Ненадійні люди

Отзывы о сделках в Барахолке. Хорошие и плохие
Відповісти
Автор
Повідомлення
Moderator
Moderator

Повідомлення

В данной теме можно оставить негативные отзывы о ваших совершенных сделках на Барахолке. Помимо негативного отзыва оставляйте ссылку на профиль и тему в которой была совершена сделка.

Убедительная просьба, не устраивать в теме срач и выяснения отношений. Виновные будут наказаны.

Эта тема создана для того, чтобы помочь избежать негативных моментов при совершении продажи/купли/обмена.
Данная тема не является инструментом для давления на оппонента с той или иной целью, а в первую очередь несет функцию предупредить форумчан о возможных последствиях при совершении сделок с тем или иным человеком.

Для проверки ника на присутствие в данной теме — воспользуйтесь поиском в теме (слева вверху каждой страницы имеется соответствующее поле).

Если заметите двойников/клонов — сообщите сразу же модератору gehka3 в ЛС.

Будьте предельно внимательны к предложениям в ЛС — тщательно проверяйте подлинность профиля предлагающего (смотрите дату регистрации правильность никнейма и пр.)



Путеводитель по разделу отзывов. Где оставить отзыв, как искать, FAQ
Востаннє редагувалось 06.05.2013 14:39 користувачем gehka3, всього редагувалось 3 разів.
dim_tuncan
Junior
Аватар користувача
Звідки: Богодухів

Повідомлення

autokurilka
Згоден з олег Л. Якби взлом аккаунта і хтось другий продавав би, то взагалі б не зміг додзвонитися до нього, а так він постійно на зв'язку - тільки молов різні нісенітнеці і не говорив правди про ремонти - про них я дізнався, коли написав в особисті Геннадію.
Просто знав, що gehka3 професійно відновить роботу ноута, і вирішив продати нічого не говорячи - мовляв, хто буде його розбирати і шукати недоліки, а на запитання про те "навіщо розбирався ноут?" відповість, що проводив заміну термопасти. Хоча там, зі слів Геннадія, була ЖМ.

Відправлено через 16 хвилин 32 секунди:
Запропонував варіант з поверненням грошей: я відправляю ноут gehka3, він перевіряє на відсутність ремонтів, окрім тих, що проводив він, якщо такі відсутні, то Zaelot повертає мені гроші, а потім Геннадій відправляє йому ноутбук і в такому разі затрати на пересилання товару бере на себе продавець, в противному разі я забираю ноут і оплачую доставку ;) Бо на ОЛХ Доставку він не згоден.
Звичайно, якщо gehka3 буде не проти :beer:
Vasyanya1
Member

Повідомлення

homie420, придбав в нього пам'ять Corsair DDR3 2400 mhz передоплатою. Пам'ять видає безліч помилок під час перевірки MMtest-ом. Продавав він її як робочу. Стосовно нюансів нічого не повідомив. Повертати гроші або обмінювати товар відмовився.

Категорично не рекомендую до співробітництва!

Всі докази в мене на руках, я не намагаюсь когось наколоти.
kessel
Junior
Звідки: Одеса

Повідомлення

Vasyanya1
Протри контакты на плате и памяти и как вариант можно попробовать на другой матери
Vasyanya1
Member

Повідомлення

Vasyanya1
Протри контакты на плате и памяти и как вариант можно попробовать на другой матери
Обов'язково спробую (хоча наврядчи це допоможе, але суть в тому, що продавець абсолютно не йде назустріч).
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

треба було пробити по Лізі неблагонадійних та Ненадійних людях....
PS: "за ОС і двор - стреляю в упор " :mad:
неблагонадьожні
viewtopic.php?f=44&t=195283&p=2945888&h ... t#p2945888
Зображення
Зображення
ненадьожні
Зображення
viewtopic.php?f=44&t=27296&p=3005279&hi ... t#p3005279
Зображення
dim_tuncan
Junior
Аватар користувача
Звідки: Богодухів

Повідомлення

Vitalio: 18.10.2022 19:31
треба було пробити по Лізі неблагонадійних та Ненадійних людях....
PS: "за ОС і двор - стреляю в упор " :mad:
неблагонадьожні
viewtopic.php?f=44&t=195283&p=2945888&h ... t#p2945888
Зображення
Зображення
ненадьожні
Зображення
viewtopic.php?f=44&t=27296&p=3005279&hi ... t#p3005279
Зображення
Та вже не має різниці - гроші повернув по вищезапропонованій схемі, але звичайно попав я трохи (близько тисячі гривень) і зробив висновок, що з ним точно більше справ не матиму.
А щодо залишеного відгуку, то я вважаю, що він саме тут повинен бути, а мати з Zaelot справу чи ні кожен повинен вирішити для себе сам ;)
Zaelot
Member
Аватар користувача
Звідки: Я з України Харків це біля Європи

