GameRock 4080 - питання по вентиляторам

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Elhait
Junior

Повідомлення

Rhizone
Дякую за розгорнуту відповідь :beer: ) Скоро теж буду власником RTX 4080 Palit GameRock Noctua edition :D

Вже замовив адаптери для підключення вентиляторів, а самі вентилятори NF-A9 важко знайти та замовити. На крайняк замовлю NF-A9x14.
Rhizone
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Elhait
:up: :beer:
Stray
Member

Повідомлення

Elhait: 11.06.2023 00:12 Вже замовив адаптери для підключення вентиляторів, а самі вентилятори NF-A9 важко знайти та замовити. На крайняк замовлю NF-A9x14.
чи не розглядали поставити 2х140 замість 3х92 крутілятора?

доречі, які адаптери замовили?

Відправлено через 19 хвилин 41 секунду:
о, і доречі ще варіант укладки кабелів - тиць
Elhait
Junior

Повідомлення

За варіант з 2х140 навіть не думав. Думаєте буде краще ? Навіть якщо і краще то як їх прикріпити, щоб добре тримались ?

Адаптер замовляв тут https://sermobile.in.ua/ua/p1726708070- ... ulera.html
Stray
Member

Повідомлення

Elhait: 12.06.2023 00:39
За варіант з 2х140 навіть не думав. Думаєте буде краще ? Навіть якщо і краще то як їх прикріпити, щоб добре тримались ?
ну це вже питання до вас і до того чи вам взагалі треба запарюватися - багато хто на реддіті використовую двосторонню ізолєнту (на площадці під моторчиком), є користувачі рідких гвіздків (типу їх важко відірвати потім, але вібрації воно гасить), є користувачи стяжок (як у ТС), є і ті хто на 3д принтері площадку друкує під вентилятори (тоді зовсім феншуй :gigi:)
Elhait
Junior

Повідомлення

Stray
140 не варіант в випадку з цією моделлю відеокарти, конструкція радіатору вносить багато обмежень
спойлер
ЗображенняЗображення
Відправлено через 35 хвилин 6 секунд:
Так як не було в наявності Noctua NF-A9, а замовляти NF-A9x14 не хотів (750грн за 1шт), прийняв рішення замовити комплект Arctic f9 pwm pts (700грн за комплект з 5шт). В пк уже встановлення водянка Arctic і шум кулерів мене влаштовував.

Першого дня спробував затягнути стяжками 4x150mm (інших не було), але їхня ширина 4mm була забагатою і вони починали згинати радіаторну решітку. Тому прийняв рішення на пробу замотати все синьою ізолентою на день-два для тесту.
спойлер
RTX 4080 Palit GemeRock Arctic edition Mark1
Зображення
Потім взяв стяжки 2,5x200mm і протянув як Rhizone.
спойлер
RTX 4080 Palit GemeRock Arctic edition Mark2
Зображення
Зображення
Зображення
По відчуттям шуму все стало набагато краще, на 30% я іх навіть не чую (в порівнянні з шумом системи). А це на хвилинку стандартне робоче навантаження комлектних ветиляторів під час андервольтингу.

Для тесту, перед заміною виміряв данні в Cyberpunk 2077 через 5хв після включення, на максимальних налаштуваннях в 1440p / path tracing on / dlss якість . Виставив обороти вентиляторів на 35% і проводив тести з андервольтом, і без.
спойлер
1) Cyberpunk 2077 arctic fans ,Default voltage, fan 35%
2) Cyberpunk 2077 arctic fans ,Undervolt, fan 35%
3) Cyberpunk 2077 original fans ,Default voltage, fan 35%
4) Cyberpunk 2077 original fans ,Undervolt, fan 35%
Зображення
Denon480
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Elhait: 26.06.2023 16:33 Stray
140 не варіант в випадку з цією моделлю відеокарти, конструкція радіатору вносить багато обмежень
спойлер
ЗображенняЗображення
Відправлено через 35 хвилин 6 секунд:
Так як не було в наявності Noctua NF-A9, а замовляти NF-A9x14 не хотів (750грн за 1шт), прийняв рішення замовити комплект Arctic f9 pwm pts (700грн за комплект з 5шт). В пк уже встановлення водянка Arctic і шум кулерів мене влаштовував.

