtx 1050 ti, з одним вентилятором, а я тим часом передивляся огляди та тести на ютубі, натрапив на одне цікаве відео стосовно єкономії на охолодженні пам‘яті, і ось мені стало цікаво:
Наскільки це критично ? (Розгоняти я не планую)
Якщо критично як це виправати, допрацювати?
Зображення
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Serizhka
Не обращай внимания и не ковыряй карту
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

если руки свербят можете найти маленький радиаторчик
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

в стоке будет работать, в разгоне не вывезет
AlterJio
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Не критично,сама по собі 1050 холодна і профіт від охладу чіпів сумнівний, звісно я про використання в штатних режимах. Паліт хату вже не підпалить))
Ви пошукайте в памяті спогади, які охлади були на старих картах серіях 4** 5** і при цьому карти спокійно працювали видаючи 80+ по цельсію чіп в літній спекотні дні і хто зна скількі по памяті.
Rick Dalton
Member
Аватар користувача

Повідомлення

там же гддр5 память стоит, она холодная, особенно в играх, у майнеров без охлаждения памяти те же полярисы и 1060 годами работали и потом геймерам ещё продали.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Ох уж эти техноблогеры, задурят головы людям охладом чипов памяти :gigi:
Если по делу - всё ок, карта холоднейшая.
Serizhka
Junior

Повідомлення

Всім дякую за допомогу, нічого чіпати не буду.
Dremjke: 28.08.2022 22:10 Ох уж эти техноблогеры, задурят головы людям охладом чипов памяти :gigi:
Если по делу - всё ок, карта холоднейшая.
Там в чому суть, у паліт стормх під навантаженям (наприклад) 60 температура, у паліт дуал в тих самих умовах температура під 70. Той блогер стверджує що це через те що стромх радіатор не охолоджує пам'ять, як на скріншоті в шапці.
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Serizhka: 28.08.2022 22:39у паліт стормх під навантаженям (наприклад) 60 температура
Якщо так - то це ідеальна температура під навантаженням, навіть для такої карти. На Вашому скріншоті саме ця карта?
Serizhka: 28.08.2022 22:39паліт дуал в тих самих умовах температура під 70
Це взагалі не критично і нормально.
Serizhka: 28.08.2022 22:39Той блогер стверджує що це через те що стромх радіатор не охолоджує пам'ять, як на скріншоті в шапці.
Якщо не помиляюся - змоніторити програмно можна температуру GPU. Мається на увазі температура саме GPU?
Serizhka
Junior

Повідомлення

не знаю, я поки що змоніторити нічого не можу, бо вк буде тільки в середу :gigi:
Краще подивитись самому що він каже, бо з мене переказчик так собі
Назва відео на ютубі - «Palit - с температурами хитрит»
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Rick Dalton: 28.08.2022 12:42у майнеров без охлаждения памяти те же полярисы и 1060 годами работали
не все так прекрасно, ужаренная память без охлада в майне было обычным делом у ремонтников
Відповісти