Підкажіть, що порекомендуєте купити для заміни термоінтерфейсу для ноутбуку ASUS ROG STRIX G15 G512LU-AZ013

Все вопросы о ноутбуках
Відповісти
Автор
Повідомлення
lybomurrud
Junior

Повідомлення

Всім привіт, порекомендуйте будь ласка фірми чи моделі термопасти, рідкого металу та які саме термопрокладки необхідні для успішної заміни термоінтерфейсу на ноутбуці ASUS ROG STRIX G15 G512LU-AZ013. Перший раз буду виконувати цю дію, до цього звертався у сервісний центр стосовно цієї процедури, але цього разу сказали, що вартість заміни буде 2500 грн, і я трохи здивувася вартості, оскільки попердній раз виконував цю дію за 800 грн. Подивився відео як це виконують на подібному ноутбуці, наче все зрозуміло, але не впевнений на які саме компоненти замінити. Був би вдячний за допомогу!
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

lybomurrud: 07.07.2024 15:14 Всім привіт, порекомендуйте будь ласка фірми чи моделі термопасти, рідкого металу та які саме термопрокладки необхідні для успішної заміни термоінтерфейсу на ноутбуці ASUS ROG STRIX G15 G512LU-AZ013. Перший раз буду виконувати цю дію, до цього звертався у сервісний центр стосовно цієї процедури, але цього разу сказали, що вартість заміни буде 2500 грн, і я трохи здивувася вартості, оскільки попердній раз виконував цю дію за 800 грн. Подивився відео як це виконують на подібному ноутбуці, наче все зрозуміло, але не впевнений на які саме компоненти замінити. Був би вдячний за допомогу!
самі замінити ви звісно можете, але це рідкий метал. Можливо, вони не були вкурсі, пообіцяли за 800грн, то вже зробили. Ця послуга в сервісах +- так і вартує, оскільки це рідкий метал + термопрокладки + термопаста, самих матеріалів трохи є, треба підбирати товщину. Далі, якщо ви неакуратно знімите самі систему охолодження - можна пошкодити CPU. Далі, якщо ви всетаки акуратно знімите, ніби заберете власноруч самі весь метал, але десь щось залишиться капелька, яка здатна коротнути - втратите ноутбук тисяч за 30.

Беруть стільки грошей бо ризикують. 9 ноутбуків зроблять - зароблять. На десятий щось помре і вийдуть в 0, якщо не в мінус
lybomurrud
Junior

Повідомлення

ackstarvinta: 07.07.2024 17:23
самі замінити ви звісно можете, але це рідкий метал. Можливо, вони не були вкурсі, пообіцяли за 800грн, то вже зробили. Ця послуга в сервісах +- так і вартує, оскільки це рідкий метал + термопрокладки + термопаста, самих матеріалів трохи є, треба підбирати товщину. Далі, якщо ви неакуратно знімите самі систему охолодження - можна пошкодити CPU. Далі, якщо ви всетаки акуратно знімите, ніби заберете власноруч самі весь метал, але десь щось залишиться капелька, яка здатна коротнути - втратите ноутбук тисяч за 30.

Беруть стільки грошей бо ризикують. 9 ноутбуків зроблять - зароблять. На десятий щось помре і вийдуть в 0, якщо не в мінус
Зрозумів, тоді понесу в сервіс. Дякую за відповідь!
Відповісти