Вопрос к владельцам металлических ноутбуков

Все вопросы о ноутбуках
Автор
Повідомлення
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Sterkh
В мене що так, що так "тремтить" ну чи вібрує, а виміряний вами потацевал не має відношення до цього явища і думаю, що на багатьох пристроях можна знайти) На стіралці там і всі 220 можна зловити))))
Sterkh
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

В мене що так, що так "дрожить", а виміряний вами потацевал не має відношення до цього явища і думаю, що на багатьох пристроях можна знайти) На стіралці там і всі 220 можна зловити))))
От "Фома")
Погугліть це явищє англійською мовою.
Деякі, та не всі, люди відчувають ефект вібраціїї, коли ноут на зарядці. І не відчувають її, коли ноут ізольований.
Тема обсмоктана тільки стосовно макбуків вже не одну сотню разів.

Маю на підприємсиві під сотню машинок, які супроводжую і обслуговую, і за 3 роки вже замахався кожному другому пояснювати, чому це нормально, і що йому нічого не загрожує.
Востаннє редагувалось 02.03.2023 20:17 користувачем Sterkh, всього редагувалось 1 раз.
Alex+
Member

Повідомлення

terminahtor
А до ноута нічого не підключено? Наприклад монітор із своїм БЖ?
Бо потенціал може наводитись з любої периферії яка має БЖ з фільтром, та ще й складатись докупи, і трясти ще дужче :)

Можливо у вас поріг чутливости не високий і ви цього не відчуваєте, але воно нікуди не ділося. А якщо дійсно немає то це питання до якості БЖ, де вочевидь на фільтрі зекономили
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

terminahtor: 02.03.2023 19:59
MobileLord: 02.03.2023 19:301-2mV показывает. Там просто ощущается легкая вибрация если водить по корпусу металлическому. Если просто положить руку или дотронуться то ничего нет, тачпад также не подвержен этому эффекту из-за того что стеклянный. Видимо в пределах нормы. Я заказал переходник на адаптер с заземлением, попробую с ним.
Все 1 в 1, не накручуйте себе)
Якщо відключити зарядку, буде так само.

А якщо по верхньому краю вздовж провести вліво - вправо, то ще більше вібрує)

IMG_0930 — средний размер.jpeg

Відправлено через 57 секунд:
MobileLord: 02.03.2023 19:301-2mV показывает
Що й треба було довести)
У меня сверху тоже сильнее да. Если отключить питание то становится нормально. Я сперва подумал что это очередной amazing от яблока, но не помню чтобу в air 2020 добавляли какой-то taptic engine. Но я до этого и не пользовался металлическими ноутами, поэтому и спросил.
Sterkh: 02.03.2023 20:06 Та божечки. Мультиметр на змінний струм, і трошки з зусиллям щуп вдавити в поверхню.
А с корпусом пк таже самая фигня будет? Не замечал за ним раньше такого.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Sterkh
Я це явище спостерігаю незалежно від того на зарядці ноут чи ні.
Alex+
Member

Повідомлення

MobileLord: 02.03.2023 20:16А с корпусом пк таже самая фигня будет?
так, якщо він залізний, в БЖ є фільтр і немає заземлення
Sterkh
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

terminahtor: 02.03.2023 20:16 Sterkh
Я це явище спостерігаю незалежно від того на зарядці ноут чи ні.
Ймовірно, ми з вами маємо на увазі трошки різні явищя вібрації.
Я абсолютно чітко диференціюю відчуття власне поверхні і "вібрацію" від того самого потенціалу.
І знову ж - це відчувають не всі.
Вологість шкіри, товщина рогового шару шкіри, поріг чутливості.
ROCCAT
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

Sterkh
Ага, вдавить и поводить еще немного :gigi:

Да есть там переменная составляющая, у меня покрытие корпуса не пропикивает мульт, но на разъеме ЮСБ - да.
Особенности входного фильтра БП... Ток там будет минимальный, так что не страшно
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

От курва, таки дійсно, якщо відключив ЦАП, USB Hub, через який включений ethernet, тремтіння зникло. Тім Кук, jake bidlo :tomat:
Sterkh
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

ROCCAT: 02.03.2023 20:22 Sterkh
Ага, вдавить и поводить еще немного :gigi:
Ну а шо робити, оксид алюмінію маючи таку шершавість, дуже погано проводить струм на щюп)
Якщо легенько доторкатися, то нічого крім наводок, і не наміряєте :gigi:

Відправлено через 49 секунд:
terminahtor: 02.03.2023 20:25 От курва, таки дійсно, якщо відключив ЦАП, USB Hub, через який включений ethernet, тремтіння зникло. Тім Кук, jake bidlo :tomat:
:beer:
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Облапав весь мак, тепер витирати :censoured:
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Sterkh
Я думаю многие просто не понимают что это. Остается вопрос чего производители для магазинов Европы (включая нас) и США в комплект ложат адаптер без заземления, хотя все у них заземлено по стандарту и у нас в новых домах также есть заземление. По сути с заземлением идут удлинители которые нужно докупать отдельно или розетки для Великобритании. Или дело не в яблоке и сейчас все ложат блочки без замления? Раньше я помню были такие массивные блоки 19v с отсоединяемой вилкой, которая по краям заземлена была.
Sterkh
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

MobileLord: 02.03.2023 20:27 Sterkh
Я думаю многие просто не понимают что это. Остается вопрос чего производители для магазинов Европы (включая нас) и США в комплект ложат адаптер без заземления, хотя все у них заземлено по стандарту и у нас в новых домах также есть заземление. По сути с заземлением идут удлинители которые нужно докупать отдельно или розетки для Великобритании. Или дело не в яблоке и сейчас все ложат блочки без замления? Раньше я помню были такие массивные блоки 19v с отсоединяемой вилкой, которая по краям заземлена была.
Раніше, адаптер-подовжувач з заземленням йшов у комплекті, десь до 2015 року включно, гадаю, але це не точно.
І на практиці, цей ефект не несе небезпеки, у більшості випадків.
Лише один раз ми мали проблему на виробництві, що скоріше про дискомфорт, не про реальну небезпеку - аймак був підключений без заземлення, і поруч так само був підключений до мережі макбук. Людина тягнулася відключити юсб девайс від аймаку, і одночасно торкнулася ніжною частиною руки біля ліктя, до корпусу макбука. Відчула неприємний "кусь".
Його можна відтворити, доторкнувшись до батареї опалення (оголенрго металу) вологою рукою, а іншою до металу на корпусі ПК, чи іншого приладу. В залежності від вологості шкіри і везіння, "кусь" може бути від неприємного зуду, до прям чіткого удару струмом. Але надто слабкого, щоб зашкодити.
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

В общем получил сегодня удлинитель с заземлением, подключил и проблема ушла полностью. Всем спасибо за советы.
Відповісти