Первая лига неблагонадежности

Отзывы о сделках в Барахолке. Хорошие и плохие
Відповісти
Автор
Повідомлення
TankV
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

Shader1
приходил ко мне человек который практически в одно время со мной отправлял 3800хт. С него пошлину то же не брали :) АМД красавчики :)
jorg
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

randf: 22.03.2021 09:00 з AMD надали 4 док.
CustomInvoice
ShipmentReceipt
TransportLabel
WaybillDoc
просять відправити DHL в Нідерланди і заплатити 45Є
чи мені треба цей invoce надати Укрпошті і оплатити
чи просто вказати адрес і не важливо чим доставлять ?
а ці док. покласти всередину
Я пропустил мб что-то, продавец проца LeXmaR_sk8 спустился с высокой горы и предоставил инвойс амазона?Важно для понимания
randf
Junior

Повідомлення

LeXmaR_sk8: 12.03.2021 20:59
ascord:Я вроде читал что продавец хотел оставить себе какие-то документы от проца с покупки на амазоне или ибее, вообще кисло в щи где проц покупался. Назревает вопрос, почему макулатура была оставлена себе?
Проц покупался на амазон. В случае запроса амд о наличии инвойсч, я готов его предоставить.
так , він надав док. на моє прізвище і імя
LeXmaR_sk8
Junior
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Изи :super:
randf
Junior

Повідомлення

:nunu:
це не було легко

ВИСНОВОК
1. процесор ryzen 3900x куплений б/у в продавця LeXmaR_sk8, що є посередником власника, і не надав хочаб якісь докази справності його ,
був відразу не робочим. Я встановлював в робочу x570 і в подальшому інші мат., не міг його пошкодити, руки прямі, і тим більше річ вартістю 11К, проц не планував повертати і перепродувати, для себе купляв.

2. Перед відправкою в rma, протестував на новому свіжому віндовсі, як радили, працював і тести проходив, танки запустив.. до встановлення драйверів офіційних https://www.amd.com/ru/support/chipsets ... t-am4/x470 , або до прогріву, видаляв почергово компоненти чіпсета, перегружав

3. :teacher: наука: відразу тестувати б/у покупку через сервіс або гаранта , недарма потім продавець не полінився зробити відео для відбілювання репи.
Вкладення
l.jpg
IMG_20210318_183739.jpg
IMG_20210318_192613.jpg
IMG_20210318_192652.jpg
IMG_20210318_192940.jpg
randf
Junior

Повідомлення

танки запускались і навіть зіграв бій, їх не встановлював так скопіював
Вкладення
IMG_20210322_100237.jpg
IMG_20210318_192618.jpg
IMG_20210318_183340.jpg
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Руки ровные кажите? Мать тоже была не рабочая же. а оказалась рабочая.
randf
Junior

Повідомлення

AMD Ryzen Master поставив і тести проходив
https://www.amd.com/ru/support/cpu/amd- ... en-9-3900x

Отправлено спустя 3 минуты 48 секунд:
Buldozer.: 04.04.2021 11:10 Руки ровные кажите? Мать тоже была не рабочая же. а оказалась рабочая.
я не перевіряв її з іншим процом а треба було
Вкладення
Безымянный4.jpg
Безымянный5.jpg
Безымянный3.jpg
Безымянный2.jpg
Безымянный1.jpg
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

randf
Эту вот вереницу простыней - зачем, без спойлера? :rolleyes:
dukatto
Member
Аватар користувача

Повідомлення

randf: 04.04.2021 10:43 3. :teacher: наука: відразу тестувати б/у покупку через сервіс або гаранта , недарма потім продавець не полінився зробити відео для відбілювання репи.
Все проблемы повлекла ваша халатность , благо хороший финал.
С его репутацией и так все ок. ;)
TankV
Member
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

