статистика по андервольтингу видеокарт AMD\NVIDIA

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Melofon: 27.05.2023 11:35Это что за модель такая где 90 градусов при 2000 об?
INNO3D GeForce RTX 3080 Ti X3
Охлаждение двуслотовое, хуже наверно не бывает :D
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Lorichic

Ну как-то даже для такого охлада многовато, три вентиля, охлад немаленький, пусть даже двухслотовый, она что с самого старта такие темпы давала?
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Melofon
90 это Hot spot, GPU поменьше был, когда разобрал термопаста была на 2\3 кристалла нанесена, может поэтому, из положительных моментов кроме тишины ещё ssd и память сбросили 5-7 градусов, ну и по частоте можно идти выше, надо понимать что тот скрин на воздухе сделан в феврале, в квартире 18 градусов было, отопление периодически отключалось, сейчас было бы хуже по темпе на воздушном охлаждении
Artem_M
Member

Повідомлення

Привіт.
Питання до власників evga 3080.
Хто робив андервольт? Які оптимальні налаштування ви собі підібрали?
Я поставив 1890мгц і 0.900в. Пробував 0,875 - в іграх працює стабільно, у бублику виліт через 20сек. Тому лишив 0,9.
Працює стабільно, по фпс нічого не втратив, температури мінус 5-8 градусів, споживання (вимірював лише в тесті бублика) до 280вт.
У стоці споживання в тому ж бублику доходило до 355.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Artem_M

При чем здесь евга или любой другой бренд, вольтаж зависит от удачности конкретного кристалла.
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Melofon: 19.06.2023 20:06вольтаж зависит от удачности конкретного кристалла.
Ещё производители могут недопаивать часть фаз на VRM в рамках одной модели, нашёл обзор inno3d geforce rtx 3080 ti x3, слева мой экземпляр, на две фазы больше, что может влиять на требуемую напругу для одних и тех же частот
спойлер
13.jpg
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Слегка побаловался андервольтом своей профильной 3060.
Что интересного - лучшим тестировщиком оказался Киберпанк. Выставил в Афтебернере на кривой 0,975В ( -0.105мВ от того, что ставит карта), частотами поигрался. Superposition в 8К сколь угодно раз карта проходит (там до 2100 все хорошо), но в Киберпанк вылетал сходу даже на 2050МГц и пришлось снизить до 2000МГц.
Итого пока имеем 0,975В, 2000МГц, в пике в Киберпанке не более 158Вт, 93% TDP (а среднем где-то на 15-20 Вт снизилось), температуру чипа и hot spot снизило на 4 градуса.
Понаблюдаем и может дальше двинемся)
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Следующая стабильная точка 0,950В 1975МГц. По Киберпанку это в пике 140W и 58,5 градусов.
По Superposition 8К это чуть быстрее дефолтных настроек.
Итого легким движением руки на кривой имеем - 30W, - 4 градуса и - 200 rpm на вентиляторах при той же производительности.. Так и оставим.
Ijachok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Привіт! Почав пробувати андервольтити XFX RX 6700. І дивлюсь на трубі, що люди збільшують Power Limit. Але мені потрібно зменшити споживання. І ніби логічно - його обмежити. Що краще робити з Павер Лімітом?

Відправлено через 1 годину 37 хвилин 6 секунд:
Power Limit поки не чіпав. Поступово зменшив значення в полі Voltage з 1200 mV до 1080 mV. Під нагрузкою в Бублику і Metro Exodus споживання майже таке ж, як і без мого втручання. Було 140, стало 138. Зменшив Voltage до 1050 mV. Ситуація не міняється. Бачу, що інші люди даунвольтили чіп десь до таких значень.
І мене цікавить значення, яке виділив на скріні.
спойлер
Зображення
Тобто, для помітних результатів мені потрібно добитись нижчих значень, ніж ось це, виділене синім?
harito
Junior
Аватар користувача
Звідки: ХАРКІВ

Повідомлення

У 6000 линейки очень интересная конструкция . Она меньше греется если снижать частоту , а не ограничивать Рower Limit в MPT. А снижение напряжения мало чего даёт.
У тебя сколько повер лимит 158 ват или 138 ?
Ijachok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

harito: 07.11.2023 19:58 У 6000 линейки очень интересная конструкция . Она меньше греется если снижать частоту , а не ограничивать Рower Limit в MPT. А снижение напряжения мало чего даёт.
У тебя сколько повер лимит 158 ват или 138 ?
Ліміт, здається, 140 стандартний. І такі значення я бачив під максимальним навантаженням.
Я ще потикав і зупинився на таких налаштуваннях:
Max Frequency 2600 (десь мінус 60)
Voltage: 1070 mV (стандартне значення - 1200)
Power limit - мінус 6%. Це біля 129 ват

Не впевнений, чи це найкращий варіант, але ніби все нормально працює. Відеокарта і з самого початку була холодна і тиха.
harito
Junior
Аватар користувача
Звідки: ХАРКІВ

Повідомлення

Power Limit у XFX RX6700 XL без разгона .png
Вот какой у тебя повер лимит . Не трогай повер лимит в андреналине(ползунок поверлимита поставь на место) ,а просто уменьши частоту до 2400 и протестируй . У меня сапфир и поверлимит у меня 158 ватт.

