Что выбрать? Видеокарты + FAQ

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
StasTODD
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Данная ветка посвящена обсуждению различных вопросов связанных с выбором видеокарт.
FAQ:
В: На какие параметры стоит обратить внимание при покупки видеокарты?
О: Стоит обратить внимание на:
1) Объем видео памяти
2) Ширину шины
3) Количество шейдеров
4) Соответственно на частоты компонентов (Видеопамять, GPU, универсальные шейдеры)
5) Энергопотребление
6) В некоторых случаях на тепловыделение.

В: В чем отличие между производителями видеокарт напр. ASUS, MSI, XFX и т.д.?
О: Карты могут отличатся:
1) Комплектом поставки (Игры, переходники, клиенты на скачивания и т.д.)
2) Системой охлаждения
3) Наличием "отборных" чипов, у которых выше разгонный потенциал
4) Разгоном от производителя
5) Разводкой компонентов на РСВ
6) Гарантией от производителя.

В: Совместимы ли видеокарты с интерфейсом PCI-Express 2.0/3.0 с материнскими платами с интерфейсом PCI-Express 1.0 и наоборот?
О: Совместимы. Вот результаты тестов.

В: Карты с каким объемом памяти стоит брать для современных игр?
О: 3Gb - 11Gb
Обзоры и сравнительные тесты:

Тут можно сравнить все карты. (Данное сравнение не даст вам точной информации, так что стоит обратить внимание на материалы лаборатории overclockers.ua)
Обзоры и тесты карт в лаборатории overclockers.ua

Уточнить цены можно тут: http://hotline.ua

Оффтоп строго наказуем, поныть о стоимости и отсутствии наличия - Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления
Покупка б/у видеокарты: стоит-ли и прочие вопросы

Хотите получить адекватные рекомендации - укажите разрешение вашего монитора и желаемое количество кадров, основные игры.
Остальную конфигурацию - по желанию

P.S. ВСЕМ "РАСКРЫВАТЕЛЯМ" ЧИТАТЬ ОБЯЗАТЕЛЬНО! viewtopic.php?p=2761824#p2761824 .
Востаннє редагувалось 31.07.2010 02:49 користувачем StasTODD, всього редагувалось 7 разів.
Clever
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Якщо в 5 серії очікується прибавка % до продуктивност, на рівні того самого приросту в ціні, то фактично через пів року за умовні 1000$ ми отримаємо нехай +10% продуктивності порівнюючи з поточним рівнем, якось так? Тоді не дуже зрозуміло заради чого радять почекати картки 5 серії (стосується моделей рівня 4070ти супер/4080).
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Clever: 20.10.2024 19:43за умовні 1000$
5080 від 1.5к інфа сотка :laugh:
Chaser
Junior

Повідомлення

Какую из этих 2 взять? Или есть еще предложения?
Я склоняюсь к MSI, с гигабайтом уже 2 печального опыта было
https://hard.rozetka.com.ua/msi-rtx-407 ... 413497881/
https://hard.rozetka.com.ua/gigabyte-gv ... 413516994/
Vader
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Chaser
Берите MSI! :super:
anyname
Member

Повідомлення

Clever: 20.10.2024 19:43 Якщо в 5 серії очікується прибавка % до продуктивност, на рівні того самого приросту в ціні, то фактично через пів року за умовні 1000$ ми отримаємо нехай +10% продуктивності порівнюючи з поточним рівнем, якось так? Тоді не дуже зрозуміло заради чого радять почекати картки 5 серії (стосується моделей рівня 4070ти супер/4080).
Заради підтримки нових технологій (без костилів та бубнів).
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Nouriel
за ті 20% доплатиш стільки ж
більше, бо воно ще півроку буде йти до MSRP, а потім зупиниться і так і не дійде :gigi:
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Nouriel: 20.10.2024 18:51
Vlaad13: 18.10.2024 18:33Nouriel: ↑ 18 жовтня 2024, 17:45
Lorichic: ↑ 18 жовтня 2024, 11:36