да никто не был готов к тому что процы будут так дохнуть\глючить. Я ранее такого не припомню на свежем железе. Сандали \ ивики\ хасвелы дохнут но им то лет уже...
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

randf: 04.04.2021 10:43 2. Перед відправкою в rma, протестував на новому свіжому віндовсі, як радили, працював і тести проходив, танки запустив.. до встановлення драйверів офіційних https://www.amd.com/ru/support/chipsets ... t-am4/x470 , або до прогріву, видаляв почергово компоненти чіпсета, перегружав
А винда, конечно же, по прежнему какой-то "зверьсиди". Ну да, ну да, чего же это оно всё глючит-то.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SilberV: 04.04.2021 22:07зверьсиди". Ну да, ну да, чего же это оно всё глючит-то.
Интересно почему у меня ни одна сборка не сыпет такими ошибками :rolleyes: тут и так ясно, что проц изначально был не до конца рабочий
randf
Junior

Повідомлення

так і тепер 1700х на цій материнці з цим windows і память така ж і bios, помилок 0
Freeborn
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Продаван хотів наїбобманути, вони з тим власником з самого початку знали, шо проц шось "не їде". І ще й хотів все звалити на покупця. А "защіщальщики" продавана такі самі. Бо все очевидно було з самого початку, треба було лише погуглити і почитати редіт. ;)
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Реддит - помойка уровня отзывов Розетки. Покупатель за всё время стенаний толком ничего не смог рассказать. Ни про память, ни про сборку венды, ни про то как он ставил драйверы (где брал и какой версии). Упаси боже от таких покупателей. Он живёт в эпохе "проц должен и всё тут", а время уже давно другое. Продавану проще было поступить как поступил, нервы и время дороже и за это его можно понять.
Мне кажется, история сильно затянулась, проц отправлен AMD? Ну и ладушки, заканчивайте уже, тред про другое.
randf
Junior

Повідомлення

Freeborn: 07.04.2021 13:01 Продаван хотів наїбобманути, вони з тим власником з самого початку знали, шо проц шось "не їде". І ще й хотів все звалити на покупця. А "защіщальщики" продавана такі самі. Бо все очевидно було з самого початку, треба було лише погуглити і почитати редіт. ;)
Дякую
acm_fan: 07.04.2021 14:02 Покупатель за всё время стенаний толком ничего не смог рассказать. Ни про память, ни про сборку венды, ни про то как он ставил драйверы (где брал и какой версии). Упаси боже от таких покупателей. Он живёт в эпохе "проц должен и всё тут", а время уже давно другое. Продавану проще было поступить как поступил, нервы и время дороже и за это его можно понять.
Мне кажется, история сильно затянулась, проц отправлен AMD? Ну и ладушки, заканчивайте уже, тред про другое.
думаєте я не розуміюсь в залізяках?
ви це до майнера з потужністю 1Gh?, повірте купа заліза, що було куплено тут на форумі,
були нюанси але всі вирішувались і не було такого випадку як зараз
проц ніби працює але за хв. все..
бажаю вам також придбати річ в якої маленькими буквами написано "з умовою одразу відсилання продавцем і на сервіс"
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

никого не хочу обидеть, но когда майнер стал равным по значению с айтишником?
купить тоны вк и собрать примитывные комплекты да бы запускалось по инструкциях на профильных форумах значит закончить выш по профилю?!
большинство майнеров в поисках заработка рыли интернет, а не занимались айти железками с детства... :beer:
randf
Junior

Повідомлення

думав IT-шники це прикладне програм.і т.д. ,не всі розум. в залізі,
точно знаю що треба спочатку купа залізяк перебрати/складати
і я не з тих що придбав ферму і кнопку 'бабло'

в продавця перед тим була куплена відяха варт. 30K до бума
і я вже тоді зрозумів що якщо гаран.випадок з нею то я в 'пролете'
були косметичні нюанси з нею, видно що хтось тестив до мене
але вирішив що це дрібниці для роздування на форумі
Вкладення
Screenshot_2021-04-08-13-12-59-1261393465.jpg
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я тоже так думал что айтишники это сугубо програмисты, но, как оказалось, это не так...
Відповісти