Покупка б/у видеокарты: стоит-ли и прочие вопросы

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Serizhka
Junior

Повідомлення

68-70 это нормальная температура, правда если это при 90-100% нагрузки

и совет: помойку Пинтерест держите подальше и избегайте
[/quote]
Дякую!
freezers
Junior

Повідомлення

Всім привіт.

Прошу поради)

Дивлюсь на б/у RX 5700 XT.
Чи є якісь поради які з них не треба брати (як з іншими відеокартами, наприклад, що не треба було брати якусь модель з пам'яттю hynix, або ще щось таке?)?

Або ж давайте так
PowerColor Radeon RX 5700 XT 8Gb Red Devil - норм? Можна назвати бестбай?

Дякую! :)
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Можно
Хорошая карточка. Просто не популярная у народа.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

freezers
к 5700 был только раз вопрос - выходили из строя чипы с небольшим визуально видимым желтым пятном на ГПУ.
Судя по до сих пор разговорам АМД, что хот-спот 110 градусов это норма, ничего с тех пор не поменялось )
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Artem_K
freezers
Следствие прямого контакта, там где борозды между трубками, эти карты в идеале требуют никелированной пластины с нанесением жм, термопаста не вытягивает как и все последующие карты амд
Dremjke
Member
Аватар користувача
Звідки: North

Повідомлення

freezers: 15.01.2023 14:37Дивлюсь на б/у RX 5700 XT.
Чи є якісь поради які з них не треба брати
Якщо ти хочеш взяти б/в карту, щоб вона в тебе і пів року не прожила - бери саме цю :gigi:

Отправлено спустя 1 минуту 1 секунду:
Buldozer.: 15.01.2023 15:12Просто не популярная у народа.
Потому что эти печки поголовно страдали отвалами и живых в наше время нету.
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Dremjke: 15.01.2023 17:40
freezers: 15.01.2023 14:37Дивлюсь на б/у RX 5700 XT.
Чи є якісь поради які з них не треба брати
Якщо ти хочеш взяти б/в карту, щоб вона в тебе і пів року не прожила - бери саме цю :gigi:

Отправлено спустя 1 минуту 1 секунду:
Buldozer.: 15.01.2023 15:12Просто не популярная у народа.
Потому что эти печки поголовно страдали отвалами и живых в наше время нету.
в мене 5700XT відмайниили вже більше року, одна з них трудиться в EGPU кожен день, макс нагрузка 70 градусів, хотспот 75 десь і нічого не вмирає, карта на пломбі. Що я роблю не так? :weep:
freezers
Junior

Повідомлення

Всім дякую)

Тоді ще питання

Про ASRock RX 6700 XT Challenger Pro що можете сказати?)
Востаннє редагувалось 15.01.2023 22:44 користувачем freezers, всього редагувалось 1 раз.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

ackstarvinta: 15.01.2023 22:27в мене 5700XT відмайниили вже більше року, одна з них трудиться в EGPU кожен день, макс нагрузка 70 градусів
в майне эфира у меня она вообще градусов 55 была, там же потребление под андервольтом смешное 80-100вт вроде, а в играх 200
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

freezers: 15.01.2023 14:37PowerColor Radeon RX 5700 XT 8Gb Red Devil - норм? Можна назвати бестбай?
Краще дивитись на 6600/хт як більш свіжу та менш ушатану.
freezers
Junior

Повідомлення

waryag: 15.01.2023 22:42
freezers: 15.01.2023 14:37PowerColor Radeon RX 5700 XT 8Gb Red Devil - норм? Можна назвати бестбай?
Краще дивитись на 6600/хт як більш свіжу та менш ушатану.
Так, я вже пройшов цей шлях за сьогодні)
Місяць тому, коли моя RX570 перший раз не пройшла post (і тоді якраз було десь місяць як закінчився майнинг), бачив 5700 xt по 6.5к багато варіантів, і так у мене і склався план на неї.
Але зараз, коли RX570 остаточно крякнула, передивився ціни, і зараз 5700 вже по 8к. І дійсно, свіжіші RX6*** по нинішнім цінам виглядають цікавіше)

