Ненадійні люди

Отзывы о сделках в Барахолке. Хорошие и плохие
Відповісти
Автор
Повідомлення
Moderator
Moderator

Повідомлення

В данной теме можно оставить негативные отзывы о ваших совершенных сделках на Барахолке. Помимо негативного отзыва оставляйте ссылку на профиль и тему в которой была совершена сделка.

Убедительная просьба, не устраивать в теме срач и выяснения отношений. Виновные будут наказаны.

Эта тема создана для того, чтобы помочь избежать негативных моментов при совершении продажи/купли/обмена.
Данная тема не является инструментом для давления на оппонента с той или иной целью, а в первую очередь несет функцию предупредить форумчан о возможных последствиях при совершении сделок с тем или иным человеком.

Для проверки ника на присутствие в данной теме — воспользуйтесь поиском в теме (слева вверху каждой страницы имеется соответствующее поле).

Если заметите двойников/клонов — сообщите сразу же модератору gehka3 в ЛС.

Будьте предельно внимательны к предложениям в ЛС — тщательно проверяйте подлинность профиля предлагающего (смотрите дату регистрации правильность никнейма и пр.)



Путеводитель по разделу отзывов. Где оставить отзыв, как искать, FAQ
Востаннє редагувалось 06.05.2013 14:39 користувачем gehka3, всього редагувалось 3 разів.
Bumer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

оце людей розводять - звук не такий у навушниках, лот на аукціоні не продали :)
це точно випадки для цієї гілки форуму?
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Не знаю плохо или не очень. но я к такому не привык.
товарищ Matumba2 25,09 попросил в бронь карту 1660 супер, с целью оплатить ее в 26,09. Получил реквизиты на оплату, и отправил мне координаты куда отправлять карту. Но утром написал, что хотел бы переиграть на карту 2060 из новой темы, где все проданы кроме одной, на которую очередь, которая дороже. А если карт 2060 свободный нет. то и по 1660 супер отбой.
Твердость слов, после такого, я бы ставил под сомнение в следующий раз, от такого покупателя. Не рекомендую.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Timedemo: 26.09.2022 11:11 Не знаю плохо или не очень. но я к такому не привык.
товарищ Matumba2 25,09 попросил в бронь карту 1660 супер, с целью оплатить ее в 26,09. Получил реквизиты на оплату, и отправил мне координаты куда отправлять карту. Но утром написал, что хотел бы переиграть на карту 2060 из новой темы, где все проданы кроме одной, на которую очередь, которая дороже. А если карт 2060 свободный нет. то и по 1660 супер отбой.
Твердость слов, после такого, я бы ставил под сомнение в следующий раз, от такого покупателя. Не рекомендую.
З таким в "першу лігу" варто, а не сюди.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Васильович: 26.09.2022 11:29
Timedemo: 26.09.2022 11:11 Не знаю плохо или не очень. но я к такому не привык.
товарищ Matumba2 25,09 попросил в бронь карту 1660 супер, с целью оплатить ее в 26,09. Получил реквизиты на оплату, и отправил мне координаты куда отправлять карту. Но утром написал, что хотел бы переиграть на карту 2060 из новой темы, где все проданы кроме одной, на которую очередь, которая дороже. А если карт 2060 свободный нет. то и по 1660 супер отбой.
Твердость слов, после такого, я бы ставил под сомнение в следующий раз, от такого покупателя. Не рекомендую.
З таким в "першу лігу" варто, а не сюди.
Спасибо, не знал.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

polonne82: 27.09.2022 14:16 Привет всем! Ребята подскажите кто покупал у продавца Николай Serverparts на ОЛХ! Хочу приобрести комплект Z440 отзывы вроде положительные!
Ни ссылки, ни номера телефона, выглядит как очередной дешёвый вброс :down:
И вообще, какое дело имеет какой-то продаван с олх к теме барахолки?
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

