UEFI GOP vBIOS для AMD Radeon HD5XXX по R9 2XX

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Автор
Повідомлення
Creo
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

Paulik: 17.01.2022 08:02 Сначала попробую без питона - интересно, вроде где то читал что достаточно кинуть на exe
Зачем этот гемор?
И я же прислал прошивку, зачем Вам еще?
Paulik
Junior
Аватар користувача
Звідки: МОГИЛЁВ

Повідомлення

Спортивный интерес :beer:
Paulik
Junior
Аватар користувача
Звідки: МОГИЛЁВ

Повідомлення

Зображення
Питон не нужен, просто закинуть на bat. Может подскажет кто как включить PCIe 3.0 x4 (облазил весь биос. систему устанавливал через uefi. Может драйвер какой нужен? :eek:
Creo
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

Paulik: 17.01.2022 19:04 Зображення
Питон не нужен, просто закинуть на bat. Может подскажет кто как включить PCIe 3.0 x4 (облазил весь биос. систему устанавливал через uefi. Может драйвер какой нужен? :eek:
Мы рады что у Вас заработало :)
включить PCIe 3.0 x4 - оно есть в вашей материнке или нет, смотрите характеристики материнки.
И как правило PCIe 3.0 x4 - это разъем для видеокарты, самый ближний к процессору.
И вообще - это не в эту ветку вопрос.
Retapich
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

В шапці теми посилання відсилають на "404".
Знайшов де можна завантажити - вартує це добавити в шапку.
defch1k
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Доброго дня, у мене gtx 570, все зробив по інструкції і отримав наступне. Хтось підкаже, чи можу я зробити підтримку uefi на цій карті, чи це неможливо. Якщо можливо, підкажіть як. Найшов також одну відповідь на англоязичному форумі аое нічого не зрозумів, ніби можливо але потрібно збільшити EEPROM але як це зробити. Одним словом не зрозуміло для мене тому ось нижче відповідь з форуму і мій скрін. Зображення
================
Привіт всім!
У мене відеокарта MSI N570GTX-M2D12D5 без підтримки UEFI.
Я не зроблю його дружнім до UEFI GOP (для проходження GPU через OVMF у qemu-kvm).
Я захоплюю ROM за допомогою утиліти nvflash.exe і намагаюся виправити його за допомогою GOP_Updater_1.9.7.5.rar (GOPupd.bat), але я не знайшов регістра для свого варіанту GF110.
Я бачу лише (2 = GF10x) і (3 = GF119), але не бачу GF110.
Чи можете ви допомогти мені виправити мій файл ROM?

Я успішно використав GF10x GOP з тією ж карткою (MSI GTX 570 Twin Frozr 1280 МБ) у тому ж сценарії проходження OVMF. Ви не зможете записати отриманий VBIOS на картку через обмеження щодо розміру EEPROM (спільнота Hackintosh робила це деякий час, і, як я зрозумів, вони впаюють у більший EEPROM), але ви можете просто вказати на створений VBIOS із параметром «romfile=».

Будь ласка, запиши:
1) Наразі моє тестування охопило лише оболонку UEFI.
2) Карта НЕ витримує скидання віртуальної машини або цикл живлення; повторний запуск віртуальної машини не дасть результатів.
3) Я також спробував GF119 GOP, але безуспішно.
defch1k
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Ps. на мою карту це неможлтво зробити, так що моє питання не актуальне.
defch1k: 15.08.2022 16:57 Доброго дня, у мене gtx 570, все зробив по інструкції і отримав наступне. Хтось підкаже, чи можу я зробити підтримку uefi на цій карті, чи це неможливо. Якщо можливо, підкажіть як. Найшов також одну відповідь на англоязичному форумі аое нічого не зрозумів, ніби можливо але потрібно збільшити EEPROM але як це зробити. Одним словом не зрозуміло для мене тому ось нижче відповідь з форуму і мій скрін. Зображення
================
Привіт всім!
У мене відеокарта MSI N570GTX-M2D12D5 без підтримки UEFI.
Я не зроблю його дружнім до UEFI GOP (для проходження GPU через OVMF у qemu-kvm).
Я захоплюю ROM за допомогою утиліти nvflash.exe і намагаюся виправити його за допомогою GOP_Updater_1.9.7.5.rar (GOPupd.bat), але я не знайшов регістра для свого варіанту GF110.
Я бачу лише (2 = GF10x) і (3 = GF119), але не бачу GF110.
Чи можете ви допомогти мені виправити мій файл ROM?

Я успішно використав GF10x GOP з тією ж карткою (MSI GTX 570 Twin Frozr 1280 МБ) у тому ж сценарії проходження OVMF. Ви не зможете записати отриманий VBIOS на картку через обмеження щодо розміру EEPROM (спільнота Hackintosh робила це деякий час, і, як я зрозумів, вони впаюють у більший EEPROM), але ви можете просто вказати на створений VBIOS із параметром «romfile=».

Будь ласка, запиши:
1) Наразі моє тестування охопило лише оболонку UEFI.
2) Карта НЕ витримує скидання віртуальної машини або цикл живлення; повторний запуск віртуальної машини не дасть результатів.
3) Я також спробував GF119 GOP, але безуспішно.
Supostat
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

С помощью GOP_Updater_v1.9.6.5.k_mod_v0.5.2 обновлял bios видеокарты R7-250 (Dell). Успешно обновил GOP, прошил, перепроверил прошитый bios на совпадение с новым файлом. Всё вроде бы хорошо, НО это всё не помогает запуститься при CSM=disabled в настройках матери AsRock "Z370 pro4", а также Gigabyte "H470M K". Материнки просто пищат на отсутствие видеокарты.
В чём может быть причина, что может помочь?
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Supostat
Обережно можу припустити, що сам GOP UEFI відеокарти "кривий", - це не така вже й рідкість, на превеликий жаль.
Supostat
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Ekz0rcyst: 12.07.2023 20:50 Supostat
Обережно можу припустити, що сам GOP UEFI відеокарти "кривий", - це не така вже й рідкість, на превеликий жаль.
Я поковырялся, и выяснил что GOP не "кривой", но очень хитрый. Может кому поможет эта инфо.
Дело вот в чём: задолго до этого я менял кривую кулера в bios с помощью VBE7.0.0.7b (если кто не знает, она отключает UEFI, так что после приходилось юзать "HD7XX UEFI Patch Tool Beta").
Я зашил оригинальный bios, и всё стало работать при CSM=disabled. После обновления GOP всё тоже хорошо.
Но получается, что я не могу менять ни настройки кулера, ни частоту (проверял) в bios, иначе как-то об этом узнаёт GOP и отваливается, и мать пищит хотя загрузка ОС продолжается. Изображение появляется уже только при загрузке драйвера.
GOP не может знать, какие значения для кулера правильные, а меняются только они и Checksum. Значит проверяет контрольную сумму, логично?
И хотя "HD7XX UEFI Patch Tool Beta" имеет функцию контроля/фикса Checksum (чем я не забываю пользоваться), видно что-то всё же GOP-у не так.
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Supostat
Дякую за інформацію! Можливо і знадобиться. :beer:
Відповісти