Покупка б/у видеокарты: стоит-ли и прочие вопросы

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Andikho: 17.01.2023 16:38
ackstarvinta: 17.01.2023 14:56рано чи пізно обежене
Вибачаю, що встряю в розмову, але (навряд відкрию комусь Америку) кидали не думають про "завтра" - їм цікаве лише "сьогодні". І так - для деяких кинути на 6-7к грн - то вже успіх і вони готові витратити на це місяць свого часу.
ну, я впринципі і продаю тому дорожчі товари щоб з такими не зустрічатись. Хіба от єдине що нервує що скидають пропозиції від зеків типу там дешевше) що самокати продають по 3-4тис гргн, що 5700хт по 6.5, що 3080 по 20-30, коли вони коштували 50. В них там впрям потужне бюро знахідок. І ці самі зеки підривають потім довіру до інших продавців на платформі.

А так то думаю якби встановити глушилки на всіх зонах то кількість такого розводняка б зменшилась в рази
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

ackstarvinta
Хватит затирать дичь о зеках. Есть горе-майнеры, которые сливают фермы. Есть перекупы из Китая. Есть просто люди, желающие проапгрейдиться. Пожелай я сменить свою 1070ti, для скорости продавал бы её ниже рынка. И поэтому там цены и 6500, и разные. Ты - барыга. Отсюда отталкиваться надо, а не от твоих отмазок... ;)
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

MSI-PC User: 17.01.2023 19:40 ackstarvinta
Хватит затирать дичь о зеках. Есть горе-майнеры, которые сливают фермы. Есть перекупы из Китая. Есть просто люди, желающие проапгрейдиться. Пожелай я сменить свою 1070ti, для скорости продавал бы её ниже рынка. И поэтому там цены и 6500, и разные. Ты - барыга. Отсюда отталкиваться надо, а не от твоих отмазок... ;)
Вони то є. Але ви ж розумієте, що перед тим як викидати щось на паблік обов‘язково опавіщаються всі топові перекупи і просто «свої». Тобто якщо майнер пішов на олх, а не в нього викупив хтось з своїх значить там не все так солодко, чи не так?) ;)

Не знаю з чого ви взяли що я барига, швидше спекулянт, або швидше рітейлер, зате чесний) при тому в мене відяшки всі й так стояли нижче закупочної, тому рахуйте що я філантроп ;)
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

ackstarvinta
То, что майнер пошёл на OLX, говорит лишь о том, что этих самых майнеров - тысячи. И карт у них десятки тысяч. Одномоментно слить такие объёмы затруднительно. Тем более "своим" - они и сами не прочь избавиться от этих активов. Зачем ещё докупать? :-/
ackstarvinta: 17.01.2023 20:49Не знаю з чого ви взяли що я барига, швидше спекулянт, або швидше рітейлер
Много названий придумано. Прям как у дьявола имён не счесть, но его суть от этого не меняется... :)
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

MSI-PC User: 17.01.2023 21:42 ackstarvinta
То, что майнер пошёл на OLX, говорит лишь о том, что этих самых майнеров - тысячи. И карт у них десятки тысяч. Одномоментно слить такие объёмы затруднительно. Тем более "своим" - они и сами не прочь избавиться от этих активов. Зачем ещё докупать? :-/
ackstarvinta: 17.01.2023 20:49Не знаю з чого ви взяли що я барига, швидше спекулянт, або швидше рітейлер
Много названий придумано. Прям как у дьявола имён не счесть, но его суть от этого не меняется... :)
Ви ж самі розумієте, все залежить від ціни. От в мене майнери якраз забрали остатки 3080-3080ті-5700хт. Вони щось знають мабуть :D

Хоча, з зарашнім світлом треба майнити електрику :D
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

ackstarvinta

Это троль, не кормите :gigi:
freezers
Junior

Повідомлення

freezers: 15.01.2023 22:49
waryag: 15.01.2023 22:42

Краще дивитись на 6600/хт як більш свіжу та менш ушатану.
Так, я вже пройшов цей шлях за сьогодні)
Місяць тому, коли моя RX570 перший раз не пройшла post (і тоді якраз було десь місяць як закінчився майнинг), бачив 5700 xt по 6.5к багато варіантів, і так у мене і склався план на неї.
Але зараз, коли RX570 остаточно крякнула, передивився ціни, і зараз 5700 вже по 8к. І дійсно, свіжіші RX6*** по нинішнім цінам виглядають цікавіше)

І зараз попався хороший варіант ASRock RX 6700 XT Challenger Pro, тому прошу ще думку про неї)
Всім наперед дякую)
До речі вітайте, взяв 6700 XT трьохкулерну за 10.5) Три дні потестив - наче безпроблемна)
FusionSteel
Junior
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

freezers
Вітаю! Взяв фантом чи челенджер на олкс? Я дивився-дивився, але не наважився. Стояло 2 шт. у різних продавців по 11.5к.
creativeua
Junior