Першого дня спробував затягнути стяжками 4x150mm (інших не було), але їхня ширина 4mm була забагатою і вони починали згинати радіаторну решітку. Тому прийняв рішення на пробу замотати все синьою ізолентою на день-два для тесту.
спойлер
RTX 4080 Palit GemeRock Arctic edition Mark1
Зображення
Потім взяв стяжки 2,5x200mm і протянув як Rhizone.
спойлер
RTX 4080 Palit GemeRock Arctic edition Mark2
Зображення
Зображення
Зображення
По відчуттям шуму все стало набагато краще, на 30% я іх навіть не чую (в порівнянні з шумом системи). А це на хвилинку стандартне робоче навантаження комлектних ветиляторів під час андервольтингу.

Для тесту, перед заміною виміряв данні в Cyberpunk 2077 через 5хв після включення, на максимальних налаштуваннях в 1440p / path tracing on / dlss якість . Виставив обороти вентиляторів на 35% і проводив тести з андервольтом, і без.
спойлер
1) Cyberpunk 2077 arctic fans ,Default voltage, fan 35%
2) Cyberpunk 2077 arctic fans ,Undervolt, fan 35%
3) Cyberpunk 2077 original fans ,Default voltage, fan 35%
4) Cyberpunk 2077 original fans ,Undervolt, fan 35%
Зображення
Большое спасибо, наконец то нормальный пост про arctic f9, нигде в инете не нашёл ни видео ни статьи или подробного поста как этот, так само хотел брать 3 штуки noctua nf a9 но их нигде нет в Украине, купил 3шт arctic f9 pwm pst (стоимость как 1 noctua) скоро приедут, надеюсь не подведут. Брал из за гидродинамитческого подшипника, у меня в корпусе 8 штук noctua на таких подшипниках трудятся от 5 до 11 лет, ни один не вышел из строя.
Elhait
Junior

Повідомлення

Denon480 На здоров'я ;)
В любому випадку результат буде набагато кращим, як мінімум в плані шуму, ніж зі стандартними вертушками.
Rhizone
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

До речі, в Україні з'явились в продажу оригінальні вентилятори для карт серії GameRock 4080. Але залишається відкритим питання відсутності у них гулу моторчиків.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вы лёгких путей не ищете
Нет чтоб купить гигу гейминг которая стоит так же(а иногда даже дешевле) с тихими вертушками - вы берете геймрок и потом докупаете туда крутилки и потом ещё колхоз :banghead:
Моя непонимать :facepalm:
Elhait
Junior

Повідомлення

Vlaad13: 29.11.2023 21:31 Вы лёгких путей не ищете
Нет чтоб купить гигу гейминг которая стоит так же(а иногда даже дешевле) с тихими вертушками - вы берете геймрок и потом докупаете туда крутилки и потом ещё колхоз :banghead:
Моя непонимать :facepalm:
Особисто у моєму випадку гіга, на момент покупки геймрок коштувала на 250$ більше. У інших вендорів ціни також були більші
r1d3r
Member
Звідки: Харків

Повідомлення

Так є ж готові рішення, які створювались для цього. Так, не бюджетно, но хоч не виглядає так крінжово :gigi:
в мене на профільній ВК стоїть raijintek, дуже годна штука
спойлер
вент.jpg
корп.jpg
І тихо, і холодно, і вигляд має
l-m
Member

Повідомлення

r1d3r
Напівміра, краще вже водоблок одразу.
Суть заміни тільки вентиляторів в тому що це дає помітний ефект при мінімумі витрат й мороки. Та зі збереженням гарантії в багатьох випадках. Сам так робив поки на воду не перейшов.
Відповісти