Походу приехал охлад RTX 3070ti

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Автор
Повідомлення
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
геймрок ще так, а от гіга вже не ок, невеликі і середні корпуси атх її вже не потянуть, такі справи
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Timedemo: 31.05.2022 16:11 А с ней что не так? я в живую не видел. хотя падла красивая.
Нокта? Цеглина)) 4 з копійками слоти, 3080 чуть зменшили але все одно мені не влізе, у мене ліміт 75мм, а 3080 зробили 82.5, 3070 взагалі була 87.5.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

:up:
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Paradox1306: 31.05.2022 16:13 feniks_tm
геймрок ще так, а от гіга вже не ок, невеликі і середні корпуси атх її вже не потянуть, такі справи
Ну аорус мастер влазить мені, на редіті бачив, але особливо сенсу не бачу. А гейрок так взагалі разом зі слімками спокійно влазить )
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

feniks_tm
воно в 5000х перекриває вертушки збоку, між чисто теоретично і є сенс ставити є різниця :)
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Paradox1306: 31.05.2022 16:16 feniks_tm
воно в 5000х перекриває вертушки збоку, між чисто теоретично і є сенс ставити є різниця :)
Ну я не бачу сенсу через те, що не знаю чи буде нормально воно забирати повітря, враховуючи зазор 5мм (хоча там взагалі кожух нерівномірний, десь і під 1см бачу є, ще дебільніше), є догадки, що прийдеться колхозити такі собі проставки 5мм-ові, щоб не брало з самого корпуса, а з назовні. Гейрок у цьому плані ідеальний, бо слімки в простої його держать до 35 град, а в нагрузці допомогають доставляти свіже повітря ззовні корпусу. Була б нокта якраз 73-74мм от то був би ідеальний варіант ))
спойлер
Зображення
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Timedemo: 31.05.2022 15:01Ребят, нужен совет. Скажу сразу карта на гарантии офф и т.д. но может мало ли чего сам не знаю, может можно сделать самому аккуратно.
Имеется карта Gigabye Aorus Master 3070ti. Все красиво, с мультиками и т.д. охлад хороший, пол года служит. пару дней назад, резко выросла температура ГПУ.
Была температура гпу 54 градуса., память 86, куллера 55 процентов. Карту не шатали и т.д. стоит ровно без телодвижений каких либо.
Сегодня вот так. это произошло резко.
https://gyazo.com/1bdac5bad347b8719252b0f4bd91ae22

Грешил на трубки, но тогда бы и память поидее поднялась бы.
Такая же фигня у меня была на Асрок 6900хт OC Formula, постепенно начали расти температуры чипа, пришлось перемазать термопасту, только пасту надо хорошую, не gd-900. Я юзал Zalman stg-9, можешь попробовать любую другую с высокой теплопроводностью
Відповісти