OLED-дисплей в ноутбуках

Все вопросы о ноутбуках
Відповісти
Автор
Повідомлення
DeLibertate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Какие плюсы и минусы? Остро ли стоит проблема с "выгоранием"? Можно ли аппарат с подобной матрицей брать для программирования?
ervin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

3 недели назад продавал сисадмину асус с олед экраном. Парень сразу оценил экран, быстро проверил начинку и забрал ноут за 29к через 3-5 минут. Максимально быстрая продажа, наверно, за весь год.
Лично для меня цвета яркие, насыщенные, но не вырвигразные. Шрифты читаются комфортно. До сравнения на моем десктопном Монике Самсунг без режима для чтения работать невозможно, глаза быстро устают. Ноут очень лёгкий и тонкий, даже по сравнению с топовым XPS 13, который был у меня в то же время в наличии.
Не уверен, что тут найдется достаточно большая выборка статистики от владельцев олед экранов для формирования хоть какого-то вывода по поводу надёжности.
Могу только сказать, что следующий свой ноут буду смотреть уже с оледом.
Mad Dog
Member

Повідомлення

ІМХО, для програмування ти ніяких плюсів не отримаєш. Там велика контрастність навпаки може бути мінусом.
Хоча в теорії, якщо поставиш чорну тему у IDE то екран буде менше жерти ніж IPS... Зараз, з відключеннями світла, це може бути актуально.

Для дизайнерів рішення наче дуже непогане, а для всіх інших так собі. Геймери взагалі залошать з його 60 гц ))

Це як у мене машина колись сама паркувалась. Наче круто. Але використовував цю функцію тільки щоб показати друзям яка розумна машина. Зараз правда вже таким нікого не здивуєш ))
Так і тут. Яскраві рекламні ролики, що грають на контрасті, дуже круто виглядають... Але подивишся ти їх раза 3.
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DeLibertate
Якщо використовувати ide/редактор коду/консоль у світлій темі то вигорання можливі за умови коли яскравість буде викручена. Але якщо закривати кришку, налаштувати автосон чи динамічну заставку – проблем бути не повинно.
Admiral
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрый ОТЕЦ!

Повідомлення

Привіт народ! :beer:
Є власником асуса з олед дисплеєм. Може комусь інфа буде потрібна, так 120 Гц працює весь час і без зарядки, а вот HDR то тільки з зарядкою, є класна програма від майків для калібровки самого режиму і трішки старого SDR, головне з повзунками не переборщити) Також в утіліті мій асус можна настроіти багато чого та так само саму роботу дисплея, але нажаль тільки без зарядки чомусь це добро тільки працює :insane:
Так у мене таке цікаве питання) Чи можна якось підсунути йому в хромі, коли переглядаю відео контент не тільки на ютубі чи нетфліксі де hdr працює на відмінно, можливість працювати на повну яскравість??? Типу якогось розширення чи програми, буду радий за любу допомогу :super:
В разі вирішення питання, з мене магорич ;) :D :beer:
Відповісти