Legion 5, декілька проблемки

Все вопросы о ноутбуках
Відповісти
Автор
Повідомлення
Untegental
Junior
Звідки: Харьков

Повідомлення

Legion 5 15ACH6H
Нещодавно перейшов з десктопу на перший свій ноут, і є деякий перелік питань на який можливо хтось знає відповіді, зважаючи що я той ще нуб в цих справах, можливо відповіді на деякі питань очевидні і банальні, але гугл мені не допомог. Буду вдячний за відповіді.

Якась проблема з Блютуз, іноді відпадають пристрої, виглядає це як треск на гарнітурі, або повне відпадання геймпаду Xbox. При тому це точно програмна проблема, в мене є свисток блютуз, відключаю встроєний на ноуті, підключаю зовнішній, все так само. На дестопі з тим свистком проблем нема. У проблеми не стабільний характер, іноді майже нема, іноді дуже яскраво виражена і дратує. Налаштування типу вимикати пристрій при энерго зберігаючіх штуках, всі виключені

Підключення пристроїв через ЮСБ порт, після перезапуску ноуту він їх відключає, щоб запрацювали треба витягнути і вставити в порт, не всі пристарої а саме зовнішня клава та графічний планшет. Наприклад з клавою, до того ж цікаво що коли ноут тільки починає включатись то клава підключена, а на етапі заставки Легіон, вона відмикається. Це все з виключеним олвейс он ЮСБ, якщо його ввімкнути - до всього що перерахував додається окрема дискотека, клава з підсвіткою, і поки ноут виключений вона світиться, а коли починає включатись вимикається.

При постійному підключенні до мережі, ноут все одно розряджається десь 3-4% на тиждень, це нормально чи треба щось налаштувати?

Не працюе регулятор гучності блютуз пристроїв через основний мікшер гучності (його так само змінює Fn кнопка, або доп кнопки на деяких клавіатурах)
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Untegental
Я в своих Легионах (20года) понизил мощность вай-фай модулей (смотрите в гугле, там через свойство модуля в сетевых настройках - выбор чтото про усиление).
Там по дефолту стоит агрессивный режим - на 4пда и я поставил на пункт ниже или вообще ставить "средний".

У себя я так сделал , вроде чтото тоже было с наушниками (ставил год назад - уже не помню).
Еще можете переставить драйвера на блютус.

------------------------------------
ЮСБ порт - тут обновите биос, у меня такого глюка нет, что на нескольких планшетах Вакома и на нескольких свистков беспроводных мышках.
Как вариант - в Легово Вантаж попереключайте режим работы ЮЗБ в выключенном состоянии.

Если не поможет - спрашивайте в теме 4Пда с легионами 21 года

------------------------------------
Разрядка - если у вас стоит сбережение аккума в Леново Вантаж , то аккум будет держать на 60%, и если у вас ноутбук был заряжен выше этого значения, то постепенно заряд будет падать (например зарядили на 100% - потом включили "сбережение аккума" - заряд будет постепенно падать до 60).

------------------------------------
Регулировка громкости - хм, у меня все работает, переставьте драйвера\обновите биос.
helish
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесская обл.

Повідомлення

Решение данной проблемы описано на сайте под названием из одной цифры и трех букв
Відповісти