Повідомлення

dim_tuncan: 18.10.2022 19:50
Vitalio: 18.10.2022 19:31
треба було пробити по Лізі неблагонадійних та Ненадійних людях....
PS: "за ОС і двор - стреляю в упор " :mad:
неблагонадьожні
viewtopic.php?f=44&t=195283&p=2945888&h ... t#p2945888
Зображення
Зображення
ненадьожні
Зображення
viewtopic.php?f=44&t=27296&p=3005279&hi ... t#p3005279
Зображення
Та вже не має різниці - гроші повернув по вищезапропонованій схемі, але звичайно попав я трохи (близько тисячі гривень) і зробив висновок, що з ним точно більше справ не матиму.
А щодо залишеного відгуку, то я вважаю, що він саме тут повинен бути, а мати з Zaelot справу чи ні кожен повинен вирішити для себе сам ;)


если вам нужно оплатить моральный ущерб, я готов это следать, максимум вы заплатили за доставку к Вам и к нашему общему камраду, деньги я Вам вернул без всяких разговоров, еще и звонил вам, был на связи постоянно. Манибек 3 дня по дефолту никто не отменял. На ваш номер карты 700 грн скинул , потраченые на почту :-/

p.s.: на счет продажи видеокарт, тоже обговаривалось, что они после майнинга, потому и цены были минимальными, все кто был не доволен получил свои денежки обратно, я не пропадаю и не теряюсь, не делает ошибок только тот, кто ничего не делает. :super:


По моему на то и нужны проверенные, не за тем, что у них боков никаких нет, а за тем что с ними можно решить любой вопрос
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Порешали? :beer: ну это же отлично

Каждый выводы сделаем сам, но если решилось, отлично :)
dim_tuncan
Junior
Аватар користувача
Звідки: Богодухів

Повідомлення

По моему на то и нужны проверенные, не за тем, что у них боков никаких нет, а за тем что с ними можно решить любой вопрос
Якби Ви відразу сказали всю правду про ноут, то не пришлося нічого б і вирішувати ;)
если вам нужно оплатить моральный ущерб, я готов это следать, максимум вы заплатили за доставку к Вам и к нашему общему камраду, деньги я Вам вернул без всяких разговоров, еще и звонил вам, был на связи постоянно. Манибек 3 дня по дефолту никто не отменял. На ваш номер карты 700 грн скинул , потраченые на почту
По-перше, це не моральна шкода, а матеріальна, а по-друге, я Вас і не прохав, щоб Ви її відшкодовували. Моральну шкоду Ваші гривні не зможуть оплатити.
Але все одно дякую за 696.50 ...
Zaelot
Member
Аватар користувача
Звідки: Я з України Харків це біля Європи

Повідомлення

dim_tuncan: 22.10.2022 16:54 Моральну шкоду Ваші гривні не зможуть оплатити.
Але все одно дякую за 696.50 ...
ну.. я думаю у вас с вашей спецификой работы не должно быть проблем с деньгами как и у меня, я прям не вижу из за чего тут можно огорчиться. Запчасти оригинал, делал профи.. Да.. с шлейфом кнопки грустно вышло (я его еще раз Геннадию отправлял), но в целом он полноценный ноут, в котором я до сих пор уверен. ДА я утаил ремонт, я считаю было бы плохо если бы я утаил поломку, которую не исправили.
p.s.: Наші гривні :gigi:

Отправлено спустя 8 минут 3 секунды:
libero: 10.10.2022 17:25 dim_tuncan
Та він то взагалі то присутній. Я одразу нік згадав
Screenshot_43.png
там все коментарии, в том числе и от меня обсуждения, ща еще больше будет. Ладно я был бы недобросовестный и кидала, но я же никого не кинул, всегда на связи и принимаю сторону камрада с которым торгую. :-/
Вкладення
стрелки не буду рисовать)))
стрелки не буду рисовать)))
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Zaelot: 24.10.2022 09:26там все коментарии, в том числе и от меня обсуждения, ща еще больше будет
Так, там також всі коментарі, але я все одно пам'ятав що скарги на вас були. На мене в 41 коментарі скарги немає жодної. От і вся різниця.
І навіть цей випадок коли ви просто вирішили не казати що ноут був 2 рази в ремонті це каже дуже багато про вас. Одного такого випадку достатньо, як на мене, щоб ніколи не мати з вами справу.
Zaelot
Member
Аватар користувача
Звідки: Я з України Харків це біля Європи

