HD 7770 Нюанси з драйверами і вентилятор.

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
iwojima
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Історія така, HD 7770 працювала на 1200 RMP в момент ігор і була десь градусів 70. Все ок.

В один момент різко оберти піднялись до максимальних і після того вентилятор на відеокарті більше не крутився. Ніяк.
Після чого, catalyst перестав визначати відеокарту в системі. Відео виводиться без проблем, але встановити драйвер не можу. В процесі установки драйвера помилок немає, просто закривається інсталлер.Все.

Відніс відеокарту в ремонт, подивились, сказали походу контроллер вентилятора "гавкнув". Кажу ну ок - що можна зробити? Кажуть можна увімкнути вентилятор на максимальних обертах. Кажу ну ок, робіть. Зробили - ідейка така собі вийшла :gigi:
АЛе саме цікаве, що драйвера як не ставились на відеокарту, так і не ставляться. В мене вінда 10? ніяк. Уточнив у майсера який ремонтував, каже на windows 7 все стало без проблем, навіть тести програв - все ок.

Може хтось щось підказати по драйверах ? :beer:
Відеокарту скоріше за все буду продавати, але перед продажем хочу зробити тести, але без драйверів це важко зробити :beer:
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

что-то там чипу плохо... отсюда и "неустановка драйвера" и про это прямо "намекает" >>
iwojima: 08.06.2022 21:01catalyst перестав визначати відеокарту в системі.
кароче живой труп. Потому и нерегулит вертушку ибо чип "в неадеквате".
shad_1985
Member
Звідки: Одеса

Повідомлення

iwojima
Спробуйте ці драйвера https://forums.guru3d.com/threads/3rd-p ... ed.436611/
iwojima
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Crossbow
Чому ж тоді на Windows 7 драйвера працюють вірно :puzzle:
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

iwojima: 08.06.2022 22:37Чому ж тоді на Windows 7 драйвера працюють вірно
перевіряй особисто! я не вірю в такі "чуда"
iwojima
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Crossbow
Магія :D
IMG-944b5c4cb7d4bfb76a21059fb9921aed-V.jpg
sasha76
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

может быть.глюканул драйвер амд.было подобное на 7750 кажеться.так драйвера не смог установить,тоже при установке инсталлер тупо закрывался.помогло только полная переустановка ос.но я скажу что дров стабильных под эти видухи на десятки нет.те что на сайте тупо не видят видуху.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

sasha76: 09.06.2022 14:56я скажу что дров стабильных под эти видухи на десятки нет.те что на сайте тупо не видят видуху.
прелести АМД дров продолжаются с начала 2000х ? :lol: Или это вина 10ки ? :laugh:
iwojima
ну если будет стабильно работать под 7кой, то поздравляю :rotate:
iwojima
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Crossbow: 09.06.2022 15:03ну если будет стабильно работать под 7кой, то поздравляю
Значить з чистою совістю можна виставляти на продаж :beer:
sasha76
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Crossbow: 09.06.2022 15:03
sasha76: 09.06.2022 14:56я скажу что дров стабильных под эти видухи на десятки нет.те что на сайте тупо не видят видуху.
прелести АМД дров продолжаются с начала 2000х ? :lol: Или это вина 10ки ? :laugh:
iwojima
ну если будет стабильно работать под 7кой, то поздравляю :rotate:
и винда и дрова.всё писали индусы. :laugh:
Відповісти