Помер ноут після оновлення Bios

Все вопросы о ноутбуках
Автор
Повідомлення
vanish33712
Junior

Повідомлення

Користуюсь ноутом HP probook 445 g7 ryzen 4500u, вчора вирішив глянути шось, вмикаю, відразу почалося оновлення біос(я так розумію це вбудована штука яка сама оновлює білс тд) з версії 01.16 на 01.17. Перша фаза оновлення закінчилась, все нормально, 2-3 перезавантаження і все, чорний екран, кулер дує на всю, думаю почекаю трішки, 10-20-30-40хв думаю вже що щось не так, перезавантажив через кнопку і все так само як і було, пробував відключати живлення, батарейку, оперативку переставляв, ще ж штука типу відновлення біоса Win+B зажати до сигналу але нічого не відбувається, також підключав до монітору щоб переконатись що з матрицею все нормально, зображення не дало. Пошукав на іноземних форумах і десь в одній темі 40 таких же ноутів з тією ж проблемою :-/ , написав листа в HP, сказали іди в сервіс міняй материнську плату ми нічого не знаємо :mad: . Якщо що то купував ноут бу з америки, гарантія во серійнику ще +-25 днів але не знаю чи треба там за таке платити якщо це вони так насрали в біос чи взагали приймуть ноут без чеку і з америки. Отож таке хлопці, може чимось допоможете, бо вже не знаю що робити, в понеділок екзамен і треба ноут а я сиджу думаю за що мені таке щастя
masik
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Мені відомо, що випаюють мікросхему біоса, та пепрограммують її на программаторі. Щукайте тих хто може це зробити.
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не скажу шо робити, але скажу шо точно не робити. Гарантія швидше за все тільки по США. Відправляти туди точно ніт. Мало того шо за доставку туди-сюди заплатиш, так ще й на мито тут попадеш.
Напиши gehka3, може візьметься.
Ссд діставай і піхай в шось тимчасово, якшо дуже треба.
vanish33712
Junior

Повідомлення

полазив по форумах і ось що знайшов
We got this from HP today:
Hello,
Thanks for the update.
We have encountered an issue where HP has removed the BIOS from hp.com/HPIA. As a result, please refrain from updating any more PCs until further notice.
To assist with our investigation, we would like to borrow two PCs to send to our lab in the USA. If this is feasible, could you please provide the following information:

Contact person with phone number and email address
Complete pickup address
Serial numbers of both PCs
Please ensure the customer packs the PCs in suitable boxes. I will send DHL shipping labels and custom papers to facilitate the pickup as soon as possible. Remember to remove the SSD to ensure no customer data is shipped with the PCs.
We aim to send both PCs to our lab in Houston, USA, as soon as possible for further analysis.
They have indeed removed the update file, at this url now shows a "not found" error when trying to download the BIOS.
https://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp152501 ... 152753.exe

тут людина вже перевірила і треба як я зрозумів шити біос на стару версію
Had serveral of the same, had to use CH341A progammer to wipe the main BIOS chip (tried flashing BIOS but kept getting error) but once cleared it did BIOS recovery and booted ok. Done 2 so far and both same
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

vanish33712: 30.05.2024 21:52 вмикаю, відразу почалося оновлення біос(я так розумію це вбудована штука яка сама оновлює білс тд) з версії 01.16 на 01.17.
Наверно необязательное обновление Windows загрузилось firmware update, а само обновление происходит при следующей перезагрузке.

