Фейкова 1050Ті (фейк, відеокарта)

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Автор
Повідомлення
RedCat
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

zhekaice
Та причем тут отмазка? Вы реально считаете 1030 за видеокарту? Это огрызок для цпу без встройки, для медиа какого-то, называть такое видеокартой... Ну такое. Формально - да, это видеокарта, по факту - это затычка. Тут разговор шел за карточку, которую в наше время можно назвать видеокартой. Хотя по сути 1050 Ти тоже затычка. Видеокарта это что то с 4 гига ддр5 на борту и шиной минимум 192 бита...
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

RedCat: 07.04.2021 10:19 zhekaice
Та причем тут отмазка? Вы реально считаете 1030 за видеокарту? Это огрызок для цпу без встройки, для медиа какого-то, называть такое видеокартой... Ну такое. Формально - да, это видеокарта, по факту - это затычка. Тут разговор шел за карточку, которую в наше время можно назвать видеокартой. Хотя по сути 1050 Ти тоже затычка. Видеокарта это что то с 4 гига ддр5 на борту и шиной минимум 192 бита...
Ваша логіка мені зрозуміла. Тоді все, що не Лексус / Мерседес / Тесла - уже не авто а так, відра з гайками?
Якщо немає джакузі в квартирі то це не квартира.
Якщо доходи мене 1млн грн - ніщєброд.

Мова йшла про те, що з'явилися фейкові 1050(ті). Пофакту цйе старі GTX 460 / 550 / 750 і т.п. карти.
Їх видає наявність VGA виходу, якого у 10-серії, зокрема 1050(ті) бути не повинно. Оскільки відмовилися від підтримки застарілого інтерфейсу.
Я ж навів приклад, що у 10 серії все ж був VGA вихід, приклад офіційної відяхи, хай самої дешевої і простої, але навів.

Ви ж, натомість, щоб признати свою неправоту, стали підміняти поняття.
walkietalkie
Member

Повідомлення

zhekaice: 07.04.2021 08:45Це вже змахує на відмазку.
10-серія . 1030, да сама нижча в лінійці, але має як HDMI так і VGA.
Просто на этой 1030 китайский конвертор распаян сразу на плате. Как и на материнках под ам4 - вга реализован через распаянный конвертор.
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

walkietalkie: 07.04.2021 12:18
zhekaice: 07.04.2021 08:45Це вже змахує на відмазку.
10-серія . 1030, да сама нижча в лінійці, але має як HDMI так і VGA.
Просто на этой 1030 китайский конвертор распаян сразу на плате. Как и на материнках под ам4 - вга реализован через распаянный конвертор.
Суть не в тому ЯК реалізований, а в тому, що сам роз'єм присутній.
RedCat
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

zhekaice
Нет не подменяю и не собираюсь ничего признавать ибо считаю что это вы не правы и сравнение с авто не выдерживает никакой критики. Давайте хотя бы сравним в таком случае GTX 650 Ti, которую ещё можно назвать видеокартой и вот этот кусок 1030. Какие у вас будут сравнения в плане авто?
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Лайнос і Таврія
Але і 650ті уже теж не сильно то й ігрова.
Та й й мова була про наявність ВГА у нових картах.
RedCat
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

zhekaice
У современных карт, а не новых, вы сейчас сами подменяете понятия. То что есть куча новых затычек я и не спорю :laugh: И кстати , 650 Ти получше будет этого говна 1030 кстати. Так что на современных видеокартах вга нет и быть не может, а на современных затычках - вполне B-)
zhekaice
Member
Аватар користувача

Повідомлення

RedCat
я вашу позицію зрозумів, ви неправоти не признаєте.
Хай так і буде.
Відповісти