Драйверы Catalyst/Crimson для видеокарт AMD/ATI Radeon

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Serfer
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

Обсуждаем драйверы Catalyst\Crimson.
Зображення

Последние драйверы Crimson Edition 16.9.2 для видеокарт AMD/ATI Radeon можно скачать с сайта AMD www.amd.com

Поддерживаются графические процессоры Radeon начиная с 7700 и более новые.

Для видеокарт серий HD5ххх-HD6ххх, HD7000–HD7600, HD8000–HD8400 предназначена версия Radeon Software Crimson Edition Beta 16.2.1 Beta (последние финальные драйверы Catalyst 15.7.1)

Для видеокарт серий 2ххх-4ххх предназначена версия Catalyst 13.9 Legacy для Windows Vista/7/8 и Catalyst 14.4 для Windows XP (ссылка ниже)


Если вы не знаете или не уверены какую версию драйвера для вашей модели видеоадаптера нужно использовать, воспользуйтесь следующей программой:
Программа автоопределения нужного драйвера для вашей видеокарты и его автоматической закачки и установки

Ссылки на страницу загрузки драйверов:

Для актуальных моделей видеоадаптеров: Windows Vista/7/8/10
32-bit
64-bit

Для видеокарт HD5xxx-6xxx-HD7000–HD7600, HD8000–HD8400: Windows Vista/7/8/10
64-bit
32-bit

Windows XP (Catalyst 14.4)
32-bit
64-bit
Для корректной работы ATI Control Center в Windows XP необходимо наличие Microsoft .NET Framework 2.0 или 3.0

AMD Catalyst™ 14.4 Release Candidate for Linux

Catalyst 13.9 Legacy для Radeon HD 2000—4000 Windows Vista\7\8
Win Vista\7\8 32bit
Win Vista\7\8 64bit
Catalyst 14.4 Legacy для Radeon HD 2000—4000 Windows XP
WinXP 32bit
WinXP 64bit


Драйверы для AGP-видеокарт XP/Vista/7:
Catalyst AGP Hotfix - страница закачки.


Последний релиз для DirectX 9 карт: Catalyst 9.3
Последний релиз для DirectX 8 и ниже карт: Catalyst 6.5



FAQ по полному удалению драйверов ATI из WinXP, 2003, 2000
AMD Clean Uninstall Utility


Соблюдение всех правил конференции обязательно. Нарушение правил наказывается замечаниями!

Если у вас есть предложения или информация для улучшения данного FAQ, пишите, пожалуйста, в ЛС.

Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем
Востаннє редагувалось 03.11.2016 10:37 користувачем Serfer, всього редагувалось 131 раз.
Капитан Немо
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганск

Повідомлення

Ostin
желательно все настройки сбросить, и пару раз перезагрузить комп
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Если я хочу уменьшить потребление карты, ползунок "ограничение потребления крутить в + или -"?
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

waryag: 18.03.2023 19:27 Если я хочу уменьшить потребление карты, ползунок "ограничение потребления крутить в + или -"?
:laugh: почему не пользуетесь приложениями на родном языке? - правильное название power limit и очевидно, что в -
Galactick
Member
Аватар користувача
Звідки: Троїцьке

Повідомлення

Вітаю. Чи можна раз і назавжди вимкнути ZeroRPM? Ця фіговина рандомно то ввімкнена то вимкнена після перезавантаження пк. Я вже задовбався кожного разу перевіряти. :mad:
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Galactick
перше нашо її перевіряти
друге карту треба писати
Galactick
Member
Аватар користувача
Звідки: Троїцьке

Повідомлення

Nouriel
Карта XFX RX 6700 XT. Вентилятори стартують тільки з 70+ градусів і скільки б я не вимикав той zerorpm, воно рано чи пізно само вмикається і тому вже з'явилась звичка. Мені треба щоб вентилятори крутилися завжди і карта не грілася до 70 градусів в пасиві на робочому столі чи в легких іграх, наприклад. Плюс компонування корпусу таке що бекплейт ВК впритул до М2 ссд на зворотній стороні материнки.
Фото з Інтернету для прикладу
спойлер
Зображення
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Galactick
Ну так выключи его в панели управления и настрой кривую вертушек, учитывая нижний порог старта, будет тебе пылесос :D
Galactick
Member
Аватар користувача
Звідки: Троїцьке

Повідомлення

_FYA_EXel
Вимикаю кожного разу коли вмикаю комп'ютер. Після перезавантаження само вмикається знову. З вимкненим zerorpm, без значного навантаження на вк, 500 обертів і 40 градусів мене цілком влаштовує.
Galactick: 31.03.2023 17:24 скільки б я не вимикав той zerorpm, воно рано чи пізно само вмикається
Galactick: 31.03.2023 11:59 Ця фіговина рандомно то ввімкнена то вимкнена після перезавантаження пк. Я вже задовбався кожного разу перевіряти. :mad:
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Galactick: 31.03.2023 17:35 _FYA_EXel
500 обертів
Вот поэтому и включается, минимальные обороты должны быть не менее 31% от скорости вертушек :learn:
Galactick
Member
Аватар користувача
Звідки: Троїцьке