4070 не дорогая на фоне 3080 за 13тыс?
ви нє понімаєте єто другоє
Чел ты всем писал какие зелёные плохие и что нужно брать 6800хт, а потом сам взял 3070ти
Про твои умственные способности я давно всё понял
слухай, чучело, перед тим як шось висрати, думай своєю єдиною звивиною. я тобі уже писав, що купив 3070ті б/в у знайомого за 12к, коли ціни на такі карти були під 20к. я розумію, що ти розумово відсталий і тобі не зрозуміти, що є така штука як ціна на фпс. будь добрий здрисни з відси та більше не з'являйся мамкін компутнорий геній
Влад13, звісно, має свою окрему репутацію, але ви зараз не краще, так поносили зелені карти через кожен пост і за промені непотрібні, і за длсс і за все на світі, а по факту зрадили всі свої ідеали за гривню :laugh: Все що треба знати про фанатів :shuffle:
Ціна на ФПС - це найбезглуздіша річ, яку можна було придумати, бо по цьому співвідношенню в топі буде якась RX580 на 8Гб, але, як то кажуть, є нюанс :-P

Відправлено через 24 хвилини 9 секунд:
sselesnes: 20.10.2024 00:04
sselesnes: 16.09.2024 20:57 Покищо не знайшов інших працюючіх лічільників: MSIAB (monitoring plugins - PerfCounter), HWinfo, AIDA64 - всі пишуть нісенітниці. І тільки в моніторінгу AMD Adrenalin :lol: знайшов цей клятий Cpu Usage з Taskmanager. Якщо хтось теж хоче упоротися з цим - чекаю на відповідь.
спойлер
cpu-usage.png
7800X3D+4070tis (WIN11 24H2) - такаж фігня
спойлер
cp.jpg
PS: GV-N407TSWF3MAX OC-16GD + GP-UD850GM нічого не свистить, карта gpu 63/hotspot 78/vram 72 після CP2077+path trace
В КП2077 є просто божествена українська локалізація, а ви русняву юзаєте. Ну фу, шо за ганьба :write:
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

GreenMile комп клієнтський з репаком - вже змінив, на моєму ліцуха, українські саби з англійскою озвучкою, але DLC з піратки. Atomic Heart не качав, не покупав, не грав :beer:
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

sselesnes: 21.10.2024 15:47 GreenMile комп клієнтський з репаком - вже змінив, на моєму ліцуха, українські саби з англійскою озвучкою, але DLC з піратки. Atomic Heart не качав, не покупав, не грав :beer:
:up: Тоді "охрана, отмєна" :beer:
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 21.10.2024 15:22
Nouriel: 20.10.2024 18:51
слухай, чучело, перед тим як шось висрати, думай своєю єдиною звивиною. я тобі уже писав, що купив 3070ті б/в у знайомого за 12к, коли ціни на такі карти були під 20к. я розумію, що ти розумово відсталий і тобі не зрозуміти, що є така штука як ціна на фпс. будь добрий здрисни з відси та більше не з'являйся мамкін компутнорий геній
Влад13, звісно, має свою окрему репутацію, але ви зараз не краще, так поносили зелені карти через кожен пост і за промені непотрібні, і за длсс і за все на світі, а по факту зрадили всі свої ідеали за гривню :laugh: Все що треба знати про фанатів :shuffle:
Ціна на ФПС - це найбезглуздіша річ, яку можна було придумати, бо по цьому співвідношенню в топі буде якась RX580 на 8Гб, але, як то кажуть, є нюанс :-P
Та чел нормальную 8 гиговую карту за 12 к взял :facepalm:
Для 1080 как раз подойдет :lol:
Nouriel
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

GreenMile: 21.10.2024 15:22Влад13, звісно, має свою окрему репутацію, але ви зараз не краще, так поносили зелені карти через кожен пост і за промені непотрібні, і за длсс і за все на світі, а по факту зрадили всі свої ідеали за гривню Все що треба знати про фанатів
який я поганий, бо купив б/в 3070ті за 12к через півроку з виходу карти у знайомого, а не умайнену 6800 чи 2080ті за 25к від рандома. вибач що я зрадив те чого не міг і фанат того шо ти придумав
вибач що я спробував твої "супер" технології нвідії і зрозумів шо то хрінь.

Відправлено через 1 хвилину 21 секунду:
Vlaad13: 21.10.2024 17:50Та чел нормальную 8 гиговую карту за 12 к взял
сказав ідіот який купив 12гігову за 28к :laugh: :laugh:
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Nouriel смачно надурив знайомого, браво.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nouriel: 21.10.2024 18:53
GreenMile: 21.10.2024 15:22Влад13, звісно, має свою окрему репутацію, але ви зараз не краще, так поносили зелені карти через кожен пост і за промені непотрібні, і за длсс і за все на світі, а по факту зрадили всі свої ідеали за гривню Все що треба знати про фанатів
який я поганий, бо купив б/в 3070ті за 12к через півроку з виходу карти у знайомого, а не умайнену 6800 чи 2080ті за 25к від рандома. вибач що я зрадив те чого не міг і фанат того шо ти придумав
вибач що я спробував твої "супер" технології нвідії і зрозумів шо то хрінь.

