Dell Inspiron 15 маркування шлейфу для DVD-ROM

Все вопросы о ноутбуках
Відповісти
Автор
Повідомлення
Jarwiz
Junior
Аватар користувача
Звідки: Бориспіль

Повідомлення

Доброго дня, шановне панство! Допоможіть визначити маркування шлейфу для підключення DVD-ROM на Dell Inspiron 15-5100 (45173/SDPPI/2016).
Заздалегідь дякую!
Jarwiz
Junior
Аватар користувача
Звідки: Бориспіль

Повідомлення

Питання успішно вирішилося. Дякую за увагу!
Прохання до відповідальних осіб закрити тему.
Morfu1986
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dell inspiron 15 5100 series 41113/sdppi/2015 подскажите пожалуйста,хочу поставить ссд на ноут ,какой карман по размеру выбрать для DVD-ROM ?И ещё какую опертивку можно купить ,что бы добавить во второй слот ?стоит сейчас 4гб самсунг m471b5173DBO-YKO ТАК В ПРОГРАММЕ ПОКАЗЫВАЕТ
Jarwiz
Junior
Аватар користувача
Звідки: Бориспіль

Повідомлення

Morfu1986: 12.11.2022 19:16 dell inspiron 15 5100 series 41113/sdppi/2015 подскажите пожалуйста,хочу поставить ссд на ноут ,какой карман по размеру выбрать для DVD-ROM ?И ещё какую опертивку можно купить ,что бы добавить во второй слот ?стоит сейчас 4гб самсунг m471b5173DBO-YKO ТАК В ПРОГРАММЕ ПОКАЗЫВАЕТ
Спробую знайти відповідь на ваше питання. Там була дуже схожа ситуація. Проте, в моєму випадку, якщо я не помиляюся, стандартний диск був замінений на SSD, а DVD залишили на своєму місці. Там дуже складна ситуація з шлейфом, який відповідає за підключення DVD до материнської плати.
Відповісти