Не заряжається батарея на ASUS X552V (0 доступно, живлення від мережі)

Все вопросы о ноутбуках
Автор
Повідомлення
Sahniuk
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Дякую шановнi

Отправлено спустя 7 минут 49 секунд:
Alex+: 02.05.2023 23:31 Sahniuk
Зайдіть в supportassist та подивиться, чи не лається ноут на зарядку
ая це , не можу - вiнда 7 , хоче 8 вiнду , а документiв багато разом з вiндою на ссд.не може перевстановити, хоча хром матюкаеться на ciмьорку
взагалi тему не я вiдкрив, випадково глянув, але дуже радий був поспiлкуватись с грамотними людьми
Alex+
Member

Повідомлення

Sahniuk
Та це і просто в біосі повинно бути видно
moonlight49
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Спробуй відключити батарейку, включити без неї. Потім у вимкненому стані ноута під'єднай батарейку в ноут та ще раз вмикай і дивись чи їде заряд. Буде дуууже повільно заряджатись
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Sahniuk: 02.05.2023 23:25Дякую за розвернуту вiдповiдь, я в Чехii, вони тут термопасту не мiняють на процi при продажу компiв
Думаєте, це хвилює когось в Україні? (крім купки фанатів, яким в кайф покрутити залізо)
Santyc
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

moonlight49: 03.05.2023 02:02 Спробуй відключити батарейку, включити без неї. Потім у вимкненому стані ноута під'єднай батарейку в ноут та ще раз вмикай і дивись чи їде заряд. Буде дуууже повільно заряджатись
Починає заряджатись, але то секунд 10 і потім знову все зупиняєтся.
Smith2k10
Junior

Повідомлення

Є ще такий метод. Від'єднати батарею, на ноутбуці не підключаючи живлення - натиснути кнопку вкл. і утримувати мінімум 45 секунд. Потім під'єднати батарею, підключити живлення і перевірити, чи пішов заряд. На Асусах буває, що ця процедура допомагає "скинути" контролер заряду.
Відповісти