Если так не хочешь ,то можно уменьшить через МРТ до скальки ватт тебе нужно и всё . Но при уменьшении частотой она будет меньше грется .
Ijachok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А чому не варто чіпати павер ліміт? Вона ж починає менше їсти саме в такому режимі, плюс все стабільно працює. Чи це призводить до чогось негативного?
Muxeu
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

4070 ti
До:
280w, 70 градусів (82 хотспот), 22500 graphics score у Time Spy

Я не вийграв у Silicon Lottery і в мене карта не андервольтилась так круто, як у людей на ютубі. Знайшов для себе краще спідвідношення споживання/втрати продуктивності - 2625mhz при 0.925 mV

Після:
175w, 62 градуси (70 хотспот), 21900 graphics score у Time Spy (3% втрата продуктивності)
TheNight
Junior

Повідомлення

Усіх вітаю. Маю карту хфх 6900хт не можу знайти оптимальні значення для андервольту постійно виліти, може є в кого данна карта, підскажіть.
selora
Junior
Звідки: Львівська обл.

Повідомлення

Вітаю!Прикупив собі rx580 sapphire nitro,андервольтнув до 1025мв на 1350 мгц,після того як поставив 1в зловив збій відеодрайвера,чи потрібно видалити адреналін та жити без нього?Чи можна з нею щось зробити?Після збою більше не пробував.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

selora: 04.12.2023 13:41 Вітаю!Прикупив собі rx580 sapphire nitro,андервольтнув до 1025мв на 1350 мгц,після того як поставив 1в зловив збій відеодрайвера,чи потрібно видалити адреналін та жити без нього?Чи можна з нею щось зробити?Після збою більше не пробував.
Ну так шукай параметри вольтажів+частоти де драйвер падати не буде. Це рядова ситуація при андервольті :laugh: Чіп не може тримати частоту на вольтажі і видав кашу замість відповіді, ось воно й перезавантажилось.

Added in 2 minutes 8 seconds:
Muxeu: 12.11.2023 10:38 4070 ti
До:
280w, 70 градусів (82 хотспот), 22500 graphics score у Time Spy

Я не вийграв у Silicon Lottery і в мене карта не андервольтилась так круто, як у людей на ютубі. Знайшов для себе краще спідвідношення споживання/втрати продуктивності - 2625mhz при 0.925 mV

Після:
175w, 62 градуси (70 хотспот), 21900 graphics score у Time Spy (3% втрата продуктивності)
ЖИР вітаю якщо воно стабільно :lick: - 100 ват на рівному місці :laugh:
selora
Junior
Звідки: Львівська обл.

Повідомлення

Donate: 04.12.2023 13:58
selora: 04.12.2023 13:41 Вітаю!Прикупив собі rx580 sapphire nitro,андервольтнув до 1025мв на 1350 мгц,після того як поставив 1в зловив збій відеодрайвера,чи потрібно видалити адреналін та жити без нього?Чи можна з нею щось зробити?Після збою більше не пробував.
Ну так шукай параметри вольтажів+частоти де драйвер падати не буде. Це рядова ситуація при андервольті :laugh: Чіп не може тримати частоту на вольтажі і видав кашу замість відповіді, ось воно й перезавантажилось.

Added in 2 minutes 8 seconds:
Muxeu: 12.11.2023 10:38 4070 ti
До:
280w, 70 градусів (82 хотспот), 22500 graphics score у Time Spy

Я не вийграв у Silicon Lottery і в мене карта не андервольтилась так круто, як у людей на ютубі. Знайшов для себе краще спідвідношення споживання/втрати продуктивності - 2625mhz при 0.925 mV

Після:
175w, 62 градуси (70 хотспот), 21900 graphics score у Time Spy (3% втрата продуктивності)
:rotate: ЖИР вітаю :lick:
А нарахунок адреналіна?Він ніяк моїм оверклокерським справам не мішатиме?
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

selora: 04.12.2023 13:59 А нарахунок адреналіна?Він ніяк моїм оверклокерським справам не мішатиме?
А не знаю у нвідіі проблем немає якщо через софт самої нвідіі не чіпати параметри нічого не змінюється. Це ж легко перевірити :rolleyes:
Хоча я чув що у АМД в самому андреналіні можливо робити андервольт :rolleyes:
selora
Junior
Звідки: Львівська обл.

Повідомлення

Donate: 04.12.2023 14:22
selora: 04.12.2023 13:59 А нарахунок адреналіна?Він ніяк моїм оверклокерським справам не мішатиме?
А не знаю у нвідіі проблем немає якщо через софт самої нвідіі не чіпати параметри нічого не змінюється. Це ж легко перевірити :rolleyes:
Хоча я чув що у АМД в самому андреналіні можливо робити андервольт :rolleyes:
Андервольтнув rx580 до 990мв на частоті 1310мгц,менше не йде,втрати в продуктивності біля 1%.Це хороший результат?
Вкладення
photo_1_2023-12-04_16-02-09.jpg
photo_2_2023-12-04_16-02-09.jpg
photo_3_2023-12-04_16-02-09.jpg
Відповісти