Відправлено через 1 хвилину 21 секунду:
Vlaad13: 21.10.2024 17:50Та чел нормальную 8 гиговую карту за 12 к взял
сказав ідіот який купив 12гігову за 28к :laugh: :laugh:
так как раз 28 к и в два раза больше фпс чем у тебя :laugh:
не все люди у которых есть деньги на норм карту идиоты :facepalm:

Відправлено через 33 секунди:
sselesnes: 21.10.2024 19:37 Nouriel смачно надурив знайомого, браво.
тут смотря как посмотреть :gigi:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vlaad13: 21.10.2024 23:39 так как раз 28 к и в два раза больше фпс чем у тебя :laugh:
Так ціна в два рази вища, а пам'яті тільки в 1.5 рази більше :gigi: А фпсу там взагалі на 10% більше всього :lol:
Зображення
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Nouriel: 21.10.2024 18:53 який я поганий, бо купив б/в 3070ті за 12к через півроку з виходу карти у знайомого, а не умайнену 6800 чи 2080ті за 25к від рандома.
Чому поганий? Купити, бо дешевше - це найочевидніший вибір і за нього ніколи не дорікають. Можливо, ви й купили у знайомого, а може це просто казочка на форум, ми все одно не перевіримо, та й не важливо, суть в іншому: всю дорогу поливати лайном зелені карти і по факту в них вляпатись, яка іронія :)
Nouriel: 21.10.2024 18:53вибач що я зрадив те чого не міг і фанат того шо ти придумав
вибач що я спробував твої "супер" технології нвідії і зрозумів шо то хрінь.
Ну звісно, то не ви в цій темі завжди топили за червоних і всіляко кепкували з зелених :popcorn:
Ви мені нагадали анекдот про пиріжки з лайном, "повна хрінь", як ви тут доводили всім і глузували з інших, але по факту взяли саме цю хрінь, бо дешево :-P
спойлер
— Синку, купи в мене пиріжки! Дуже смачні!
— А з чим вони у вас, бабусю?
— Ну, тут різні. З картоплею, капустою, м’ясом, гімном…
— Що?! З гімном?! Навіщо ж ви їх продаєте?!
— То вони ж безплатні.
— Та ж яка різниця! Ну хто їстиме гімно?! Ні, звичайно, задарма — це круто! Але ж це гімно!
— Ну то береш!?
— От!.. Але ж ви, бабусю, й дивна.
— Бери, синку, смачні ж пиріжки.
— Хе… Гімно в тісті, ну смішно ж.
— Бери-бери.
— Ну давайте. Візьму у вас один із капустою, один із м’ясом і… та що там, і два з гімном.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 21.10.2024 23:42
Vlaad13: 21.10.2024 23:39 так как раз 28 к и в два раза больше фпс чем у тебя :laugh:
Так ціна в два рази вища, а пам'яті тільки в 1.5 рази більше :gigi: А фпсу там взагалі на 10% більше всього :lol:
Зображення
Во первых генератор кадров
Во вторых мне интересно посмотреть какой там будет ФПС в играх которым нужно больше 8 гиг
Но графики это конечно хорошо :laugh:
Volodya811
Member

Повідомлення

Vlaad13: 18.10.2024 11:22
login55: 17.10.2024 17:50 і чому деяких так на лайно тягне за ради тих 5% продуктивності чи незначній різниці у ціні?!
може краще взяти перевірену 7800ХТ від тієї ж Powercolor!
Для меня тоже загадка - кто эти люди которые покупают 7900гре карты. Разница с 7800хт где то 0 где то 12 %, но в основном это 5% прироста за которые нужно доплатить 4000 гривен :lol:
Но опять же есть 6800хт с форума за 11к которая где то на 7% хуже 7800хт. И это значит что обе карточки АМД неоправданно дорогие и кто их и зачем покупает не ясно :gigi:
Якщо хтось вирішив брати АМД, яка сильно відстає від Нвідіа, то 7900гре краща за 7800ХТ. І не швидкістю. Це карти одного рівня. А краща тим, що у неї більше шейдерів на нижчій частоті. А значить, що хот-спот буде в розумних межах.
Відповісти