Отправлено спустя 1 минуту 11 секунд:
vanish33712: 30.05.2024 21:52Якщо що то купував ноут бу з америки, гарантія во серійнику ще +-25 днів
Я бы попробовал отправить в США по RMA но могут завернуть поскольку не первый владелец и нет proof of purchase оригинального. Надо написать в саппорт но не говорить что с рук купил. К тому же некоторые производители разрешают перенос гарантии между странами, либо она вообще глобальная.
ervin: 31.05.2024 04:41Відправляти туди точно ніт. Мало того шо за доставку туди-сюди заплатиш, так ще й на мито тут попадеш.
Доставка обычно за счет производителя - присылают тебе на email оплаченную почтовую этикетку и вперед. А если обратно ехать будет не новый ноут, а отремонтированный старый и если правильно документы были оформлены на вывоз и обратный ввоз товара то и мито с НДС платить не придется.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 01.06.2024 12:50Доставка обычно за счет производителя - присылают тебе на email оплаченную почтовую этикетку и вперед. А если обратно ехать будет не новый ноут, а отремонтированный старый и если правильно документы были оформлены на вывоз и обратный ввоз товара то и мито с НДС платить не придется.
Гемором попахивает. Разве сервис с программатором по месту не будет предпочтительнее?
У ТСа еще и экзамен на носу :gigi:
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Dremjke: 01.06.2024 13:30 Гемором попахивает. Разве сервис с программатором по месту не будет предпочтительнее?
Может новый ноут выгореть, а так да конечно гемор.
Dremjke: 01.06.2024 13:30 У ТСа еще и экзамен на носу :gigi:
Это пусть идет в компьютерный клуб (если они еще живы) или коворкинг какой то. Вряд ли ему по месту быстро помогут.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 01.06.2024 14:28
Dremjke: 01.06.2024 13:30 Гемором попахивает. Разве сервис с программатором по месту не будет предпочтительнее?
Может новый ноут выгореть, а так да конечно гемор.
Dremjke: 01.06.2024 13:30 У ТСа еще и экзамен на носу :gigi:
Это пусть идет в компьютерный клуб (если они еще живы) или коворкинг какой то. Вряд ли ему по месту быстро помогут.
Залити новий бівіс програматором то роботи на годину, 40 хвилин з чого - пошук потрібного біосу і розбирання/збирання
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

якшо Вінниця (ну вдруг) - то можу шиванути.
Якшо інше місто - з пересилками не хочу гратись.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

pelia: 01.06.2024 14:42 Залити новий бівіс програматором то роботи на годину, 40 хвилин з чого - пошук потрібного біосу і розбирання/збирання
Не знаю как именно эта модель но если ноут тонкий без винтов и заклеен то удачи разобрать не повредив. А если в СЦ пойдет то минимум неделю потеряет.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 01.06.2024 21:59
pelia: 01.06.2024 14:42 Залити новий бівіс програматором то роботи на годину, 40 хвилин з чого - пошук потрібного біосу і розбирання/збирання
Не знаю как именно эта модель но если ноут тонкий без винтов и заклеен то удачи разобрать не повредив. А если в СЦ пойдет то минимум неделю потеряет.
так я і не говорю що треба самому розбирати, тим більше коли немає досвіду. Але добре, припустимо що з сц він втратить тиждеть, але якщо ж він відправить по гарантії, то втратить набагато більше
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 01.06.2024 12:50 Доставка обычно за счет производителя - присылают тебе на email оплаченную почтовую этикетку и вперед. А если обратно ехать будет не новый ноут, а отремонтированный старый и если правильно документы были оформлены на вывоз и обратный ввоз товара то и мито с НДС платить не придется.
Люб'язні довбні з амазону мені так і не змогли зробити міжнародний лейбл UPS. Хоч і дуже старалися)
Було це роки 3 назад...

Якщо є досвід відправки товару на ремонт за кордон і його повернення назад без подвійного оподаткування - буду дуже вдячний за рекомендації як це зробити. Гугл видає рекомендації суто для підприємств
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Аминь :D Перепрошить в любом бомжесервисе пк, за 1000 грн. 30 минут :D. Там вам всё выпаяют прошют и запаяют. Дешевле чем отправка в США.

Тем более судя по процу, денег у вас не много.
Для вас будет хороший вариант.


