Нереференсні версії 3080ti: особливості, температури ядра\пам'яті, розгін, шум СО

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

под что фулкавер естсь то и надо брать :-P
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Yaroslav
Пока ещё 2080 ti не забрали, буду брать не раньше чем через 3 недели или опять буду год сидеть на встройке.

Отправлено спустя 2 минуты 41 секунду:
Dark-seer
Это да, а фуллкаверы от 3080/3090 на 3080 ti тоже подходят?
InfinityUA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

На Геймрок есть фулкавер от альфакул, планирую водянку с ним)
pixels
Member

Повідомлення

Помітив такий баг, якщо підключений ТВ по hdmi (не важливо вимкнутий він чи ні) екран загрузки вінди та біос вперто відображаються там, можна міняти кабелі місцями в ВК, моніторі та ТВ теж міняв порти, все одне.
Чи можливо якось цю проблему вирішити?
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels: 08.08.2021 20:58 TUFчик нічого ще так
ну если по цене Gamerock то возможно а так изза отдельного радиатора для памяти получилась подлива.

сейчас тестирую EVGA FTW3 3080Ti - разгон неплохой, положил пока в коробку, надо фуллкавер на нее купить и прокладки от Gelid.

Отправлено спустя 3 минуты 1 секунду:
Vpupkin: 08.08.2021 21:11 Это да, а фуллкаверы от 3080/3090 на 3080 ti тоже подходят?
как правило подходят, по крайней мере для для распространенных моделей (FTW, Strix, Suprim и т.д.) насчет палитов не знаю :D

pixels
думаю никак - у HDMI наверно приоритет на другими выходами.
как вариант купить для телека преходник DP->HDMI и подключить во второй порт.
pixels
Member

Повідомлення

Alexey1977: 14.08.2021 01:07

pixels
думаю никак - у HDMI наверно приоритет на другими выходами.
как вариант купить для телека преходник DP->HDMI и подключить во второй порт.
обидва по hdmi. різниця тільки в тому, що ТВ 2.1, а монітор 2.0
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Как думаете, насколько ужасны вентусы?
Стоит связываться по адекватной цене?
pixels
Member

Повідомлення

Vpupkin: 18.08.2021 14:14 Как думаете, насколько ужасны вентусы?
Стоит связываться по адекватной цене?
А що з ними не так? звичайна карта на 2*8 пін. Поставив і забув
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

pixels
Вот и мне интересно что с ними не так.
Была у меня 2080ti x trio, через год температуры прилично выросли и шум соответственно.
pixels
Member

Повідомлення

Vpupkin: 18.08.2021 15:30 pixels
Вот и мне интересно что с ними не так.
Была у меня 2080ti x trio, через год температуры прилично выросли и шум соответственно.
Пора обслуговувати карту
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

pixels
Та карта давно на свалке.
Проще воду поставить чем менять пасту и прокладки каждый год с потерей гарантии.
pixels
Member

Повідомлення

Vpupkin: 18.08.2021 15:56 pixels
Та карта давно на свалке.
Проще воду поставить чем менять пасту и прокладки каждый год с потерей гарантии.
така історія може з кожною картою статися. Замінити прокладки не є проблема. Якщо навіть руки криві, легко знайти майстра.
Якщо навіть через рік температура зросте в середньому на 2-3 градуси це не є проблема, можна продовжувати грати.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin: 18.08.2021 14:14Как думаете, насколько ужасны вентусы?
жахливі чи не жахливі це залежить від того що хочеться отримати від карти. вентус імхо солідний простіший варіант 3080ті, який не хапає зірок з неба, але при цьому цілком нормально буде собі працювати хоч на повітрі хоч під водою, демонструючи навколореференсну продуктивність. очевидно, що, якщо хочеться витиснути максимум з 3080ті, то вентус не найкраща опція, але ці кілька відсотків різниці більшості людей пофігу будуть.

Відправлено через 45 секунд:
щось я цю тему почав, карту собі взяв вже більше тижня тому, а тести досі не зробив :tomat:

сьогодні викладу :kbd:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

leif
Будет возможность сравнить топовый суприм с днищенским вантузом.
Наверное таки оставлю карту себе и поставлю фулкавер если такие бывают.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Посмотрел на сегодняшние цены и решил что вантуз это не так уж плохо.
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Vpupkin
Так успел купить вантуз? 2080ти продал?
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Yaroslav
Да, 2080ти с водоблоком ушла, 3080ти вантуз пришел.
fuksa
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

кто смотрит в сторону msi x trio - сразу ставьте свои настройки скорости кулера, из коробки по какой-то причине грелась до 80 при 1к оборотах. при 1600 еле выползает до 72, шум еле заметен
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fuksa: 20.08.2021 14:24кто смотрит в сторону msi x trio - сразу ставьте свои настройки скорости кулера, из коробки по какой-то причине грелась до 80 при 1к оборотах.
та ж історія з MSI suprim, стокова крива регулювання обертів тримає температуру ядра на 80 градусах навіть в game біосі. все дуже тихо працює в такому режимі, звичайно, але температури стрьомні.

у кого райзен 5000, у вас Resizable Bar потребував додаткової напруги на SOC?

Відправлено через 30 хвилин 29 секунд:
time spy score: 20229
port royal score: 14408

для порівняння, мій попередній конфіг 9900к + 1080ті в timespy: 11246

по температурах, з кривою керування кулером по дефолту з самої програми Аfterburner, ядро під час третього прогону бенчів прогрівається до 69градусів при ~2050об\хв крутиляторів карти. біос — гамінг, споживання — до 440вт.

ретельно криву ще не налаштовував, але в цілому карту в моєму корпусі на повітрі юзати можна, знайшовши оптимальний баланс між шумом і продуктивністю (щось середнє між стоком і дефолтною кривою в AB), нічого критичного я не побачив.

але на воді, окрім низького шуму, очевидно, буде краща продуктивність, цілком можливо, що ще пару відсотків плюс до того, що є.
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin: 20.08.2021 12:39 Да, 2080ти с водоблоком ушла, 3080ти вантуз пришел.
почем взяли? смотрел цены в Украине на 3080ти улетели за 60к и как сама карта по себе.
Відповісти