XFX 5700XT перестала працювати

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Автор
Повідомлення
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sasha76: 13.08.2022 10:29а зачем советовать паять
"паяти" стосувалось цитати, тобто перепаяти гпу чи банки пам'яті... чи для майстра ребол не нагадує процес пайки?! Пайка не лише з паяльником в руках можлива...

Можливо до реболу справа і не дійде, можливо десь шимка якась здохла. В будь-якому випадку краще майстер в реалі діагностує, ніж тут хтось порекомендує, гадаючи з купи можливих варіантів.

Запросто маєте право поскаржитись на мій пост, а ще в чорний список додати, щоб очі вам не мозолили мої коментарі.
krliman
Junior

Повідомлення

unlnu: 13.08.2022 16:19
sasha76: 13.08.2022 10:29а зачем советовать паять
"паяти" стосувалось цитати, тобто перепаяти гпу чи банки пам'яті... чи для майстра ребол не нагадує процес пайки?! Пайка не лише з паяльником в руках можлива...

Можливо до реболу справа і не дійде, можливо десь шимка якась здохла. В будь-якому випадку краще майстер в реалі діагностує, ніж тут хтось порекомендує, гадаючи з купи можливих варіантів.

Запросто маєте право поскаржитись на мій пост, а ще в чорний список додати, щоб очі вам не мозолили мої коментарі.
тут і не посперечаєшься.. Я вже з Геннадієм домовився, дякую йому, що відправлю йому плату на діагностику.. ну і на ремонт, який, я так розумію, буде потрібен..
а то вранці було так:
спойлер
Зображення
а взагалі учора спробував зробити так:
спойлер
Зображення
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

krliman
Готово, и одну и вторую проблемку устранил, подпорка на столь массивную карту - обязательно, плата пропеллером скручена была после слота ПСИХ и до разьёмов 12в: viewtopic.php?p=3419675#p3419675
krliman
Junior

Повідомлення

gehka3
Оце діло! Щиро дякую. Буду знати - до кого звертатися..
Matumba92
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я понимаю что не к месту но всё же.
Качество видеокарт АМД сомнительное, как же я рад что в своё время взял 2060 а не поделие от АМД.
За всё время был обладателем 5 видеокарт АМД и всё не дожили до 3-х лет. Их все время преследуют различные проблемы. Карт нвидиа было 6 только одна оказалась проблемной сразу с коробки, вентиляторы раскручивались от минимума до максимума каждые секунд 10 и было невозможно настроить кривую оборотов. У знакомого сдохла 5600хт red dragon, отвал. У второго 5700 золотого цвета точного вендора и названия не помню, гарячая как сатана, тоже отвал и проблемы с чипами памяти, тоже что то вроде отвала, у него даже пластиковый кожух видеокарты местами посыпался от температуры.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Matumba92
Та не всё так однозначно, зелёных тоже в работе достаточно
krliman
Junior

Повідомлення

Matumba92
Хочу відповісти монетою.. у мене було 6 карт від червоних.. почав зі X850, 1300Pro, потім 4850, 5750, 7570, R9 270X, яка пробула 6 років, і ось ця, вищезгадана.. і за цей час була одна, типа топу своєго часу, 7900GTX.. це що своє.. без усяких 440, 1030, .. і як були вони (хай і на той час, але ж..) "недопрацьованими".. драйвери як були "сирими", так і зараз є.. взагалі, ця битва - як битва прихильників Intel та AMD.. у кожного є свої плюси та мінуси.. але я також можу сказати - що мене ніщо не зможе заставити узяти (хай прям на цей час) "зелену" карту.. Усякі промені і так далі - вони є у червоних.. для мене важливо стабільність.. хоча зараз і грошей немає, і час не той, щоб купувати такі карти.. тому знову ж - подяка Геннадію, що привів до тями карту.. вона років 6 мені послужить..
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

krliman: 27.08.2022 08:45 Matumba92
Хочу відповісти монетою.. у мене було 6 карт від червоних.. почав зі X850, 1300Pro, потім 4850, 5750, 7570, R9 270X, яка пробула 6 років, і ось ця, вищезгадана.. і за цей час була одна, типа топу своєго часу, 7900GTX.. це що своє.. без усяких 440, 1030, .. і як були вони (хай і на той час, але ж..) "недопрацьованими".. драйвери як були "сирими", так і зараз є.. взагалі, ця битва - як битва прихильників Intel та AMD.. у кожного є свої плюси та мінуси.. але я також можу сказати - що мене ніщо не зможе заставити узяти (хай прям на цей час) "зелену" карту.. Усякі промені і так далі - вони є у червоних.. для мене важливо стабільність.. хоча зараз і грошей немає, і час не той, щоб купувати такі карти.. тому знову ж - подяка Геннадію, що привів до тями карту.. вона років 6 мені послужить..
То есть...
Вы не пользуясь картыми NV, гордо "авторитетно" заявляете что у них кривые драйвера, а АМД все отлично\стабильно?
Я правильно понял?
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