7mindfields
да наверное не оч
Всем привет! Приобрел Z440 +2660+8gb при подключении к блоку питания сразу стартует через секунд 10 перезапуск моргает красный светодиод на мониторе темнота, подкинул динамик 5 коротких сигналов и так по кругу! Ещё заметил под сокетом с обратной стороны платы в 3 ряда Толи резисторы или кондеры силь...
надеюсь у покупателя все норм
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тема про угоди в межах барахолки. Один обідився, що посилочку не забрав покупака. Другий купив китайську шляпу яка виявилась шляпою китайсько. :dontknow:
dim_tuncan
Junior
Аватар користувача
Звідки: Богодухів

Повідомлення

Ось прийшла і моя черга тут відписатись.
Купив ноутбук за повної передплати у Zaelot (він же Мордарев Игорь) - viewtopic.php?p=3440079#p3440079
Скинув мені фото та тести - все влаштувало і я повністю оплатив його. Через пару днів відправив мені його, я приїхав і забрав його, не перевіряв, бо не бачив сенсу, т.к. оплачений повністю, людина перевірена і я поспішав. Коли приїхав на базу і вирішив перевірити, то неприємно був здивований - ноут не включався :( Подумав, що може сіла батарея і під'єднав зарядку, але ноут все одно не включався. Думаю, дай почекаю. Пробував декілька разів через 15 хвилин, 30 хвилин - не включався, про що відразу повідомив власника у ПП. Заалишив ноут на зарядці і поїхав на тренування. По дорозі вирішив також набрати продавця по телефону, але трубку він не взяв - ну може зайнятий, думаю, що зателефоную пізніше і сам прийшов на тренування, залишив телефон у роздягальні. Після тренування побачив купу пропущених викликів, смс та повідомлення в месенджері. Вирішив ще раз переконатися, що ноутбук не включається і зателефонував на базу своєму товаришу і якимсь чудом він включився. Відразу зателефонував Ігору і сказав, що ноутбук все-таки включився, хоча ніяк не хотів запускатися. Заодно вирішив запитати, що робили з ноутом, бо гвинти були добряче збиті, тобто розбирали не один раз, на що він сказав, що міняли термопасту і була заміна вентилятора. Ну думаю, ладно... Кажу, якщо що, то на зв'язку.
Приїхав на базу, протестував ноут - нібито все добре працює. Поробив у мене він після тестів пару годин (Ютуб) і потім перед сном я його вимкнув і положив у рюкзак. Наступного ранку поїхав у наряд і приїхав під вечір, вирішив включити ноут і тут знову він не включився. Стояв на зарядці не одну годину, але так і не включився, про що був повідомлений Zaelot, а також заодно запитав чому аккумулятор нре заряджається вище 79 відсотків. Відповіді довго не було - може зайнятий був, відповів серед ночі і тільки на запитання про аккумулятор, а також почав говорити, що він щось там налаштовував закриття кришки и поналаштовував такого, що краще перевстановити вінду - а те, що він не включається, то як би пофіг )) Зателефонував я йому вранці і довго спілкувалися і тут він мені говорить, що ноутбук був у ремонті у gehka3, бо клавіатуру залив чимось і після цього чудово працював у нього 2 тижні. Звичайно мене це здивувало в тому плані, що я вчора питав, що з ним робили, а він мені сказав, що тільки міняли пасту і вентилятор. Запропонував забрати ноут, але він тільки згодний після отримання, на що я не зовсім поки що згоден, бо я йому довірився, купивши за повну передплату, а він нібито боїться, бо я його кину :)
І тут мені стало цікаво коли ж він отримав ноут від Геннадія. Зайшовши у відповідну тему побачив, що ноут ще 30 вересня був у gehka3 - viewtopic.php?p=3443684#p3443684 , а 6 жовтня він уже був у мене, тобто ну аж ніяк не 2 тижні...
Ще більш цікаво стало - що ж все-таки з ним робили?!
Далі надаю відповідь Геннадія:
Дня доброго
У меня он был два раза - первый раз после того как жм гулял по процу и видеокарте, по плате - погорела фаза питания видеокарты, ещё там мелочи в виде оборванных шлейфов
ЖМ убирал вычищал, убирал погоревшее, подлампичивал шлейфы, осталась без одной фазы в питальнике ВК, небыло в стране запчастей, перевёл назад на пасту, так работал норм, заказал запчасти для восстановить питальник в первоначальную конфигурацию viewtopic.php?p=3409595#p3409595