І зараз попався хороший варіант ASRock RX 6700 XT Challenger Pro, тому прошу ще думку про неї)
Всім наперед дякую)
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

freezers: 15.01.2023 22:49
waryag: 15.01.2023 22:42

Краще дивитись на 6600/хт як більш свіжу та менш ушатану.
Так, я вже пройшов цей шлях за сьогодні)
Місяць тому, коли моя RX570 перший раз не пройшла post (і тоді якраз було десь місяць як закінчився майнинг), бачив 5700 xt по 6.5к багато варіантів, і так у мене і склався план на неї.
Але зараз, коли RX570 остаточно крякнула, передивився ціни, і зараз 5700 вже по 8к. І дійсно, свіжіші RX6*** по нинішнім цінам виглядають цікавіше)

І зараз попався хороший варіант ASRock RX 6700 XT Challenger Pro, тому прошу ще думку про неї)
Всім наперед дякую)
ага, за 6.5, аж два рази) я ж 5700ХТ по 8тис вже який місяць. продаю, залишилось буквально пару штучок :rotate:
Завжди знаходились покемони які писали що там по 6.5к, давай дешевше. А я кажу купуйте там, беріть зразу 10 не прогадаєте) те що там нульові аккаунти з зеками які знаходяться в якихось селах в дупах світу то їх мало цікавить, зате 6500 це так, дуже цікаво. Покидали б людей трохи на тих 6500, може б почали думати на наступний раз. Бо то ж поки не обпечуться, то розум до голови не приходить.

Ціни завжди дивляться по людях з старою реєстрацією, відгуками і доставками хоча б 50+, це так, можна брати. А все що менше це скам зазвичай
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

ackstarvinta

50+ доставок буде лише у людини, яка цим заробляє. І гарантій не дасть, акаунти крадуть і продают, та і зробити 50 доставок по мінімальній ціні не складно і не дорого.
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

waryag: 16.01.2023 16:41 ackstarvinta

50+ доставок буде лише у людини, яка цим заробляє. І гарантій не дасть, акаунти крадуть і продают, та і зробити 50 доставок по мінімальній ціні не складно і не дорого.
Ага, спробуйте купити чи вкрасти. Зараз не 2012. Міняєте номер, чи ім‘я, чи іп не таке яке завжди чи локація - прийде сповіщення іншій людині, або олх забанить. Скільки людей таке пише і ніхто не пробував. Спробуйте, результат приємно здивує ;)
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

ackstarvinta
Можливо. Але набити 50 продаж на дрібницях з ціною трохи нижче ринку неважко і недорого. Китайці завжди цього відправляють посилки через півсвіту, тут ще простіше
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

waryag: 17.01.2023 00:03 ackstarvinta
Можливо. Але набити 50 продаж на дрібницях з ціною трохи нижче ринку неважко і недорого. Китайці завжди цього відправляють посилки через півсвіту, тут ще простіше
Ну, спробуйте) я не уявляю наскільки людині не повинно бути чим зайнятись щоб вона набивала собі 50 продаж щоб кинути людину на якихось 6.5к грн чи щось в такому дусі. Час який ви потратите на це все коштує дорожче, не говорячи про користь.

Нічого особистого, але коли мені пишуть покупці з словами плану номер можна купити (і 100+ записів в GetContact, ага), а олх доставки накрутити, а олх аккаунт купити, а на ноутбуці киданути, а відеокарту прогріти - я не продаю таким маргіналам нічого, їхні брудні гроші мені не потрібні ;)

Це знаєте як всякі дрищі кажуть що качки бездарі, бо на хімії кожен може. Хоча самі нічого важче мишки не тримали і скільки б їм не вколоти краще від того виглядати не стануть, бо суть не в хімії.

І ви думаю веурсі, що чим дешевший товар тим більше всяких зеків, маргіналів і людей. Я впринципі тому й зіскочив в тему товарів 10к+, а краще 15-20-30к. Не повірите - жодних дурних питань про післяплату, чи гріта відеокарта якщо на пломбі, і купа дебільних запитань. Максимум чи річ не крадена. Але якщо серійники я залишаю прямо в оголошенні щоб будь хто міг перевірити власноруч, то таке питання повинно було б бути риторичним.


Тому, якщо людина питає чи аккаунт не куплений і тд - скоріш за все вона сама таким займалась :lol:

Відправлено через 2 хвилини 59 секунд:
Памятаю як продавав 3080 за 22 чи скільки там. То скільки людей дзвонило давай за 20. А я кажу хлопці, торгуюсь тільки в сторону збільшення ціни, давайте за 24. Був би готовий за 20 то поставив б за 20.