krliman: 27.08.2022 08:45вона років 6 мені послужить
с таким наплевательским отношением не факт, тем более из-за маленького кристалла\плохой теплопередачи и большой разницы с хотспотом такие карты под нагрузкой долго проживут разве что под жидким металлом
krliman
Junior

Повідомлення

Відправлено через 1 хвилину 57 секунд:
Crossbow: 27.08.2022 11:10
krliman: 27.08.2022 08:45 Matumba92
Хочу відповісти монетою.. у мене було 6 карт від червоних.. почав зі X850, 1300Pro, потім 4850, 5750, 7570, R9 270X, яка пробула 6 років, і ось ця, вищезгадана.. і за цей час була одна, типа топу своєго часу, 7900GTX.. це що своє.. без усяких 440, 1030, .. і як були вони (хай і на той час, але ж..) "недопрацьованими".. драйвери як були "сирими", так і зараз є.. взагалі, ця битва - як битва прихильників Intel та AMD.. у кожного є свої плюси та мінуси.. але я також можу сказати - що мене ніщо не зможе заставити узяти (хай прям на цей час) "зелену" карту.. Усякі промені і так далі - вони є у червоних.. для мене важливо стабільність.. хоча зараз і грошей немає, і час не той, щоб купувати такі карти.. тому знову ж - подяка Геннадію, що привів до тями карту.. вона років 6 мені послужить..
То есть...
Вы не пользуясь картыми NV, гордо "авторитетно" заявляете что у них кривые драйвера, а АМД все отлично\стабильно?
Я правильно понял?
Перефразую.. Я не користуючись картами від зелених, гордо, чисто на своєму враженні і практичному користуванні червоними картами, і кількістю тих людей, котрих знаю вживу, і які достатньо користуються зеленими картами, і зная їх враження - так і заявляю.. але це моє ІМХО.. я ж його нікому не нав'язую..

Відправлено через 32 секунди:
odessitmws: 27.08.2022 12:18
krliman: 27.08.2022 08:45вона років 6 мені послужить
с таким наплевательским отношением не факт, тем более из-за маленького кристалла\плохой теплопередачи и большой разницы с хотспотом такие карты под нагрузкой долго проживут разве что под жидким металлом
тут не зрозумів.. що мається на увазі під словами "таким наплевательским отношением"? Якби так було - я б не шукав нормального майстра, щоб мені підказав - у чому проблема с картой, а вижимав бі з неї усі соки.. не міняв бі прокладки, пасту, не чистив б її раз у 2-3 місяці від пилу.. і я наоборот за нею слідкую, щоб вона прожила якомога довше..
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

krliman: 29.08.2022 19:31тут не зрозумів.. що мається на увазі під словами "таким наплевательским отношением"? Якби так було
ну так писали что хотели купить подставку... значит знали, но проигнорировали при том что подпереть можно хоть подручными средствами
krliman
Junior

Повідомлення

odessitmws: 29.08.2022 19:41
krliman: 29.08.2022 19:31тут не зрозумів.. що мається на увазі під словами "таким наплевательским отношением"? Якби так було
ну так писали что хотели купить подставку... значит знали, но проигнорировали при том что подпереть можно хоть подручными средствами
ну.. тут не в підставці діло. Я читав, що є таке, але на той час, коли у мене була R9 270X, длинніша, і мабуть така ж по вазі - і стояла вона в gigabyte z77-ds3h - то я ніколи з цим проблем не мав. І вона у мене була з 2015 року, брав запакованою, а в січні 2021 року (після того, як я собі узяв 5700xt) поїхала у другий комп, і наскільки знаю - ще там працює. І на той час попит на підставки не був таким, як зараз (звісно, що не було таких карт).. тому тут не стільки проігнорив, а скільки - не передбачив таку ситуацію.. і тому - зараз вже як потрібно, і як підказав Геннадій..
Відповісти