r9 270x

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
dok123
Junior

Повідомлення

Доброго дня, знайшов ось такий покрив. З іншої сторони при розборі ніяких слідів не знайшов. В останні хвилини її роботи появились артефакти і після повторного включенні вентелятори крутяться, в диспетчері устройств відеокарта є. Чи впливає цей слід на те що немає зображення на моніторі? Також хотілось би дізнатись чи придатна до ремонту за попередніми показниками. Чекатиму на відповідь. Слава Україні! Героям слава!
https://ibb.co/qyksQjh
https://ibb.co/StQjsQN
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

dok123: 14.04.2022 10:55 ...Чи впливає цей слід на те що немає зображення на моніторі? Також хотілось би дізнатись чи придатна до ремонту за попередніми показниками...
Пляма ні до чого.
Найвирогідніше - пам'ять, або GPU. Ти хоч раз намагався там змінити термопасту?
Міняючи на цій моделі термопасту, треба обовязково міняти термопрокладку, бо якщо вона стала жорска, то не дасть СО щільно лягти на GPU.
Взагалі дивна модель - отвори під радік VRM є, а самого радіка немає - економія на сірниках...
Про обговорення ремонтопридатності по фото це не сюди - є ворожки для цього.
Для ремонту є офіційні сервіси і приватні майстри.
Якщо відвал GPU - краще продай на донора.
Реболл - фінансово недоцільний, а праска, духовка пічки і все інше з набору секти "прогрєвастів" - це навіть не 50/50
dok123
Junior

Повідомлення

Ти хоч раз намагався там змінити термопасту?
Термопасту міняв, термопрокладку ні. Сьогодні попробував запустити компютер з відеоркатою перед цим видаливши попередні драйвера - запустився, але були доступні лише маленькі маштаби екрану, не знаю з чим це повязано. Після встановки amd catalyst install manager одразу ж пропала картинка на екрані. З чим це може бути повязано?
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

dok123: 14.04.2022 18:56 Сьогодні попробував запустити компютер з відеоркатою перед цим видаливши попередні драйвера - запустився, але були доступні лише маленькі маштаби екрану, не знаю з чим це повязано.
Це норм - вінда без драйверу таке може, або навпаки дуже великі іконки можуть бути.
dok123: 14.04.2022 18:56 Після встановки amd catalyst install manager одразу ж пропала картинка на екрані. З чим це може бути повязано?
Тобі зараз насиплять 50+ варіантів. Та ти сам напочатку вказав, що почалось з артефактів - вони просто так не з'являються.
Подумай без поспіху з чого саме все почалося?
У сенсі - ти нічого досить довго не робив, типу оновлення драйверу/вінди, а він заглючив?
Чи, припустимо, навпаки саме оновив драйвер і все почалося?
І взагалі звідки карта? Вона в тебе досить довго чи ти її тільки но придбав?
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

В надцатый раз: 270/270х - это 7850/7870, там отвал у всех в гостях
dok123
Junior

Повідомлення

Карту купляв б/у разом із компютером. Приблизно 2 роки тому. Поломка попереднього літа, тобто приблизно 9 місяців тому. Відеокарта працювала кожен день Того дня був доволі жарко, я грав доту приблизно 3 години, ось так і появились ці останні артефакти, до цього вони також появлялись 2 раза при проходжені гта5 (ще приблизно за 9 місіцяв до поломки) після цього артефактів не було. Драйвера оновлював як тільки виходили нові, на той момент була 7 вінда 64 біт яка також не давно була установлена, наразі 10 віндовс, 64біт. Ці 9 місяців вона просто очікувала свого часу окуратно запакована. Надіюсь нічого не опустив із інформації. Чекаю на відповідь.
Mcloud
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Судя по описанию - отвал чипа. Можете прогреть чип, в случае успеха плата поработает какое-то время. Потом снова возникнет отвал - снова прогрев и так пока совсем не умрет.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

dok123: 14.04.2022 21:37 ...Ці 9 місяців вона просто очікувала свого часу окуратно запакована. Надіюсь нічого не опустив із інформації. Чекаю на відповідь.
О, так це зразок з кунсткамери... І судячи з наполегливості ти бажаеш сам вирішити проблему.
Тоді тобі у секту "прогріву" бо діагноз наче вже є: https://insidepc.tech/video-karty/otval ... gtx-780-ti
Відпишеш - як там муміфікація пройшла...
dok123
Junior

Повідомлення

Дякую за допомогу, сьогодні буду гріти. Хотілось б ще знати де я можу найти товщину термопрокладки? В інеті шукав, ніде не найшов. Карточка від ASUS
https://ibb.co/8MBW3zj
https://ibb.co/QHhxvVD
dok123
Junior

Повідомлення

Перша спроба пройшла безуспішно. На кінці процесу замітив що у мого утюга є захист який не позволяє йому грітись на 1 місці. Завтра буду ще раз гріти іншим утюгом
dok123
Junior

Повідомлення

Прогрів, встановив драйвера, все працює. Прогнав 10 хв в фурмарку, максимальна температура 70 градусів. Але в мене термопрокладка вся в бруді, тому думаю якщо її замінити буде ще менше. 70 градусів це хороша температура?
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

dok123: 19.04.2022 18:07Але в мене термопрокладка вся в бруді, тому думаю якщо її замінити буде ще менше. 70 градусів це хороша температура?
термпрокладка влияет на температуру памяти, а вы меряете по гпу температуру... смысла менять нету на почти трупике, если хотите что бы она еще пожила рекомендую снизить напряжение, для этой карты это вроде через редактирование биоса ток
Відповісти