Підкажіть по температурі GTX 970, please

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Vigilante
Member
Аватар користувача
Звідки: Land of Confusion

Повідомлення

Вітаю! Потрібна допомога колективного розуму. :)
Приїхала після ремонту відяшка EVGA Geforce GTX 970 FTW+, ремонтували прогар і відновлювали систему живлення. Відеокарта працює ОК, ігри і бенчі проходить, але мені не подобаються температури. В простої 55гр із stopfan (44 якщо активований біос №2 де вентилі постійно працюють), в іграх і Heaven Benchmark стабільно 80, Фурмарк розігріває карту до 90 (в кімнаті 27, корпус відкритий). Це взагалі нормально, чи все ж забагато? В мене є ще одна ASUS Geforce GTX970 Turbo, частоти нижчі, але Фурмарк її гріє максимум до 83гр, при тому що її охолодження - шмат люміня і турбіна, а на EVGA нормальний радіатор і 3 теплотрубки. Тому щось мені підказує, що температури все ж зависокі. Чи я помиляюся? (СЦ пропонує прислати їм карту назад для додаткових тестів, але не хочеться ганяти її туди-сюди, витрачати час і гроші.)
Дякую за допомогу!
Image00001.jpg
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Температуры высоковаты...
80 в играх еще норм, если учесть что в обзорах 76 градусов при 23 в помещении, в играх. НО, в обзорах указано что это при оборотах вертущек, не превышающих 1500 об/мин.
У вас в фурмарке 4500 оборотов, это как бы клиника, в играх тоже она на макс крутит вентилятор? Если да - отправляйте назад в СЦ.
Востаннє редагувалось 30.07.2021 13:23 користувачем Евгений King, всього редагувалось 1 раз.
strannik18
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Vigilante
це не нормальна темпа в 90гр при 4200 оборотах, в мене була 970 EVGA тільки проста то в мене під повним навантаженням грілась до 80 при 1500-1800 обертах, несіть карту де ремонтували хай виправляють свій косяк!
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

сколько фаз питания из за прогара умерло?
Vigilante
Member
Аватар користувача
Звідки: Land of Confusion

Повідомлення

tablestikus: 30.07.2021 13:29 сколько фаз питания из за прогара умерло?
На жаль, такої інформації мені СЦ не надав.
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

меняй термопасту,у меня такая была и потолок был 75
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

у меня была такая карта, там даже до 80 температура не доходила. в играх 74-76 на авто и при этом тихая была
Відповісти