Повідомлення

Порадьте будь ласка відюху б/в 5000-7000к грн
Vermeer
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

creativeua
1660
2060 6gb
2060S 8gb
UW5EGA
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

У меня была 10606 с турбиной или как еще говорят с центробежным вентилятором. Возможно ли найти такю же б\у 3070? В повседневности тихая, в играх шумная ну и пофиг, весь гарячий воздух выбрасывает наружу. Мне лично нравилось. Вообще какие смотреть б\у 3070?
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

UW5EGA: 25.01.2023 13:10 У меня была 10606 с турбиной или как еще говорят с центробежным вентилятором. Возможно ли найти такю же б\у 3070? В повседневности тихая, в играх шумная ну и пофиг, весь гарячий воздух выбрасывает наружу. Мне лично нравилось. Вообще какие смотреть б\у 3070?
3070 tuf, dual, gaming x, rog, evga будь яка, founders
UW5EGA
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

ackstarvinta: 25.01.2023 14:26
UW5EGA: 25.01.2023 13:10 У меня была 10606 с турбиной или как еще говорят с центробежным вентилятором. Возможно ли найти такю же б\у 3070? В повседневности тихая, в играх шумная ну и пофиг, весь гарячий воздух выбрасывает наружу. Мне лично нравилось. Вообще какие смотреть б\у 3070?
3070 tuf, dual, gaming x, rog, evga будь яка, founders
Нажаль не продає зараз ніхто. Треба було до нового року купляти. :weep:
Alex_Lord
Member

Повідомлення

Предлагают ASUS TUF 6700xt за 11500 , с остаточной гарантией от телемарт, однако оказалось что гарантию телемарт давал 14 дней а на саму карту давали 24 месячное сервисное обслуживание, карта куплена в августе 21 года.

Вопрос-карта была реф или после ремонта?
Пломба на месте, продавец готов на любые тесты, утверждает что работает с графикой и переход на Нвидиа,но тогда зачем сидел 1.5 года с ней"мучался"?...

Отправлено спустя 25 секунд:
Буду рад советам-подсказке пожалуйста.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Alex_Lord: 11.02.2023 17:37Пломба на месте, продавец готов на любые тесты, утверждает что работает с графикой и переход на Нвидиа,но тогда зачем сидел 1.5 года с ней"мучался"?...
С одной стороны, во время майнинг-бума (как раз поставки самых разных карт по разным схемам) были проблемы с заменой карты в адекватном бюджете. Потом война, не до того, вот как раз собрался.

С другой, для проф использования 2х цены - не такая уж проблема, а словам продавца можно верить лишь с поправкой на коефициент "пи".
Alex_Lord
Member

Повідомлення

waryag: 12.02.2023 06:18
Alex_Lord: 11.02.2023 17:37Пломба на месте, продавец готов на любые тесты, утверждает что работает с графикой и переход на Нвидиа,но тогда зачем сидел 1.5 года с ней"мучался"?...
С одной стороны, во время майнинг-бума (как раз поставки самых разных карт по разным схемам) были проблемы с заменой карты в адекватном бюджете. Потом война, не до того, вот как раз собрался.

С другой, для проф использования 2х цены - не такая уж проблема, а словам продавца можно верить лишь с поправкой на коефициент "пи".
И буквально уговаривал меня типа возьмите / будете довольны, да и гарантия (сервисное обслуживание) есть
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Alex_Lord: 12.02.2023 09:01 И буквально уговаривал меня типа возьмите / будете довольны, да и гарантия (сервисное обслуживание) есть
Сервисное обслуживание - не гарантия. Но лучше уточнить в магазине, что они под этим подразумевают.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Вагаюся, взяти нову 3060Ті за 16к, чи вживану 3070. Різниця в потужності між ними відсотків 5-7, тобто на межі погрішності, а для моїх потреб і 3060 вистачить. Просто вживану за 16к можна взяти евгу чи асус, а нову за такі гроші це паліт. Асус вже йде від 20к, на 6х пам’яті. Чи чекати на 4060Ті?
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Kirakishou: 12.02.2023 09:18Різниця в потужності між ними відсотків 5-7
В якому всесвіті між 3070 і 3060ті різниці 5-7 відсотків?

Щодо бренду виробника, то дивитись потрібно на конкретну модель, а не на бренд - у всіх є вдалі і не вдалі моделі залізяччя.
Alex_Lord
Member

Повідомлення

Kirakishou: 12.02.2023 09:18 Вагаюся, взяти нову 3060Ті за 16к, чи вживану 3070. Різниця в потужності між ними відсотків 5-7, тобто на межі погрішності, а для моїх потреб і 3060 вистачить. Просто вживану за 16к можна взяти евгу чи асус, а нову за такі гроші це паліт. Асус вже йде від 20к, на 6х пам’яті. Чи чекати на 4060Ті?
Ну 3060ti грешили на память плохую, в новой вы не узнаете какая стоит...
Відповісти