Покупка б/у видеокарты: стоит-ли и прочие вопросы

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Alex646
Member

Повідомлення

Ну, а теперь серьезно. Одним мультиметром проверить видюху, не включая ее, невозможно. В идеале для проверки нужно тащить свои комплектующие на почту, вставлять видюху, включать и гонять тесты, игры.
И даже это не гарантия того, что видюху не погрели и отвал не придет условно через месяц.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Alex646: 08.10.2021 09:06И даже это не гарантия
Не гарантія, що вам по гарантії нову карту замінять. :gigi:
Rosberg
Member
Аватар користувача
Звідки: Файне місто Тернопіль

Повідомлення

Візуально та мультиметром ви ніяк карту не перевірите. Тільки вставивши в комп. Якщо є сумніви, краще її не забирати, а купити у себе по місці із перевіркою. Не на кожному відліленні дозволять ставити компоненти в комп.
Востаннє редагувалось 08.10.2021 09:16 користувачем Rosberg, всього редагувалось 1 раз.
Obezbashko
Junior

Повідомлення

Alex646: 08.10.2021 09:06 Ну, а теперь серьезно. Одним мультиметром проверить видюху, не включая ее, невозможно. В идеале для проверки нужно тащить свои комплектующие на почту, вставлять видюху, включать и гонять тесты, игры.
И даже это не гарантия того, что видюху не погрели и отвал не придет условно через месяц.
Дякую за відповідь. Я знаю ці нюанси, але думав, що можна по лінії Псі виявити будь-яку поломку і не забрати карту, не розбираючи...
D1mmoN
Member
Аватар користувача
Звідки: ZP city

Повідомлення

Obezbashko
На жаль це лотерея, враховуючи майнінгову популярність сабжу є велака вирогідність отримати неробочу\з проблемами карту, але вибір звичайно за вами.
Вдалих покупок ;)
11motor
Member
Аватар користувача
Звідки: North Saltovka Kharkov

Повідомлення

Obezbashko: 08.10.2021 08:40 Щоб я знав що мені треба, я б і не створював тему. А ви могли і не писати не зрозуміло що. Мозги для цього і потрібні, щоб думати.
Якщо би Ви сформулювали питання щось на кшталт: Шановне панство, чи можливо взагалі та за допомогою яких контрольно-вимірювальних приладів, я зможу перевірити на НП справність відеокарти? То формучане не виказували сумнів в наявності достатнього об'єму мозку, без образ :beer:
anatolikostis
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганск. область

Повідомлення

Купив мультиметр, щоб продзвонити карту. Але які контакти на шині ПСІ треба продзвонити і які там повинні бути показники я не знаю... Допоможіть будь-ласка хто в курсі.
Металлом потыкать в карту на НП не дадут: можете возвращать мультиметр в магазин.
А можно объявление на олх это ссылку?
Desolise
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Kib: 08.10.2021 09:02 Якщо вже прям так дуже хочеться, то краще побути умовним "дундиком" і притерабанити на пошту комп з монітором, прогнати тести, ніж виявитись повним лох.уа покупцем і забрати кірпіч чи артефачний непотріб. :-/
Я наверно сейчас разрушу чью-то фантазию, но ни на одном отделении НП не дадут возможности вставлять что либо и куда либо ДО оплаты... Ибо они не будут брать на себя ответственность за кривые руки "вставляющего" человека с мультиметром :lol:

П.с. Если же у кого то и получается провернуть подобный трюк ибо на почте работает знакомый, то это не значит что правила НП не нарушаются.
Востаннє редагувалось 08.10.2021 10:05 користувачем Desolise, всього редагувалось 1 раз.
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

один щуп на последний пин PCI-E , второй в ухо работнику НП, должно быть 0.01Ом, если нет карта артефачная
Obezbashko
Junior

Повідомлення

b_andriy: 08.10.2021 10:03 один щуп на последний пин PCI-E , второй в ухо работнику НП, должно быть 0.01Ом, если нет карта артефачная
:laugh: :lol:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Пише, що автор деактивував свою об'яву. :gigi:

Відправлено через 1 хвилину 13 секунд:
Desolise: 08.10.2021 10:03Я наверно сейчас разрушу чью-то фантазию, но ни на одном отделении НП не дадут возможности вставлять что либо и куда либо ДО оплаты...
Все вірно, ви оплачуєте, перевіряєте, якщо не працює або не підходить, вам повертають оплачену суму.
Obezbashko
Junior

Повідомлення

Kib: 08.10.2021 10:13
Пише, що автор деактивував свою об'яву. :gigi:

Він деактивував бо вже відправив карту.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Obezbashko: 08.10.2021 10:16Він деактивував бо вже відправив карту.
Ну взагалі то деактивовують тоді коли отримують гроші від продажу, а не коли товар відправляють. Колись продавав плату на АМ3+ так мені повернув покупець назад, тому що я замінював термоінтерфейс на північному мості, який по замовчуванню просто кипить з тією засохлою субстанцією із заводу, але що поробиш, покупець завжди правий. :gigi:
Steelmax
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Obezbashko
Регистрация в этом месяце, село в захолустье, подозрительная цена, фото с авито небось. 99% надуриловом пахнет, классика олх. Берите на форуме у местных.
Карта труп.
Desolise
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Kib: 08.10.2021 10:13Все вірно, ви оплачуєте, перевіряєте, якщо не працює або не підходить, вам повертають оплачену суму.
В какой реальности так происходит?
Фантааазёр, ты меня называлааа (с)
Essex
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Obezbashko
Ищите в своем городе и проверяйте на пк, или тут на форуме у проверенных, а так покупка кота в мешке. Не советую(даже если удаленная проверка, через олх это просто кусок приедет).
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Desolise: 08.10.2021 10:35В какой реальности так происходит?
Фантааазёр, ты меня называлааа (с)
Те що ви так не робили, не значить що це не можливо. ;)
Obezbashko
Junior

Повідомлення

Steelmax: 08.10.2021 10:23 Obezbashko
Регистрация в этом месяце, село в захолустье, подозрительная цена, фото с авито небось. 99% надуриловом пахнет, классика олх. Берите на форуме у местных.
Карта труп.
Так скоріш за все і є. Але він скидав відос з фурмарком і картой в пк.

В форумчан купив би нормальну Rx580 на 4гб, та ніхто не продає.
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну, если продавец уже отправил вам, ждем вторую тему, с названием "не включается компьютер с новой картой. Что проверить?" :gigi:
Відповісти