Дві відяхи та Mid Tower

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Andrii_c4d
Junior

Повідомлення

Спільнота, привіт. Маю питання стосовно розміщення другої відяхи в моєму Mid Tower корпусі від Fractal Design Meshify 2 Compact


https://drive.google.com/file/d/16-jIvg ... sp=sharing

Так як я купував мать до того як поміняв корпус, то в великому корпусі (Full Tower) не було проблеми вставими другу карту на цій матері в нижній слот та отримати для неї свіже повітря. Але як виявилось з Meshify 2 Compact велика переслонка відділяє БЖ від основної частини корпуса і карта там зовсім не проходить. Зняти цю частину (що відділяє БЖ від всього іншного простору не виходить). Поки що виходить три варіанти як становити другу карту, але всі вони дорогі як на мене зараз:

1. Поміняти знову корпус (чого я точно не хочу робити, так як корпус мені подобаєтсья і його легко розбирати та діставати до всіх частин збірки)
2. Поміняти мать, але як зрозуміти яка мать підійде краще, щоб встановити дві карти і мати ще зазор між ними для охладу
3. Здається самий простий вихід, але додається +1 "системник". Купити eGPU та мати дві коробки на столі. Здається ідея норм, але знову ж таки, я хотів один корпус і щоб все в ньому було, а виявляється так не віходить. Та і 10 тис грн зараз не час витрачати на бу eGPU не хочеться.


То на що краще звернути увагу, щоб мати робочу систему і мінімум дротів та елементів на столі. Чи можно в цей корпус запхати дві карти та мати нормальний охлад?

При поточній збірці робив FurMark на 15 хвилин для QHD теста мав наступні показники температури
https://drive.google.com/file/d/1n5NQec ... sp=sharing

P.S. Я тут новенький, тому вибачайте якщо пост оформив не коректно або щосб забув. Буду радий відповісти на всі питання, щоб знайти кращій вихід в цій ситуаціі
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

В нижний порт совсем не влазит или проблема с вентиляцией? Нарежте сверлом дырки в переборке и со стороны блока повесьте тонкий вентиль. Будет дуть прям на нижнюю видяху.
А зачем две видеокарты ?

Отправлено спустя 53 секунды:
А , увидел, прорези есть. Вентиль снизу киньте
Andrii_c4d
Junior

Повідомлення

Там зовсім немає місця для карти. Навіть однослотова не влізе, а в мене двухслотова карта, котру я зараз намагаюсь запхати додатково.

Дві відяхи для роботи з 3д рендером і анімацією
Романчег
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Самый лучший вариант: не ставить две карты. Это я Вам, как владелец двух карт в Sli советую.
dimus8210
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

може гнучким шлейфом pcie x16 приколхозити відяху до короба з боку бп
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

На любой АТХ плате при установке двух карт верхней не будет воздуха, поскольку снизу сразу вторая. А в миди тавер и нижняя будет возле кожуха задыхаться.

Выходы:
1. Ставить одну видяху но мощнее. Самый простой и оптимальный вариант
2. Делать водяной контур
Andrii_c4d
Junior

Повідомлення

І нашо ви таке вигадуєте, що дві карти на АТХ не встануть))
В мене мої дві карти на мою мать вставали і ще простір був для охладу. Питання лише скільки місця є до блока живлення

https://drive.google.com/file/d/1RFMioP ... p=drivesdk
Rostislandr
Member

Повідомлення

Чтоб поставить обе карты нужно не мать менять, а корпус
Или собирать ещё один ПК
Ещё как вариант открытый стенд)
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Andrii_c4d: 07.08.2022 23:56Fractal Design Meshify 2 Compact
там в кожухе у блока питания отверстий куча... работать будет, а температуру можно снизить за счет снижения вольтажа к примеру
Rostislandr
Member

Повідомлення

odessitmws: 08.08.2022 09:33
Andrii_c4d: 07.08.2022 23:56Fractal Design Meshify 2 Compact
там в кожухе у блока питания отверстий куча... работать будет, а температуру можно снизить за счет снижения вольтажа к примеру
Судя по фото, туда вторая карта физически не влезет
Rex
Member

Повідомлення

Але як виявилось з Meshify 2 Compact велика переслонка відділяє БЖ від основної частини корпуса і карта там зовсім не проходить. Зняти цю частину (що відділяє БЖ від всього іншного простору не виходить)
Чому не виходить? Вона на заклепках чи що?
Andrii_c4d
Junior

Повідомлення

Чому не виходить? Вона на заклепках чи що?
так, на заклепках які не можливо розкрутити.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Andrii_c4d
Сверло 4 мм и нет тех заклепок )) впихнете невпихуемое )

Отправлено спустя 24 секунды:
Дрелька есть в хозяйстве ?
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

а почему через райзер не вывести например?

но вообще там шкварь от двух карточек с 250-320вт выделения начнется. Берите нормальный Full Tower, не скупитесь.

На Corsair Obsidian 750D внимание обратите, он впихует невпихуемое:
спойлер
Зображення
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Andrii_c4d
Честно говоря , собираю много компов под рендер , вместе с квадрами и теслами в одном корпусе. Идельно подходят или фул таверы или же серверные аналоги. Там и норм вентиляция и простор. А тут две видяхи и мид тавер. Снимите ту переборку , навешайте вентилей для вдува. Другого выхода тут нету. Даже допустим если через райзер - то просто мало места для видиков в плане обдува.
Andrii_c4d
Junior

Повідомлення

а почему через райзер не вывести например?

но вообще там шкварь от двух карточек с 250-320вт выделения начнется. Берите нормальный Full Tower, не скупитесь.

На Corsair Obsidian 750D внимание обратите, он впихует невпихуемое:
Так питання як раз позбутись великого системника. До початку війни в мене буд Thermaltake V71 і там для всього вистачало місця, але коли треба було виїхати з міста, то для великого системника не знайшлось місця в авто.

Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
Снимите ту переборку , навешайте вентилей для вдува. Другого выхода тут нету. Даже допустим если через райзер - то просто мало места для видиков в плане обдува.
мабудь так і буду намагатись зробити. В мене обдув чудовий зараз. Повітря задуває в системник два Noctua NF-A14 iPPC-3000 PWM а позаду видуває Noctua NF-F12 PWM. Питань з охладом не повинно бути.
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Andrii_c4d: 08.08.2022 12:19
Так питання як раз позбутись великого системника. До початку війни в мене буд Thermaltake V71 і там для всього вистачало місця, але коли треба було виїхати з міста, то для великого системника не знайшлось місця в авто.
А если совсем концептуально упороться и кинуть одну из видяшек на внешний мейнфрейм?
https://razer.com.ua/obzor-razer-core-x-vneshniy-gpu/
Andrii_c4d
Junior

Повідомлення

А если совсем концептуально упороться и кинуть одну из видяшек на внешний мейнфрейм?
Про це я писав в своєму пості. Але ця тема коштує 15-18 тис грн або в районі 10-13 тис якщо б/в
Відповісти