Производители видеокарт. Статистика, отзывы, впечатления

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

big_bang
Цій відяшці уже більше двох років, вона жодного разу не розбиралась.
Вцілому-то, АМД говорять, що норм навіть 100+, але я, якщо чесно, навіть перестав стежити за хот-спотом, бо там температури лякають :rotate:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Andikho

Быстрей продавай мне дёшево эту карту пока не сгорела :gigi:
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Melofon
Навряд я її взагалі продам хоч колись, бо це друга після HIS 3870 IceQ3 відяха в моєму житті, що запала мені в душу B-)
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Andikho: 27.11.2022 14:37 big_bang
Цій відяшці уже більше двох років, вона жодного разу не розбиралась.
Вцілому-то, АМД говорять, що норм навіть 100+, але я, якщо чесно, навіть перестав стежити за хот-спотом, бо там температури лякають :rotate:
я так розумію, що у вас Sapphire на три кулери
а в мене маленький msi mech
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

big_bang
Я вам просто скинув, щоби показати, що нічого із тим хотспотом не зробити - там завжди 90+ буде і панікувати не варто.
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

pny и inno3d в 40 серии хорошие? в референсных платах. водоблок уже пришёл и на следующей неделе буду покупать их
KOLOBOKOLOM
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

4070ti msi ventus 3x oc. Тихое и холодное охлаждение, но дросселя шумят просто невероятно (особенно после 70 фпс) и это особенно обидно учитывая что монитор 144гц :(
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

Ранее казалось мне, что моя ASUS GeForce RTX3060 12Gb DUAL OC V2 LHR горячая и громкая, но заменив корпус с душного на хорошо продуваемый и организовав внутри воздушные потоки, карте стало ну ооочень легко и теперь с уверенностью могу сказать, что высокие температуры и шум - это не про неё :beer:
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KOLOBOKOLOM: 26.04.2023 19:27 4070ti msi ventus 3x oc. Тихое и холодное охлаждение, но дросселя шумят просто невероятно (особенно после 70 фпс) и это особенно обидно учитывая что монитор 144гц :(
Кто вам этот вантус посоветовал - передавайте ему привет :lol:
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

не та тема del
SVVAT
Member
Аватар користувача
Звідки: Никополь

Повідомлення

Парни у кого из 30й линейки самый мощный охлад?самая тихая карта?
Имею 3070 (в профиле) и 1080ти (там же)
Первая в Superposition 72град.
Паскаль 64.Но дело даже не в разнице температур,а в шуме.Палит гораздо шумнее,чем мси трио..
Хочу 3080 и голову ломаю,что брать?.что то супримы,трио в 30й линейке мимо из-за прокладок,как я понял..что есть стоящее,тихое и холодное?
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

KOLOBOKOLOM: 26.04.2023 19:27 4070ti msi ventus 3x oc. Тихое и холодное охлаждение, но дросселя шумят просто невероятно (особенно после 70 фпс) и это особенно обидно учитывая что монитор 144гц :(
А БЖ у вас який? Така сама карта і жодних ознак свисту чи зайвих звуків :dontknow: На відео навантажена на 100% Хогвартсом. БЖ - MSI MPG A1000G PCIE5.
спойлер
IMG_20230801_173809.jpg
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

SVVAT: 30.07.2023 19:10 Парни у кого из 30й линейки самый мощный охлад?самая тихая карта?
Имею 3070 (в профиле) и 1080ти (там же)
Первая в Superposition 72град.
Паскаль 64.Но дело даже не в разнице температур,а в шуме.Палит гораздо шумнее,чем мси трио..
Хочу 3080 и голову ломаю,что брать?.что то супримы,трио в 30й линейке мимо из-за прокладок,как я понял..что есть стоящее,тихое и холодное?
Суприм, гейминг з, гигабайт вижин, гейминг ос, асус туф, асус стрикс, евга втф3, геинварт фантом, палит геймрок
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

SVVAT: 30.07.2023 19:10Парни у кого из 30й линейки самый мощный охлад?самая тихая карта?
Лучшая на воздухе из коробки - ASUS GeForce RTX 3080 Noctua
https://www.techpowerup.com/review/asus ... oc/34.html
Бумик
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецкая область Покровск

Повідомлення

Не знаю,изменилась ли СО на серии RTX 3***/4***, но скажу,что на картах 1080ti (впрочем и на 1080 тоже) карты с охладами Стрикс,гейминг от Асус и МСИ ещё тот *подарочек*.На них память никак не контактирует с подошвой радиатора,а находится между платой и радиатором,то бишь зазор...и пусть типа охлаждается,как хочет.Явный перегрев чипов памяти идёт.Зато в тестах о таких картах рапортуют о холодной СО (оно и понятно,радиатор забирает тепло только с видеочипа,а чипы памяти живут своей жизнью,жутко при этом перегреваясь).На Гиге Аорус,Палитах Жетстрим,Геймрок и Гаинвард Феникс радиатор контактирует через ТП с чипами памяти и это отлично.Хотя в обзорах ужЕ такие СО как бы горячее на общем фоне.
SVVAT
Member
Аватар користувача
Звідки: Никополь