После приезда запчастей - опять был у меня, всё восстановил и в тот же день отправил обратно

Всё это время проблем с включением я не заметил, ни в первый раз ни во второй, включался всегда норм
Да, там ещё была просьба от владельца предыдущего - заклеить вентиляционные идущие под матрицу с панели на клаве - заклеил
И было залитие пол клаве и тачу, это внутри поотмывал, вроде без посмледствий прошло залитие, чем то густым липким и немного, на акб попало и на разные разности, без гнили окислов по плате

Может быть проблема со шлейфом идущим на кнопку вкл - ибо он его пообрывал, пришлось колхозить ввиду отсутствия шлейфов такого типоразмера, но у меня норм было, может открывался ноут и зацепили, либо сместился от вибраций... Это предположение, ибо самое простое что пришло на мысль, связанное с невключением
Тобто продавець приховав всі нюанси, хоча я ще в самому першому повідомленні перед покупкою прохав вказати їх, якщо такі є.

Тому вважаю його ненадійною і нечесною людиною, а тому він має бути тут присутнім, щоб люди могли спочатку подумати перед тим, як у нього щось купувати.
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

dim_tuncan
Та він то взагалі то присутній. Я одразу нік згадав
Screenshot_43.png
dim_tuncan
Junior
Аватар користувача
Звідки: Богодухів

Повідомлення

libero
Ну по суті там всього 2 інциденти, які були не дуже критичні - затримка з відправкою відеокарти і сплутаний (можливо навмисно) тип матриці, але це не настільки критично, як в цей раз ;)
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так договоритесь и отправляйте его олх доставкой или наложкой за счёт продавца, он его при получении проверит и удостоверится, что он в том же состоянии как отправлял и заберёт обратно. Почему в данном случае фулл доставка за счёт продавца? Потому, что покупатель не был осведомлён, что приобретает 100500 раз паянный и ковырянный хламосборник да ещё не за три копейки.
dim_tuncan
Junior
Аватар користувача
Звідки: Богодухів

Повідомлення

Nuclear World: 10.10.2022 18:38Так договоритесь и отправляйте его олх доставкой или наложкой за счёт продавца
Ну ОЛХ Доставкой ще можна, а от "наложкой" не дуже хочеться, бо якщо не забере, то мені ще прийдеться оплачувати доставку НП :)
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dim_tuncan
А в чому проблема просто повернути товар, якщо продаван погодився? По суті зараз заминка лише за тобою.
dim_tuncan
Junior
Аватар користувача
Звідки: Богодухів

Повідомлення

WalkMan
Просто не хочеться залишитись і без грошей, і без якого не якого, але ноутбука. Чи Ви такий варіант не розглядали?!
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dim_tuncan
ну як би він хотів тебе кинути на гроші, чому прислав ноут?
dim_tuncan
Junior
Аватар користувача
Звідки: Богодухів

Повідомлення

WalkMan
Так він мене по суті і так кинув, чи Вам так не здається?? Якби він вказав всі нюанси, то я б його і не купував за 28К (навіть за 26, які він вказав спочатку).
momo
Member

Повідомлення

dim_tuncan
Тут 100% кидок від продавця. Не повезло вам на 28к. :insane:
олег Л
Junior
Аватар користувача
Звідки: Первая СТОЛИЦА

Повідомлення

Уже внес в недруги
autokurilka
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев/Львов

Повідомлення

dim_tuncan
Слушай, а взломать его аккаунт не могли?
Я просто у него покупал раза три запчасти и проблем не было вообще!
олег Л
Junior
Аватар користувача
Звідки: Первая СТОЛИЦА

Повідомлення

autokurilka: 11.10.2022 20:31 dim_tuncan
Слушай, а взломать его аккаунт не могли?
Я просто у него покупал раза три запчасти и проблем не было вообще!
Если б ломанули, то кирпич бы вообще приехал
Відповісти