XFX RX 580. Дома стає гаряче

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Автор
Повідомлення
damar
Junior

Повідомлення

Вітаю!
Як виявилось маю вдома камін.
Довго не бавився в ігри, тут вийшла Діабло Імортал (80C темп), в ній мені порадили Path of Exile (89C темп) і щось я трохи засумував з таких показників.
Термопасту вже замінив.

Шив купу біосів з techpower, так награвся що запоров до чорного екрану. Прийшлось переходить на дискретку і через флешку перешивати))
Натрапив ніби на стоковий, але все одно щось не те. У мене меморі Hynix, якщо для прикладу біос для меморі Самсунг = цеглина?))
Вкладення
furmark_000000.jpg
Знімок екрана 2022-06-27 225719.png
b79fd649-14fd-468d-90c6-1728498dd28a.jpg
a89abb02-ae1d-45fb-8522-b143a496797e.jpg
44125a80-153a-4bc5-9576-8f59ccee8ada.jpg
куе
Member

Повідомлення

скоро зима, экономия на отоплении будет
antonshe
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Через ватмен у налаштуваннях знижте напругу на гпу та трохи частоту тоді знизяться температури.
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

У тебя беда с термопрокладками на памятях. Он,даже дирку видно на фото :rolleyes:
dimka4996
Member
Аватар користувача
Звідки: Володимир

Повідомлення

Saffa
Но вряд ли это причина перегрева гпу
damar
Junior

Повідомлення

antonshe: 28.06.2022 09:09 Через ватмен у налаштуваннях знижте напругу на гпу та трохи частоту тоді знизяться температури.
ДО
Befor Under.png
Після
After Under.png
У фу марку за 1хв 10сек 89С. Я щось не те понижаю?
antonshe
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Стат 7 зробіть 1300 МГц, напругу 0,95. Зі стат 3 до стат 6 зробіть також 0,95. Якщо буде не стабільність то зробіть частоти стат 5 - стат 7 1250 МГц при тій же зниженій напрузі.
damar
Junior

Повідомлення

antonshe: 28.06.2022 10:29 Стат 7 зробіть 1300 МГц, напругу 0,95. Зі стат 3 до стат 6 зробіть також 0,95. Якщо буде не стабільність то зробіть частоти стат 5 - стат 7 1250 МГц при тій же зниженій напрузі.
Зробив, стабільність все ок. Температура 89 у фумарку 2хв. Дивина тай годі
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

damar: 28.06.2022 10:49Зробив, стабільність все ок. Температура 89 у фумарку 2хв. Дивина тай годі
а с какой целью вы проверяете температуру в бублике ? он полярисы жарит на ура, даже с хорошим андервольтом. проверяйте в играх или софте, которым все время пользуетесь.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

damar: 28.06.2022 10:49Температура 89 у фумарку 2хв. Дивина тай годі
я вам в другой теме говорил проверить ТТ. Вы проверили ?!
cpuboss
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow
А они разве влияют на температуру ГПУ? Я думал только памяти, раз они на памяти. Но согласен, на фото, они все в дырках. Стоило бы заменить, по хорошему. :super:
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

cpuboss
ТТ - тепло трубка.
То что прокладки порваны на памяти -- на температуру GPU не влияет. Да поменять их желательно, но проблему "t" чипа не решит
cpuboss
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow
Да, я тоже только что подумал , что ТТ, тепло трубка наверное. :shuffle: Но как их проверит. Имеете ввиду прилегают ли они? А если нет, то что , термоклей? Припой? Какое решение.
damar
Junior

Повідомлення

ТТ буду ввечері перевіряти, принесуть мені фен.
В ГРІ відчутно стало ліпше! При попередніх налаштуваннях при вході в гру за 10с відразу 89, то тепер поступово з 70-82, через 10 хв гри та ніби немає ніяких артефактів
cpuboss
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Очень интересно. Считаю надо довести до ума карточку. (До приемлемых температур) :) В связи с происходящим трындецом, я бы не разбрасывался рабочими гпу вроде рх 580) Сам давно сижу на 1050 2гб. :shuffle:
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

cpuboss: 28.06.2022 11:02Но как их проверит.
проводит ли ТТ тепло.
Проверка простая - дуть феном на пятку радиатора, пальцем проверять каждую трубку на нагрев максимально далеко от пятки радиатора.
cpuboss: 28.06.2022 11:02Имеете ввиду прилегают ли они? А если нет, то что , термоклей? Припой? Какое решение.
нет... проводит ля каждая ТТ тепло. И если нет - замена радиатора с донорной карты
Востаннє редагувалось 28.06.2022 11:08 користувачем Crossbow, всього редагувалось 1 раз.
cpuboss
Member
Аватар користувача

Повідомлення

За Українську мову , окремий респект) :up:

Отправлено спустя 50 секунд:
Crossbow
Нет резона их паять или клеить?

Отправлено спустя 46 секунд:
А хотя туда и не подлезть никак((
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

cpuboss: 28.06.2022 11:08Нет резона их паять или клеить?
а у вас есть "спец-жидкость" чтобы заправить ТТ ? и есь возможность найти где она сифонит (дырка)? и есть возможность потом запаять ?
cpuboss
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow
К сожалению. Нет, нет, и нет. :shuffle:
damar
Junior

Повідомлення

Нажаль будівельного фену не вдалось знайти, грів звичайним. Ну трубки печуть, але через те що фен звичайний не було змоги направити потік повітря чітко в одне місце, шоб нічого більше не грілось. Тому не знаю на скільки достовірний тест

Отправлено спустя 3 часа 32 минуты 30 секунд:
Замінив термопрокладки, ну і знову термопасту.
Зявились відчутні зміни. В простої коливалась 42, 49 - після нагрузки
Зараз 37-40 після нагрузки(20хв пройшло) оберти куллера 0.
Також у фуМарку немає різкого прижка температури, підняття було поступово до 82С, в той самий час було 89 і дуже стрімко.
До
спойлер
furmark_000001.jpg
Після
спойлер
furmark_000002.jpg
Також в Heaven Benchmark поступово до 80С, а не відразу і до 89.

Злетіли налаштування WattMan, буду розбиратись чому та понижати поки не буде нище 80.
В Path of Exile, було також стрімко 89С без андервольтингу. Зараз повільно але все ж таки зростає
Знімок екрана 2022-06-28 205807.png

Дуже всім дякую! Якщо є ще якісь пропозиції буду за них вдячний!
Відповісти