Повідомлення

Timedemo
Та все вже..я купу відях передивився..моя ще тиха виходить. :)
Супріми,тріо,тафи...все що я бачив тести,що присилали мені пропозиції..ще шумніші..
Тому що ще гарячиші.Два супріми дивився,гарячиші за мою.ще й в деяких хрускіт вентилів..хоча карточкам півтора роки..Моя в фурмарку 72градуси.хот спот 84-86..Це для 30ї лінійки норм темпи..все що мені присилали в середньому 75-77градусів.Тільки починаючи з 3070ти,там ще й пам'ять 6х гарячіша,тому все ще гірше ніж у моєї3070 по темпах.
Купив таку саму palit gaming pro,але 3080.
Норм за свої кошти,компактна,тиха.
Толку з тих тріо,та супримів величезних коли немає різниці по температурах..все плюс мінус однаково..як повезе.а не вендор..чи модель.там все в прокладки на пам'ять впирається,а не на розмір радіатора.
fantomrulezz
Так.Асус стрикс,евга,та ця що в Вас холодніші та тихіші..але на ринку,вони як правило коштують процентів на 30більше.
Ноктуа це взагалі для поціновувачів.дуже дорога штука для мене.
Я собі поставив андервоьт на 0.900в та трохи закинув частоту,на 1825мгц..тепер максимальне значення 61-64по ядру,та 77-81хот спот при 30% вентиляторів.повністю безшумна,та холодна карта. :D кайф.
Востаннє редагувалось 05.08.2023 12:35 користувачем SVVAT, всього редагувалось 1 раз.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

SVVAT: 05.08.2023 12:30
Купив таку саму palit gaming pro,але 3080.

Я собі поставив андервоьт на 0.900в та трохи закинув частоту,на 1825мгц..тепер максимальне значення 61-64по ядру,та 77-81хот спот при 30% вентиляторів.повністю безшумна карта. :D кайф.
Пограйтесь ще з андервольтом, 1825 вона триматиме і на 0.825-0.85. З 0.9В можна спокійно пробувати щось типу ~1900-1950.
SVVAT
Member
Аватар користувача
Звідки: Никополь

Повідомлення

feniks_tm

Може й так..спробую.я просто взяв с запасом.більше скинув частоту,та трохи вище залишив воььтаж..стабільно поїхало,скрізь..температури впали до нормальних для мене,та я заспокоївся.фпс не просів ні фіга при цьому..може кадр,два..на 156-158фпс це статистична похибка.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

SVVAT: 05.08.2023 12:30 Timedemo
Та все вже..я купу відях передивився..моя ще тиха виходить. :)
Супріми,тріо,тафи...все що я бачив тести,що присилали мені пропозиції..ще шумніші..
Тому що ще гарячиші.Два супріми дивився,гарячиші за мою.ще й в деяких хрускіт вентилів..хоча карточкам півтора роки..Моя в фурмарку 72градуси.хот спот 84-86..Це для 30ї лінійки норм темпи..все що мені присилали в середньому 75-77градусів.Тільки починаючи з 3070ти,там ще й пам'ять 6х гарячіша,тому все ще гірше ніж у моєї3070 по темпах.
Купив таку саму palit gaming pro,але 3080.
Норм за свої кошти,компактна,тиха.
Толку з тих тріо,та супримів величезних коли немає різниці по температурах..все плюс мінус однаково..як повезе.а не вендор..чи модель.там все в прокладки на пам'ять впирається,а не на розмір радіатора.
fantomrulezz
Так.Асус стрикс,евга,та ця що в Вас холодніші та тихіші..але на ринку,вони як правило коштують процентів на 30більше.
Ноктуа це взагалі для поціновувачів.дуже дорога штука для мене.
Я собі поставив андервоьт на 0.900в та трохи закинув частоту,на 1825мгц..тепер максимальне значення 61-64по ядру,та 77-81хот спот при 30% вентиляторів.повністю безшумна,та холодна карта. :D кайф.
Не смішно навіть. Паліт геймінг про від 3080 і вище сама слабка в охладі. Вона може бути холодною, але дуже гучною. В той же таф буде на багато тихіший при тих де темпах, в мене були всі різновиди від 3070 до 3090. І я знаю про що кажу. Зараз а мене 3090 мсі вентус х3, в повному навантаженні 350вт 65 градусів ядро, зот спот 75 і памʼять 86. І також є паліт геймінг про 3080ті, в тих же умовах, 75 гпу, 85 хот спот, памʼять 86.
Відповісти