Как можно заряжать ноутбук HP ProBook 450 G7 от павербанка через Tipe C

Все вопросы о ноутбуках
Відповісти
Автор
Повідомлення
Santyc
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Моё почтение, камрады!
Возник острый вопрос: Как можно заряжать ноутбук HP ProBook 450 G7 от павербанка через Tipe C
1. Возможно ли это делать
2. Если "да" то какой павербанк нужен?

Спасибо большое за подсказки!
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Santyc
фактично від любого, але від тих що не дають квік чардж вистачить тіки підтримувати роботу без зарядки батарей.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Santyc
ноути живуть на 19в, хоча деякі і 12в можуть схавати, в простої ноут буде жрати 0.8а+, під навантаженням 2.2а+, потрібно подивитись ще підтримку PD на павербанку, в реальності краще брати 30 Ач ну і на 65вт(з 20 Ач не факт що 1 раз повністю зарядити вийде), приклад baseus blade або той що на 65в, ще є сяомішний змі і тд
хоча мені ось казали що 20вт павербанк все ще може заряджати ноут, але явно не під навантаженням
moonlight49
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Шановні а чому ви вважаєте що ноут вміє PD input?
dimus8210
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

дивився в ютубі як народ самопальні павербанки 19В з підвищуючими перетворювачами DC-DC робить, хочу спробувати на старенькому ноуті
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

dimus8210
на 4пда видел что люди извращались в теме Легион 5 2020 года (ноут идет без поддержки юзб зарядки), но не помню что там сделали, но про припайку к проводу повышающих ток вещей чтото писали.
а так ноут в экономном рабочем режиме ест под 30в (если в игры не играть, у меня в экономном режиме в браузере вообще 10-15), но дает заряд только с банками 60-65в , в 21 легионах тоже пишут что заряд идет только от 65в банков, хоть люди на форумах писали что ноуту этого дофига...

Еще на днях глянул как заряжает родная зарядка аккум - в простом режиме аккум показывает заряд с 30в, при "быстрой" 80-90в.


А так любой ноут можно зарядить через мощную банку + переходник. Вопрос в нынешней цене за такие девайсы (их сейчас и в продаже нет... :-/

.
Santyc: 14.11.2022 18:34HP ProBook 450 G7
в розетке вроде указана зарядка по ЮЗБ-С (но розетка напишет...) .
И на реддите люди пишут "45W (15V 3A) at a minimum. " - так что должно с таким повербанком заработать
Santyc
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Я так розумію, що такий варіан підійде?
Наче по тех характеристикам воно
Павербанк Baseus Adaman Metal Digital Display 20000mAh 65W, Black (QC3.0 PD3.0)
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dimus8210: 14.11.2022 23:56 дивився в ютубі як народ самопальні павербанки 19В з підвищуючими перетворювачами DC-DC робить, хочу спробувати на старенькому ноуті
Не ті самі люди? ;)
https://itc.ua/ua/novini/u-kyyivskij-ba ... shkodzhen/
dimus8210
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Bender911: 15.11.2022 10:11
dimus8210: 14.11.2022 23:56 дивився в ютубі як народ самопальні павербанки 19В з підвищуючими перетворювачами DC-DC робить, хочу спробувати на старенькому ноуті
Не ті самі люди? ;)
https://itc.ua/ua/novini/u-kyyivskij-ba ... shkodzhen/
Наче ні :) відео стареньке, трагедія нова
Відповісти