Нереференсні версії 3080ti: особливості, температури ядра\пам'яті, розгін, шум СО

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
InfinityUA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Взял себе Palit Gamerock
boy she's hot

В качестве теста использовал бенчмарк Metro Exodus Enhanced Edition. Настройки: 2k, все макс (кроме VRS - 2x, не знаю что это), RT Ultra, DLSS Quality.
5 запусков подряд (автоматически, настройки бенча).
Корпус Fractal Design Define R5: закрытая передняя дверь, 2х140 на вдув на средних оборотах, 1x120 PWM в низу корпуса (как раз под картой), 1x140 на выдув на средних оборотах.

Максимальные температуры: GPU 74, Memory 80, GPU Hot Spot 81 (Температура в комнате 30).
Максимальная частота 1965, в среднем около 1800. GPU Power 340-350 Watt.

Поигрался с даунвольтингом и даунклокингом, остановился на 0.95v, power limit 85%, memory clock -500 MHz. Средний / минимальный ФПС просел на 2-5%.
Максимальные температуры: GPU 68.8, Memory 76, GPU Hot Spot 75.5 (Температура в комнате упала до 28).
Максимальная частота 1830, в среднем около 1750. GPU Power 300-310 Watt.

Надеялся, что андервольтинг даст больше эффекта - может еще поэксперементирую.

Видеокарта не тихая, но никаких противных звуков нет) Странно, что минимальные обороты не дает поставить ниже 30%, на предыдущей карте от палита (1080) было процентов 20 и меньше обороты - самое оно в простое. А такую печку оставлять без включенных вентиляторов не хочу ибо даже от ютуба начинает заметно греться)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

дякую, всім хто відписав :beer: все ж про паліти була якась неповна\неточна інфа, температурні режими для гпу\пам'яті цілком адекватні у геймроків.

наразі відкинув асуси. стрікс коштує зовсім дурних грошей, а Таф таки якийсь убогий у порівнянні з конкурентами за ту ж ціну: що гейрок що супрім виглядають краще по сукупності характеристик.

паліт гейрок, мабуть, вже найперший кандидат на покупку, але цей дизайн... досить дивний, тим паче що планував встановити карту вертикально. супрім ще менше подобається на мій чисто суб'єктивний погляд, хоча технічно карта виглядає привабливо і ціна ок. не знаю, так і гігабайт можна взяти, він більш-менш акуратно виглядає, а по скріну камрада ще й охолоджується непогано :think: шкода що ЕВГА 3080ті у нас зараз не купити, ціни пристойні, карти якісні по оглядах.
pixels
Member

Повідомлення

leif: 22.07.2021 16:04 дякую, всім хто відписав :beer: все ж про паліти була якась неповна\неточна інфа, температурні режими для гпу\пам'яті цілком адекватні у геймроків.

наразі відкинув асуси. стрікс коштує зовсім дурних грошей, а Таф таки якийсь убогий у порівнянні з конкурентами за ту ж ціну: що гейрок що супрім виглядають краще по сукупності характеристик.

паліт гейрок, мабуть, вже найперший кандидат на покупку, але цей дизайн... досить дивний, тим паче що планував встановити карту вертикально. супрім ще менше подобається на мій чисто суб'єктивний погляд, хоча технічно карта виглядає привабливо і ціна ок. не знаю, так і гігабайт можна взяти, він більш-менш акуратно виглядає, а по скріну камрада ще й охолоджується непогано :think: шкода що ЕВГА 3080ті у нас зараз не купити, ціни пристойні, карти якісні по оглядах.
Гіга зібрана криво-косо. Трохи підігутий бекплейт там де вихлоп зверху. Радик не зовсім паралельно платі та бекплейту. Але все зроблено міцно та монолітно. Це я відразу побачив як розпакував. По температурам я вже писав - все ок.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels
в гігабайті найбільше бентежить 2 роз'єма живлення замість трьох у тих же геймроку і супріму. якщо по одному 8-пін роз'єму до 150вт і ще 75вт через PCI-e, то у випадку двох 8-пін роз'ємів на 3080ті це все працює близько до лімітів :-/

Відправлено через 5 хвилин :
скоріше за все, це нічого страшного на практиці для експлуатації в навколостокових режимах, але все одно якось не по фен шую :)
pixels
Member

Повідомлення

leif: 22.07.2021 17:06 pixels
в гігабайті найбільше бентежить 2 роз'єма живлення замість трьох у тих же геймроку і супріму. якщо по одному 8-пін роз'єму до 150вт і ще 75вт через PCI-e, то у випадку двох 8-пін роз'ємів на 3080ті це все працює близько до лімітів :-/
Там в піку 360Вт. Як ви і кажете. Мені як раз це влаштовувало. На бп усі таки роз'єми як раз зайняті та перефірія. Усе зайнято повністю. Було б 3 довелось би 2 під'єднати до одного, або інший бп купляти.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels: 22.07.2021 17:12Там в піку 360Вт.
на версіях з трьома 8-піновими роз'ємами до 400вт з гаком доходить споживання. ймовірно і на продуктивність впливає якийсь відсоток-півтора така історія. тож чом би і не взяти карту не обмежену на 40-50вт по споживанню, якщо ціна однакова.
pixels: 22.07.2021 17:12На бп усі таки роз'єми як раз зайняті
в такому випадку доцільно.
у мене 1квт тітанова суперквітка, про вільні роз'єми можна не думати, вистачить з запасом.
InfinityUA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Не думаю, что 2×8 pin такая уж плохая идея) У Геймрока радиатор похоже такой же как у гейминг про, но зато 3×8 pin. Дополнительные 50 ватт отвести, это как ещё одну 1050 охладить, наверное?)

Судя по своему андервольтингу, пониженный жор не критично повлиял на производительность (в моем случае).