Я думаю тс хочет от.HP новый ноут получить :insane: иначе бы пока он строчил здесь ему в любом сервисе решили проблему.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Дякуйте "покращенням" від віндовс. Вінда сама за вас все вирішує, коли вам ходити в туалет, коли вам лягати спати і коли вбити ваш ноутбук. Хто любитель такого - не любить коли нудно, і їм подобаються всілякі пригоди :gigi: Їм треба вчора 10 вінда, сьогодні 11 вінда, завтра 12 вінда- кожного дня веселі пригоди, все нове, цікаве. А все старе набридло, коли була 10-та стара, стабільна і без пригод :D Так раніше було нудно, і вінда не могла сама оновлювати біос і лізти куди не треба.
Любителі кирпичів і цегли налітайте :laugh:
vanish33712
як вже правильно сказали вище, найшвидший і ефективний спосіб - віднести в СЦ і попросити прошити вам біос. А ті шо пропонують міняти мат-плату це просто :lol: :up:
спойлер
Тільки уявіть - вийшла нова 12-та вінда, така блискуча і гарна. І ви такий радісний з очікуванням нових покращень і приємних вражень, вже накатуєте нову версію, на новенький ноут. І тут перезавантаження, ви бачите чорний екран, кулера крутятся "покращення мутятся" :lol: Ви пробуєте все шо можна, але все одно чорний екран. Несете ноут у оф. СЦ, і там вам кажуть - " Некогда об'яснять - швидко міняй материнку! " :lol: :up: 👏
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lucas55: 02.06.2024 13:27 Дякуйте "покращенням" від віндовс. Вінда сама за вас все вирішує, коли вам ходити в туалет, коли вам лягати спати і коли вбити ваш ноутбук. Хто любитель такого - не любить коли нудно, і їм подобаються всілякі пригоди :gigi: Їм треба вчора 10 вінда, сьогодні 11 вінда, завтра 12 вінда- кожного дня веселі пригоди, все нове, цікаве. А все старе набридло, коли була 10-та стара, стабільна і без пригод :D Так раніше було нудно, і вінда не могла сама оновлювати біос і лізти куди не треба.
Любителі кирпичів і цегли налітайте :laugh:
vanish33712
як вже правильно сказали вище, найшвидший і ефективний спосіб - віднести в СЦ і попросити прошити вам біос. А ті шо пропонують міняти мат-плату це просто :lol: :up:
спойлер
Тільки уявіть - вийшла нова 12-та вінда, така блискуча і гарна. І ви такий радісний з очікуванням нових покращень і приємних вражень, вже накатуєте нову версію, на новенький ноут. І тут перезавантаження, ви бачите чорний екран, кулера крутятся "покращення мутятся" :lol: Ви пробуєте все шо можна, але все одно чорний екран. Несете ноут у оф. СЦ, і там вам кажуть - " Некогда об'яснять - швидко міняй материнку! " :lol: :up: 👏
10 також оновлює біос, якщо що
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

pelia: 02.06.2024 13:4510 також оновлює біос, якщо що
от саме тому я їх завжди вимикаю і буду вимикати! І саме вимикати, а не "відкладати".

Коли я в темах про він10 розповідав свій досвід, як авто-обнови драйверів постійно ламали "звук" на ноутах клієнтів\замовників - мене закидували "помідорами".
І це стосується всіх "авто-оновлень" будь чого!


ТСу бажаю скорішого вирішення проблеми :beer:
vanish33712
Junior

Повідомлення

та я думаю купити 341а та й прошити, ноут на 3 гвинтах тримається, розбирати не важко, бо бідному студенту пів стипендії за прошивку не дуже хочеться башляти
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

pelia: 01.06.2024 22:20так я і не говорю що треба самому розбирати, тим більше коли немає досвіду. Але добре, припустимо що з сц він втратить тиждеть, але якщо ж він відправить по гарантії, то втратить набагато більше
Зато после СЦ частенько можно получить разбарахоленное, глюкавое гуано. А по гарантии приедет либо новое либо живой рефурб. А бывает и так что присылая замену отправки старого, сдохшего у тебя не требуют.
jumanji: 02.06.2024 08:21Аминь :D Перепрошить в любом бомжесервисе пк, за 1000 грн. 30 минут :D. Там вам всё выпаяют прошют и запаяют. Дешевле чем отправка в США.
Потом внезапно ram станет меньше или на глючную заменят и винт другой вдруг станет тоже вместо твоего нового ну и дальше по списку. :gigi:
ervin: 02.06.2024 07:20Люб'язні довбні з амазону мені так і не змогли зробити міжнародний лейбл UPS. Хоч і дуже старалися)
Було це роки 3 назад...
На Амазоне если херню продали то там вполне сапорт Амазона руки продавцу выкручивает. И оплачивать лучше через палку если сфейлит амазон можно диспут в палке открыть. А если дальше по времени что то случилось сапорт производителя работает. Главное что бы бился серийник на сайте производителя, что товар на гарантии. Так же неплохо покупать прямо на сайте производителя, например тот же D-link или Seagate.
ervin: 02.06.2024 07:20Якщо є досвід відправки товару на ремонт за кордон і його повернення назад без подвійного оподаткування - буду дуже вдячний за рекомендації як це зробити. Гугл видає рекомендації суто для підприємств
Мне приходили только замены по инвойсу дешевле 150 EUR хоть в Украине товар стоил значительно дороже. Но точно знаю что так сделать можно хоть оно там и через задницу. Таможня должна зафиксировать серийник и модель того что выезжает и с какой целью, а потом в определенные сроки оно может выехать на ремонт и заехать обратно. Лучше обсудить это с любым таможенным брокером из гугла, просто по телефону позвонить и спросить сколько стоит такое оформить. Можно так же бесплатно спросить на форуме MD-Office.
Lucas55: 02.06.2024 13:27Дякуйте "покращенням" від віндовс. Вінда сама за вас все вирішує, коли вам ходити в туалет, коли вам лягати спати і коли вбити ваш ноутбук.
Многие упускают потому напомню, что всякого рода обновления BIOS рекомендуется делать только при подключенном ИБП. Иначе есть риск окирпичивания при пропадании питания. Конечно если это не ноут а ПК с мамкой Dual BIOS, а еще лучше с каким то BIOS FlashBack то можно и без ИБП это делать.

