DLSS3 - плюси та мінуси технології

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Автор
Повідомлення
Rhizone
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

спойлер
DF випустили відео (спойлер вище), в якому детально проаналізували нову технологію від Nvidia.
Якщо бажання дивитись повне відео немає, то узагальню важливу інформацію тезисно:
- приріст фпс надзвичайно великий;
- проблем з інпут-лагом практично немає, за рахунок того, що DLSS3 працює виключно в парі з Nvidia Reflex;
- приємний бонус додаткового фпс у випадках, де гра обмежена продуктивністю CPU;
- артефакти незначні і практично не сприймаються, зважаючи на те, що генерований кадр відображаться поміж двох ідеальних і те, що кожен окремий кадр відображається протягом надзвичайно малого проміжку часу.

:)
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

я теж в захваті просто від цієї технології і не через приріст кадрів, а ремікс в 4000 поколінні, але все ж потрібно реальних тестів чекати. длсс 3.0 потрібно спеціально додавати, так що не у всіх старих іграх де є длсс воно буде
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Меня если честно смущает что при рекламе флагманов мне пытаются впарить очередной "ускоритель" фпсов вместо того чтобы показать на что эта карточка способна своими мускулами, может я не хочу играть с длсс :-/
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Prescott
так показали ж, +60% в кіберпанку відносно 3090ті для 4090
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Prescott: 28.09.2022 23:09 Меня если честно смущает что при рекламе флагманов мне пытаются впарить очередной "ускоритель" фпсов вместо того чтобы показать на что эта карточка способна своими мускулами, может я не хочу играть с длсс :-/
Поддержываю, по сути rtx 4000 уникальный в играх только за счет DLSS3, а без DLSS3 производительность всьо сдулась! По сути Nvidia пытается впарить DLSS 3 программную фичу как революцию, я не удивлюсь єсли энтузиасты запустят DLSS3 на RTX 2000/3000.
Также некоторые блогери непонемают зачем DLSS, что нельзя без него оптимизировать карту под игры, а так получаетса костыли, уже даже сравнили RTX 4000 c "провальной, в чем был провал я не знаю, но так говорят" gtx 400.
А так себе буду брать RTX 3070
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Paradox1306: 28.09.2022 22:04 я теж в захваті просто від цієї технології і не через приріст кадрів, а ремікс в 4000 поколінні, але все ж потрібно реальних тестів чекати. длсс 3.0 потрібно спеціально додавати, так що не у всіх старих іграх де є длсс воно буде
А все-ж, дива не сталося. З інпут-лагом не все так добре.

Отправлено спустя 4 минуты 11 секунд:
Andrew_R30: Поддержываю, по сути rtx 4000 уникальный в играх только за счет DLSS3, а без DLSS3 производительность всьо сдулась! По сути Nvidia пытается впарить DLSS 3 программную фичу
Кількість блоків, усіх (шейдери,TMU,ROP,RT) збільшили в 1,5-рази. Тактова частота зросла також в 1,5Х. Приріст чистої продуктивності буде серйозний.
Вкладення
DLSS3.png
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Yaroslav: 29.09.2022 01:18А все-ж, дива не сталося. З інпут-лагом не все так добре.
А який має бути інпут лаг 4к без длсс, рефлекс оф, при 77 фпс?
Ostin
Member

Повідомлення

Коли не змогли в залізо, придумали замінник...
Zealoth
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Мне понравилось как "непредвзятые" эксперты оттестировали все не в режиме качества, не в режиме баланса, а в самом "быстром" и мыльном режиме. Замечательные 10 дней потраченные на то что бы протестировать к\с при самой мыльной и просранной картинке, ведь люди будут брать флагман за 1700 евро , что б смотреть на кратинку хуже натива.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Yaroslav
думаю допилять до стану длсс 2.3 без рефлекса, в любому випадку 54 проти 42 при такому бусті кадрів це непогано
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Prescott: 28.09.2022 23:09 Меня если честно смущает что при рекламе флагманов мне пытаются впарить очередной "ускоритель" фпсов вместо того чтобы показать на что эта карточка способна своими мускулами, может я не хочу играть с длсс :-/
и так очевидно на что способна, показывать линейный прирост в перформансе с RTX это банально скучно и х2 там сразу же показать просто не получится.


А вот Nvidia Omniverse вполне прорывная штука, как и DLSS 3.0
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

якщо взагалі не працюватиме навіть в майбутньому на 3080ті, то в мене буде підгорать :D
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

st0k
можеш вже починати, бо на 2000 і 3000 серії занадто повільні ядра
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kib: А який має бути інпут лаг 4к без длсс, рефлекс оф, при 77 фпс?
DLSS2 мінімально впливає впливає на інпут-лаг (близько 1~2мс)
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Paradox1306: 29.09.2022 11:01 st0k
можеш вже починати, бо на 2000 і 3000 серії занадто повільні ядра
:weep: це кидок
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

st0k
чому це? невже від вашої карти щось відрізають?
а якщо ви про те що там апаратно нове покоління яке може те що не може старе то це нормально...чого це кидок, по тому що я бачив це не штучне "давай відріжемо", а апаратно просто занадто повільно ан 2000 і 3000 поколінні
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Paradox1306: думаю допилять до стану длсс 2.3 без рефлекса, в любому випадку 54 проти 42 при такому бусті кадрів це непогано
так, з оновленням драйверів цей момент допрацюють. Але все-ж ця технологія ОК лише для високогерцових моніторів (про що й сказали хлопці в огляді).
При низькому фпс (40-60) з DLSS3 напевне, буде "ефект желе".
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Yaroslav
інпут лаг це трохи інше
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

st0k:це кидок
в мене трохи підгоріло, коли почув про тактові частоти під 2,85~3,0 на 4090 :gigi:

Отправлено спустя 1 минуту 17 секунд:
Paradox1306: інпут лаг це трохи інше
Не суть, затримка вводу... Думаю, ти зрозумів, що я мав на увазі.
Rhizone
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Відповісти