Але пам‘ятаю ще був покемон якийсь з області який написав давай за 14. Я ввічливо сказав що не можу зробити таку акцію, вибачайте. На що він почав хрюкати й казати що ви там всі в великих містах кончені і в вас ціни неадекватні.

Ну да, це якби я прийшов в салон, сказав маю гроші на чері, але дайте мені хюндая іоніка останнього, бо я ж з області :rotate:
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

ackstarvinta
Читал мой "плач Ярославны" по поводу цен на затычку GT1030 в 2500-3000 гривен и мои хотелки в 1500 гривен? В итоге купил нулёвую за 2000. Тоже захолустье Донбасса, тоже с деньгами туго, но новая карта за чуть дороже хотелки и пришлось раскошелиться. У меня там ещё особые требования были: низкопрофильная, однослотовая и на gddr5. Взял именно такую.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

ackstarvinta: 17.01.2023 01:53я не уявляю наскільки людині не повинно бути чим зайнятись щоб вона набивала собі 50 продаж щоб кинути людину на якихось 6.5к грн чи щось в такому дусі
Ви не уявляєте, а один кидок - мінімальна місячна заплатня в Україні, два - щось коло середньої.
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

MSI-PC User: 17.01.2023 07:35 ackstarvinta
Читал мой "плач Ярославны" по поводу цен на затычку GT1030 в 2500-3000 гривен и мои хотелки в 1500 гривен? В итоге купил нулёвую за 2000. Тоже захолустье Донбасса, тоже с деньгами туго, но новая карта за чуть дороже хотелки и пришлось раскошелиться. У меня там ещё особые требования были: низкопрофильная, однослотовая и на gddr5. Взял именно такую.
Тут поталанило, вітаю :beer:
Я розумію коли з грошима туго, тоді береться на що вистачає. А то приїжджає чувак на бмв і торгується за 100грн, хоча він на зворотню дорогу на масло витратить більше :laugh:

Купити нижче ринку, безперечно, можна. Але це має бути якийсь айтішнік, який лутає 500-1000грн за годину і якому там тих пару гривень ролі не зіграють, просто дома місце треба звільнити щоб вставити новенький ртх.
А будь хто інший дешево хорошу річ не віддасть, це аксіома

Відправлено через 6 хвилин 32 секунди:
waryag: 17.01.2023 10:05
ackstarvinta: 17.01.2023 01:53я не уявляю наскільки людині не повинно бути чим зайнятись щоб вона набивала собі 50 продаж щоб кинути людину на якихось 6.5к грн чи щось в такому дусі
Ви не уявляєте, а один кидок - мінімальна місячна заплатня в Україні, два - щось коло середньої.
Ну і? Це шлях в нікуди. Бізнес на цьому не побудуєш, автомобіля не купиш, про елітних куртизанок чи позашляховики на ЗСУ вже заїкатись не буду. Людина яка чесно будує бізнес тебе рано чи пізно обежене і піде вгору, а кидала так і залишиться на все життя обманювати всяких довірливих людей.



Ви можете знайти тему на форумі, це було мабуть вкінці 2018 року, як мене тут кинули тоді на все що в мене було. Там комплект мать+проц+озу+кулер+відяшка. Я студентом тоді був, це все добро перевалювало за 20тис грн. Десь 720-750$ на той час.

Розвів мене покидьок з Красного Лиману і звалив в ДНР. Ну нічого, стало мені в житті уроком не довіряти всяким чувакам, які хочуть постоплату це раз, а друге тим яких ти потім не дістанеш :D


Я міг б стати таким самим і пробувати когось розвести, але це по перше не людяно, по друге не цікаво в довгостроковій перспективі. Тому роблю все чесно. Якщо в мене в макбуці хоч 1 кнопочка не працює - я про це напишу. Манібек і гарантія в мене теж реальні.

Тому що чесно вести справу значно вигідніше, це створює лояльних клієнтів.

Я надіюсь той Jorka попав під обстріл, або його збило поїздом, але то вже не будемо гадати. Карма настигне ;)
Andikho
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

ackstarvinta: 17.01.2023 14:56рано чи пізно обежене
Вибачаю, що встряю в розмову, але (навряд відкрию комусь Америку) кидали не думають про "завтра" - їм цікаве лише "сьогодні". І так - для деяких кинути на 6-7к грн - то вже успіх і вони готові витратити на це місяць свого часу.
Відповісти