Повідомлення

libero: 24.10.2022 09:42
Zaelot: 24.10.2022 09:26там все коментарии, в том числе и от меня обсуждения, ща еще больше будет
Так, там також всі коментарі, але я все одно пам'ятав що скарги на вас були. На мене в 41 коментарі скарги немає жодної. От і вся різниця.
І навіть цей випадок коли ви просто вирішили не казати що ноут був 2 рази в ремонті це каже дуже багато про вас. Одного такого випадку достатньо, як на мене, щоб ніколи не мати з вами справу.
Я не продаю поломанные вещи, я на оверах продаю только то, в чем я уверен что оно будет работать и по выгодной цене. Я мог бы его и без фазы питания на ОЛХ выставить за 33 и его купили бы. если на то пошло.Тут я покупаю так же вещи у проверенных и не важно что с ними было до меня , главное, что оно рабочее.
Вы же когда отремонтировали машину перед продажей не рассказываете покупателю, что вот тут вмятина была, там шданга оборвалась, а вот тут я порожек ровнял.. по факту это все исправлено, реставрировано и в рабочем состоянии для меня те детальки как расходник, типа кулера, оно было заказано, месяц шло, сделано золотыми руками

Отправлено спустя 5 минут 24 секунды:
libero: 24.10.2022 09:42. Одного такого випадку достатньо, як на мене, щоб ніколи не мати з вами справу.
Спасибо, что не можете стать на мое место. К стати это я сказал dim_tuncan , что я его ремонтил ноут у gehka3.
Лично я считаю, то что было исправлено на отлично считается целым :super:
спойлер
мне товарищ недавно приклад сломал на АКС , своими руками заварил, отшлефовал, покрасил и отдал - он целый
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Zaelot: 24.10.2022 09:52Я мог бы его и без фазы питания на ОЛХ выставить за 33 и его купили бы
от значить от так і треба було зробити
Zaelot: 24.10.2022 09:52Вы же когда отремонтировали машину перед продажей не рассказываете покупателю, что вот тут вмятина была, там шданга оборвалась, а вот тут я порожек ровнял.. по факту это все исправлено, реставрировано и в рабочем состоянии
давайте тільки без цього. Бампер, порожек, це як би у вас деталь корпуса поломилась, та ви її замінили. Якщо це візуально не видно, то зрозуміло що це не вплине дієздатність ноута. А фази живлення, це як би у вас мотор полетів, ви його полагодили, але всі розуміють, що в ньому вже копались, тобто не зрозуміло як скоро з ним будуть нові проблеми. Але шансів що вони будуть точно більше ніж у того в якому не копались.
Zaelot
Member
Аватар користувача
Звідки: Я з України Харків це біля Європи

Повідомлення

спойлер
libero: 24.10.2022 10:02
Zaelot: 24.10.2022 09:52Я мог бы его и без фазы питания на ОЛХ выставить за 33 и его купили бы
от значить от так і треба було зробити
Zaelot: 24.10.2022 09:52Вы же когда отремонтировали машину перед продажей не рассказываете покупателю, что вот тут вмятина была, там шданга оборвалась, а вот тут я порожек ровнял.. по факту это все исправлено, реставрировано и в рабочем состоянии
давайте тільки без цього. Бампер, порожек, це як би у вас деталь корпуса поломилась, та ви її замінили. Якщо це візуально не видно, то зрозуміло що це не вплине дієздатність ноута. А фази живлення, це як би у вас мотор полетів, ви його полагодили, але всі розуміють, що в ньому вже копались, тобто не зрозуміло як скоро з ним будуть нові проблеми. Але шансів що вони будуть точно більше ніж у того в якому не копались.
тут вы сами себе противоречите -- Визуально не видно, на работу не влияет!! если хотите мне указать на мою ошибку и топите из принципа , то я соглашусь, что все же стоило все рассказать (карма-). . Новое может сломаться с такой же вероятностью как и старое. А на счет движка... Я бы не брал тачку, в которой ничего не делалось, ремонтили движок? + к долговечности, А вот если бы я со поломанным мотором продавал утверждая что все красиво.. согласитесь, уже совсем другое..
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Zaelot: 24.10.2022 09:58Я мог бы его и без фазы питания на ОЛХ выставить за 33 и его купили бы
ну і давайте не обманювати не себе, не мене. Я активно продаю б/у товар вже років 10, в основному на OLX бо тут мене дуже парить кожні 12 годин підіймати теми. Так от, якщо ви мені хочете сказати що у вас би швидко купили би ноут за 33 тис якій ремонтували, в якого горіла фаза живлення, то я просто сміюсь у голос. Бо це нісенітниця. Я нещодавно об'єктив продавав в якому одна маленька подряпинка на задній лінзі яка ніяк не впливає на фото (про яку я написав). По ціні десь на 20% ніжче ринкової. Так от до мене приїхав чувак з таким моноклем для ювелірки, дуже ретельно все перевіряв, та не купив :gigi: Та він коштував не 33 а 9 тис)
99.9% покупців куплять трохи слабкіший по ТТХ ноут але без ремонтів.
Востаннє редагувалось 24.10.2022 10:16 користувачем libero, всього редагувалось 1 раз.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Zaelot
не потрібно розводити демагогію, про всі ремонти ПОТРІБНО повідомляти заздалегідь
Zaelot
Member
Аватар користувача
Звідки: Я з України Харків це біля Європи

