Acer Nitro 5 і роздільна здатнісь екрану

Все вопросы о ноутбуках
Відповісти
Автор
Повідомлення
maxxfc
Junior
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Вітаю.
Придбав нещодавно ноут, Acer Nitro 5 AN515-57-55NH
Хто в курсі, чому скрізь пишуть, що в ноутбуці Full HD 144Гц матриця, але насправді в ньому встановлена 2к 165Гц ? :rolleyes:
Навіть на сайті виробника:
Standard Refresh Rate 144 Hz
Screen Mode Full HD
Screen Resolution 1920 x 1080.

І скріншот з Аіди:
спойлер
Знімок екрана 2022-10-18 133440.png
Чи я щось не розумію в сучасному світі моніторів :rolleyes:
Sashr
Member

Повідомлення

Ну, блін, якщо зміг витратити більше $2k на ноутбук, зміг підключити інтернет, зареєструватися на форумі, то значить маєш голову на плечах і вмієш користуватися і гуглом?
На скріншоті бачимо модель матриці - N156KME-GNA. Швидкий гугл каже що ця матриця має такі харакетристики:

Pixels: 2560 x 1440
Type: LED
Backlight Lamp: DIODE
Pin Conncetion: 40 Pins
Side: Bottom Right
Finish: Matte/Glossy write in checkout note. Avoid RMA Fees.
Condition: NEW
Commodity: Non Touch Screen
Technology: 165Hz, DCI-P3

Робимо кунг-фу гуглу і ускладнюємо пошук таким запитом: "N156KME-GNA nitro 5". Результатом знаходимо огляд модифікацї Нітро 5 з цією матрицею:
https://www.notebookcheck.net/Acer-Nitr ... 695.0.html
Також там бачимо код модифікації - Nitro 5 AN515-58
Просимо гугл знайти її по запиту "Nitro 5 AN515-58 qhd". Результат - посилання на американський сайт Асер:
https://store.acer.com/en-us/nitro-5-ga ... 15-58-74tl

Невже так важко було зробити це самому?
maxxfc
Junior
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

По перше ноут коштував $1к, а по друге ви хоч і вмієте користуватись гуглом, але читати мабуть не дуже. Бо в мене модель AN515-57-55NH, а не та, яку ви знайшли зі своїми надздібностями до гугління...
Та й взагалі то питання не в тому, чи існує така матриця, а в тому, що на наклейці на ноутбуці, на офсайті по серійному номеру ноутбука вказана fullhd роздільна здатнісь, а насправді матриця інша.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

maxxfc: 18.10.2022 13:37Хто в курсі, чому скрізь пишуть, що в ноутбуці Full HD 144Гц матриця, але насправді в ньому встановлена 2к 165Гц ?
це називається Некомпетентність продавців інтернет-магазинів, та писак сайтів
Sashr
Member

Повідомлення

maxxfc: 18.10.2022 14:40 Та й взагалі то питання не в тому, чи існує така матриця, а в тому, що на наклейці на ноутбуці, на офсайті по серійному номеру ноутбука вказана fullhd роздільна здатнісь, а насправді матриця інша.
Саппорт Асера краще відповість на це питання, аніж будь хто на форумі.
maxxfc
Junior
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Lucas55: 18.10.2022 14:47
maxxfc: 18.10.2022 13:37Хто в курсі, чому скрізь пишуть, що в ноутбуці Full HD 144Гц матриця, але насправді в ньому встановлена 2к 165Гц ?
це називається Некомпетентність продавців інтернет-магазинів, та писак сайтів
маються на увазі характеристики навіть на наліпці на самому ноуті))
знайшов схожу "проблему" в інеті.. де в кого деж трапляється 2к матриця там де повинна бути 1080р
ну я не скаржусь, якщо що :)
дякую за участь
nums
Junior
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Даже не знаю повезло Вам или нет?
Все зависит от видеокрты, если это rtx 3066, то нет, а если rtx 3070 - да)
RW1911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nums: 22.11.2022 12:42 Даже не знаю повезло Вам или нет?
Все зависит от видеокрты, если это rtx 3066, то нет, а если rtx 3070 - да)
Разрешение всегда можно выставить и поменьше, даже на 4К мониторе можно в FHD играть, картинка будет не хуже чем на оригинальном FHD.
Відповісти