Отправлено спустя 21 минуту 25 секунд:
Crossbow: 02.06.2024 14:47Коли я в темах про він10 розповідав свій досвід, як авто-обнови драйверів постійно ламали "звук" на ноутах клієнтів\замовників - мене закидували "помідорами".
Соглашусь драйвера и прошивки трогать не надо пока работает. Кроме звука так же страдает и Wi-Fi часто, при чем страдает через задницу - список сетей видит, а коннекта нет. Совсем обновления в Win10 отключать не стоит, лучше отключить автоматическую установку обновлений драйверов и необязательных обновлений. Так же если ставить драйвера с сайта производителя то Win их потом сама обычно не обновляет. А вот сами пользователи любят скачивать всякие 3rd party обновлялки драйверов и "ускорители" работы ПК - часто в них проблема.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 03.06.2024 08:38
pelia: 01.06.2024 22:20так я і не говорю що треба самому розбирати, тим більше коли немає досвіду. Але добре, припустимо що з сц він втратить тиждеть, але якщо ж він відправить по гарантії, то втратить набагато більше
Зато после СЦ частенько можно получить разбарахоленное, глюкавое гуано. А по гарантии приедет либо новое либо живой рефурб. А бывает и так что присылая замену отправки старого, сдохшего у тебя не требуют.
Саме через це на цьому форумі є тема з перевіреними майстрами, а також є майстри, котрі самі являються користувачами форуму і їм довірять і пересилають і все добре. Буквально у першому ж повідомленні тут порадили звернутись до gehka3.
diman510
Junior
Аватар користувача
Звідки: З Інтернету

Повідомлення

vanish33712: 30.05.2024 21:52 Користуюсь ноутом HP probook 445 g7 ryzen 4500u, вчора вирішив глянути шось, вмикаю, відразу почалося оновлення біос(я так розумію це вбудована штука яка сама оновлює білс тд) з версії 01.16 на 01.17. Перша фаза оновлення закінчилась, все нормально, 2-3 перезавантаження і все, чорний екран, кулер дує на всю, думаю почекаю трішки, 10-20-30-40хв думаю вже що щось не так, перезавантажив через кнопку і все так само як і було, пробував відключати живлення, батарейку, оперативку переставляв, ще ж штука типу відновлення біоса Win+B зажати до сигналу але нічого не відбувається, також підключав до монітору щоб переконатись що з матрицею все нормально, зображення не дало. Пошукав на іноземних форумах і десь в одній темі 40 таких же ноутів з тією ж проблемою :-/ , написав листа в HP, сказали іди в сервіс міняй материнську плату ми нічого не знаємо :mad: . Якщо що то купував ноут бу з америки, гарантія во серійнику ще +-25 днів але не знаю чи треба там за таке платити якщо це вони так насрали в біос чи взагали приймуть ноут без чеку і з америки. Отож таке хлопці, може чимось допоможете, бо вже не знаю що робити, в понеділок екзамен і треба ноут а я сиджу думаю за що мені таке щастя
Клавіша з логотипом Windows + CTRL + SHIFT + B
Відповісти