Zotac 1080 Ti Amp Extreme вентилятори працюють на повну потужність після 45 градусів

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Автор
Повідомлення
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Керування кулерами не реагує.
Перепробував файршторм, афтербьорнер, евга хос, перепрошивку біоса, секретну кнопку зотак в спектра fan stop setting (єдине що якось відреагувало, але ефект був зворотній, якщо вимкнути, то вентилятори тепер працюють на повну силу завжди).
Шумить здорово. Щось можна зробити?
addyb
Junior
Звідки: Мелитополь

Повідомлення

Похоже как было у меня на зотак мини 1070, отдавал по гарантии, списали карту и прислали новую(вроде чёт с датчиком температур или оборотов было что то)
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Speed fan у всіх програмах 0%, хоча мені здалося що в gpu-z він щось показував якісь секунди на початку, але то мабуть глітч.
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan вентилятори працюють в аварійному режимі бо обороти вентиляторів 0
LVladislavchik
Member

Повідомлення

Kashtan
Проблема в гпу, на паскалях он напрямую управляет вентиляторами, ну или обрыв на плате между гпу и вентиляторами.
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan варіанти фіксу:
1. Звернутись до genka нехай гляне на плату.
2. Ставити СВО через кракен (якщо треба маю кіти корсаровські H80i H100i з Kraken G12 можу відпродати як 120мм так і 240мм) стояли в мене на 1080ті
3. Дати живлення на вентилятори з материнки

другий варіант вбиває двох зайців, температури карти до 50-55град при 2000+ мгц + шуму немає + нормальна робота карти, але я б напевне почав з першого
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Дякую. Написав у підтримку зотак, надії звісно мало.
Буду пробувати.
Востаннє редагувалось 20.02.2021 11:01 користувачем Kashtan, всього редагувалось 1 раз.
RW1911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

b_andriy
Самое логичное это 3й, не требует затрат и удобно на ночь отключать вентиляторы по клику мышки.
Если на материнке всего 1 разъём в PWM, то можно на него повесить все кулеры проц, БП и видяху (равенство шума подтянуть резистором).
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan а шо дасть підтримка, карта стара, гарантії немає, вона поламалась в процесі
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Kashtan
а что по мониторингу оборотов в афтербернере, может резоннее заменить вентиляторы?
Rhizone
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

b_andriy:3. Дати живлення на вентилятори з материнки
Оптимальный вариант, имхо. А если еще снять кожух и примастерить качественные 120/140-ки, так и вообще бесшумный :)
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

krivonos-kolya:Kashtan
а что по мониторингу оборотов в афтербернере, может резоннее заменить вентиляторы?
афтер показує обороти 0, біосі так прошито шоб карта не згоріла якшо тахометр не працює, пускає в 100% оборотів
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

krivonos-kolya:Kashtan
а что по мониторингу оборотов в афтербернере, может резоннее заменить вентиляторы?
Тахометр нуль, а у відсотках бігає в залежності від температури, наприклад зараз 72 градуси і 71% fan speed.
Essex
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Kashtan
У меня такая же карта как у вас, в ручную управлять не даёт , в авто режиме при достижении 45° начинают тихонько работать вентиляторы. При повышение т° повышается и скорость , все отображает в программах четко.
Скорее всего какой-то контроллер не так работает. Варианты к кому обратиться вам уже посоветовали. Попробуйте.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Essex
Дякую, так і буде, просто я сподівався що чогось не знаю, і це щось програмне, але якщо апаратне, то в темі вже перерахували всі ймовірні варіанти, за що всім вдячний.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Ситуація закінчилась тим, що після увімкнення "секретної кнопки" зотак та перевантаження, кулера почали працювати в автоматичному режиму плавно, поступово набираючи обороти після 57 градусів, шум є, але вже пристойний.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Kashtan:"секретної кнопки"
?
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

шо за кнопка , в мене на асусі таке саме з кулєрами
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

b_andriy это физическая кнопка, а не из софта - у тебя такой нет.
спойлер
Hardwareluxx > Статьи > Железо > Видеокарты > Тест и обзор: ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti AMP! Extreme Edition – самая быстрая видеокарта?
...Область PCB над слотовой заглушкой приготовила небольшой сюрприз. А именно порт USB и маленькую кнопку. ZOTAC на сайте не дает какой-либо информации о данных интерфейсов. Но, как мы узнали, USB-порт и кнопка используются для внутреннего тестирования – например, для прошивки BIOS видеокарты. Потребителю доступ к обоим компонентам закрыт.
zotac-gtx1080ti-extreme.jpg
Essex
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Kashtan
Это физическая кнопка? Нажал - перезагрузил или нажал и включил ПК? Интересно)
Відповісти