Повідомлення

libero: 24.10.2022 10:12
Zaelot: 24.10.2022 09:58Я мог бы его и без фазы питания на ОЛХ выставить за 33 и его купили бы
ну і давайте не обманювати не себе, не мене. Я активно продаю б/у товар вже років 10, в основному на OLX бо тут мене дуже парить кожні 12 годин підіймати теми. Так от, якщо ви мені хочете сказати що у вас би швидко купили би ноут за 33 тис якій ремонтували, в якого горіла фаза живлення, то я просто сміюсь у голос. Бо це нісенітниця. Я недавно об'єктив продавав в якому одна маленька подряпинка на задній лінзі яка ніяк не впливає на фото. По ціні десь на 20% ніжче ринкової. Так от до мене приїхав чувак з таким моноклем для ювелірки, дуже ретельно все перевіряв, та не купив :gigi: Та він коштував не 33 а 9 тис)
99.9% покупців куплять трохи слабкіший по ТТХ ноут але без ремонтів.
вы чи не читаете что я писал?!) на олх (если бы я был кидалой) я бы не сказал что он с проблемами, и по факту даже в тестах их не было видно, игры игрались и все такое. НО я полностью его восстановил, на это ушло полтора месяца ожиданий, + затраты на работу. Где я не прав? Если бы не моя ЗП сидел бы и дальше на нем он меня устраивал, но я захотел alienware m15, и что мне делать со вторым ноутом? Он абсолютно , полноценно рабочий, я даже кулер который шумел заменил на оригинальный, это тоже считается поломкой? пусть шумит, за то не разбирался...
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Zaelot: 24.10.2022 10:18вы чи не читаете что я писал?!) на олх (если бы я был кидалой) я бы не сказал что он с проблемами,
Так ви і так не сказали що він з проблемами, що за "если бы я был кидалой"? :lol:
І так покупець міг би це побачити. Едина різниця що дані про вас були не в цій темі, а в "Общая тема по OLX"
Це дуже змішно, dim_tuncan провів розслідування, все сам вияснив, а ви кажете що якій я молодець, бо нічого не приховую :gigi:
Zaelot
Member
Аватар користувача
Звідки: Я з України Харків це біля Європи

Повідомлення

libero: 24.10.2022 10:25
Zaelot: 24.10.2022 10:18вы чи не читаете что я писал?!) на олх (если бы я был кидалой) я бы не сказал что он с проблемами,
Так ви і так не сказали що він з проблемами, що за "если бы я был кидалой"? :lol:
І так покупець міг би це побачити. Едина різниця що дані про вас були не в цій темі, а в "Общая тема по OLX"
Це дуже змішно, dim_tuncan провів розслідування, все сам вияснив, а ви кажете що якій я молодець, бо нічого не приховую :gigi:
боже.. я детективу пикачу сам сказал что я его отправлял на ремонт.. Все! ... Вы либо читаете не внимательно или вообще не вдумываетесь в написанное. Я устал спорить. Я до сих пор не пойму причем тут Вы)) Вопрос решен, деньги вернулись, комиссия возмещена, никто не кинут. Дальше даже не буду продолжать.
Я ужасный человек, всех обманул и скрылся в сумраке

Отправлено спустя 3 минуты 44 секунды:
Paradox1306: 24.10.2022 10:15 Zaelot
не потрібно розводити демагогію, про всі ремонти ПОТРІБНО повідомляти заздалегідь
тут да, был не прав, но ремонт был полностью реставрирующим, поломанное я бы не продавал даже на олх...
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Zaelot: 24.10.2022 10:31Вопрос решен, деньги вернулись, комиссия возмещена, никто не кинут
все супер
Zaelot: 24.10.2022 10:31 Я до сих пор не пойму причем тут Вы))
все просто, ви мене сьогодні тегнули, я відповів. Коли писав перше своє повідомлення dim_tuncan я просто згадав що я пам'ятаю цей нік у цій темі. От і все.
Відповісти