Конечно если крутой корпус и кондиционер в комнате, то можно и разгуляться)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

InfinityUA: 22.07.2021 18:16Дополнительные 50 ватт отвести, это как ещё одну 1050 охладить, наверное?
десь так, 1050 до 75вт зазвичай.
InfinityUA: 22.07.2021 18:16если крутой корпус
не те щоб крутий але норм, 802й бікваєт як і у pixels. 3x140мм silent wings 3 на вдув, 1х140мм такий же на видув ну і ще через 360мм радіатор АІО з 3х120мм silent wings 3 зверху витягує по-троху. припускаю, що 350вт що 400 вт десь недалеко будуть в такому форматі.
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 22.07.2021 17:20 на версіях з трьома 8-піновими роз'ємами до 400вт з гаком доходить споживання. ймовірно і на продуктивність впливає якийсь відсоток-півтора така історія. тож чом би і не взяти карту не обмежену на 40-50вт по споживанню, якщо ціна однакова.
Иппалит накуралесил чтото с лимитами и там карта больше 370Вт не потребляет.
\
InfinityUA: 22.07.2021 18:16 Судя по своему андервольтингу, пониженный жор не критично повлиял на производительность (в моем случае).
критично из 3080Ти вы сделали 3080 ) если интересно сбросьте результат в Port Royale из 3d mark.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alexey1977: 22.07.2021 19:23накуралесил чтото с лимитами и там карта больше 370Вт не потребляет
https://www.ixbt.com/3dv/palit-geforce- ... eview.html

до 402вт тут, до 370вт в сайлент біосі
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif
ясно возможно перепутал ее с Palit Gamingpro - ее на руоверах какашками закидали изза куцего лимита и низких частот в бусте.

вот мои результаты для Gigabyte Aorus Master 3080TI в Port Royal
спойлер
Зображення
лимит почти 450ВТ, но и частота в бусте 2Ghz а не как выше 1700.

более расширенные тесты сделаю позже - так как карта в коробке

для себя сделал табличку 3080 vs 3080ti, первая на воде и pcie 16x 4.0, вторая воздух и pcie 8x 3.0
спойлер
Зображення
InfinityUA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Alexey1977: 22.07.2021 19:23 критично из 3080Ти вы сделали 3080 ) если интересно сбросьте результат в Port Royale из 3d mark.
Будет прохладнее, может верну обратно)
Сейчас, кстати, в комнате стало 25 и температура упала до приемлемого уровная и в стоке.

Прогнал порт рояль: сток 13057 / андервольт 12414
Впринципе, я себе и хотел 3080 :laugh:
Кто ж виноват, что 3080 Ti дешевле 3080)
спойлер
2021-07-22 (3).png
2021-07-22 (2).png
2021-07-22 (4).png
2021-07-22 (5).png
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

InfinityUA: 22.07.2021 23:07 Кто ж виноват, что 3080 Ti дешевле 3080)
да есть такое) в Украине
pixels
Member

Повідомлення

12884 в роял порті, все по дефолту. Особливо нічого не змінилось в температурі то жорі.

Відправлено через 1 хвилину 29 секунд:
А хтось resize bar вмикає?
Alexey1977
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pixels: 23.07.2021 00:30 А хтось resize bar вмикає?
у меня включен.
в рояле на 3080 - 12699, на 3080Ti - 14138 но думаю что 14500 вполне достижимы.
pixels
Member

Повідомлення

аорус мастер потужний, та і жере понад 400Вт. От звідки і прибавка.
pixels
Member

Повідомлення

pixels: 22.07.2021 16:26 Гіга зібрана криво-косо. Трохи підігутий бекплейт там де вихлоп зверху. Радик не зовсім паралельно платі та бекплейту. Але все зроблено міцно та монолітно. Це я відразу побачив як розпакував. По температурам я вже писав - все ок.
Щоб не вводити людей в оману, подивився огляд https://www.guru3d.com/articles-pages/g ... iew,3.html
там теж бекплайт трохи підігнули там де вихлоп з радіатора. Мабуть ще якась конструкційна необхідність в цих картах
Зображення
NagovskiyR
Member

Повідомлення

Прочитал 2 страницы этой темы и не могу понять.
Вы на полном серьёзе быстрее возьмёте ASUS TUF или Ипалит, нежели божественную (ладно, гоню) MSI GeForce RTX 3080 Ti SUPRIM X 12G?
Она ж явно будет порезвее в плане разгона и, в теории, охлаждения.
Да, дороже на 2к где-то, но ведь мы говорим о карточке за 50к.
Или у неё температуры по ядру до 90 доходят? Кто скажет почему участники данной темы ее избегают?

Отправлено спустя 12 минут 45 секунд:
Если говорить про жижабайт, то явно GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3080 Ti XTREME 12G (GV-N308TAORUS X-12GD) еще хороша, но и цена у неё совсем не такая, как у Suprim X.
А вообще самый топ это конечно Евга на воде, но её разобрали за первые 5 минут на их сайте во время релиза и даже в американской рознице ее нет.
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

NagovskiyR
У мси пугает отвратительная поддержка в плане гарантийного обслуживания.

А какие температуры у суприм х по гпу и памяти будут по сравнению с картами которые упоминались выше? Вроде около 90 градусов по памяти тоже как и у других конкурентов.
Востаннє редагувалось 27.07.2021 17:10 користувачем Nuclear World, всього редагувалось 1 раз.
pixels
Member

Повідомлення

Не розумію, в чому питання, на першій сторінці людина пише про Супрім (звичайний), Х якщо не помиляюсь, це інший біос тільки. Подивіться на показники, то зробіть свій вибір. Треба додаткові фпс - велкам ту 400+ W
Відповісти