Повідомлення

_FYA_EXel
Не допомогає. Всеодно zerorpm вмикається після 1-2 перезапусків. :rotate:
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Galactick
настрой кривую в msi afterburner на минимальные постоянные обороты, поставь в автозагрузку, все. неужели так трудно?
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Galactick: 02.04.2023 11:49 _FYA_EXel
Не допомогає. Всеодно zerorpm вмикається після 1-2 перезапусків. :rotate:
Такое впечатление, что вы там поколупались mpt - то что вертушки стартуют с 70 - не нормально, дрова переустановите с использованием ddu.
У меня вертушки стартуют с 50C, и карта прогревается макс. до 65 (но у меня асус, а не хфх).
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Galactick
Мені знайома ваша проблема, я би скинув всі налаштування рідного пз від амд і більше ніколи туди не заходив, вони ці рандомні скидання не можуть поправити ще з часів перших полярісів (років 7 так :gigi: )

Встановіть афтербернер, там і андервольт нормально працюватиме (2 галочки в налаштуваннях на перший сторінці) і нормально працює ручний контроль обертів, тільки прога буде звернута в треї висіти, але перервіряти точно нічого не доведеться.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Розкажіть, хто в темі. Рідний софт АМД в оверлеї темп. проца тільки для проців з інтегрованим відео показує?
Mixx: 03.04.2023 02:51 Встановіть афтербернер, там і андервольт нормально працюватиме (2 галочки в налаштуваннях на перший сторінці) і нормально працює ручний контроль обертів, тільки прога буде звернута в треї висіти, але перервіряти точно нічого не доведеться.
От тільки АB хоче прав адміна. А сидіти постійно під адмінкою - bad practice.
Galactick: 31.03.2023 17:24 Карта XFX RX 6700 XT. Вентилятори стартують тільки з 70+ градусів і скільки б я не вимикав той zerorpm, воно рано чи пізно само вмикається і тому вже з'явилась звичка. Мені треба щоб вентилятори крутилися завжди і карта не грілася до 70 градусів в пасиві на робочому столі чи в легких іграх, наприклад. Плюс компонування корпусу таке що бекплейт ВК впритул до М2 ссд на зворотній стороні материнки.
А якщо крутилятори через More Power Tools прописати?
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Геральт: 18.04.2023 18:20От тільки АB хоче прав адміна. А сидіти постійно під адмінкою - bad practice.
Автозапуск АВ происходит через планировщик заданий. АБ сама загружается с правами админа, не нужно постоянно сидеть под админом.
Геральт: 18.04.2023 18:20Розкажіть, хто в темі. Рідний софт АМД в оверлеї темп. проца тільки для проців з інтегрованим відео показує?
Не совсем понял о чем речь, но вот, встройки само собой нет, в оверлей можно вывести любые данные отсюда:
спойлер
Снимок экрана 2023-04-18 174655.png
Tesseract
Member

Повідомлення

Геральт: 18.04.2023 18:20От тільки АB хоче прав адміна. А сидіти постійно під адмінкою - bad practice.
Через віндовий планувальник завдань можна налаштувати автоматичний старт з правами адміна. Багато програм, яким потрібні права адміна, можуть самі це зробити.
Геральт: 18.04.2023 18:20Рідний софт АМД в оверлеї темп. проца тільки для проців з інтегрованим відео показує?
Показує тільки для проців АМД, не залежно від наявності вбудованого відео.
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Геральт: 18.04.2023 18:20
Mixx: 03.04.2023 02:51 Встановіть афтербернер, там і андервольт нормально працюватиме (2 галочки в налаштуваннях на перший сторінці) і нормально працює ручний контроль обертів, тільки прога буде звернута в треї висіти, але перервіряти точно нічого не доведеться.
От тільки АB хоче прав адміна. А сидіти постійно під адмінкою - bad practice.
Чого? Що там з правами не так? :shuffle: :gigi:

Ну людина не хоче жарити відяху, як би варіантів без хірургічного втручання не багато, афтербернеру по суті якісної альтернативи так і не винайшли.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Mixx: 18.04.2023 20:05 Ну людина не хоче жарити відяху, як би варіантів без хірургічного втручання не багато, афтербернеру по суті якісної альтернативи так і не винайшли.
Альтернатива - MPT. "Злітає" лише при (де)інсталяції драйвера. Але нові версії драйверів не так часто виходять.
Martix: 18.04.2023 18:48 Не совсем понял о чем речь, но вот, встройки само собой нет, в оверлей можно вывести любые данные отсюда:
В мому адреналіні лише таке:
Вкладення
1.jpg
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Геральт: 18.04.2023 22:09 Альтернатива - MPT.
Ну еще есть MCT (MoreClockTool), для :lamer: :gigi:

При записе лога, сохраняется и фрейтайм с расширением файла .FrameTime - чем его смотреть?
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Tesseract: 18.04.2023 18:53
Геральт: 18.04.2023 18:20От тільки АB хоче прав адміна. А сидіти постійно під адмінкою - bad practice.
Через віндовий планувальник завдань можна налаштувати автоматичний старт з правами адміна. Багато програм, яким потрібні права адміна, можуть самі це зробити.
Геральт: 18.04.2023 18:20Рідний софт АМД в оверлеї темп. проца тільки для проців з інтегрованим відео показує?
Показує тільки для проців АМД, не залежно від наявності вбудованого відео.
Не знаю що там і хто поналаштовував в планувальнику, але от щойно спробував і AB не стартує разом з ОС при вибраному відповідному чекбоксі в AB. Підозрюю, що те саме і з планувальником буде.
ОС в мене грузиться одразу в профіль з обмеженими правами, якщо щось.
Якщо стартанути в admin профіль то все ок. І з тої ж причини, як виявилось, відсутні деякі показники в оверлеї.
Відповісти