Lenovo G500s, model 20245 - треба CD (DVD)-диск із драйверами, котрий ішов в комплекті разом із ноутбуком

Все вопросы о ноутбуках
Відповісти
Автор
Повідомлення
Truchmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Lenovo G500s, model 20245 маю такий ноутбук. Проблема із драйверами для Windows 10 x64. Із початку потрапив у мої руки цей ноутбук із вже встановленим Windows 10 x64. На жаль я не подивися, яке апаратне забезпечення має ноутбук і зніс Windows 10 x64. Потім я інсталював Windows 10 x64 на ноутбук, але що я лише не робив, але не вдалося визначити усе апаратне забезпечення. Краще за усе було б найти CD (DVD)-диск із драйверами, котрий ішов в комплекті разом із ноутбуком.
Я буду дуже вдячен, якщо хтось, хто має такий диск, вишле копію на мою адресу, або - що краще - викладе на файлообміник наприклад сюди:
https://dropmefiles.net
або сюди:
https://dropmefiles.com.ua
Дякую заздалегідь
Alex646
Member

Повідомлення

Хм, а через id хіба не визначається все, що можливо?
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Truchmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Alex646
Не вдається. Якщо б було так просто, то я б сюди не писав.

На нижній кришці написано таке:

Lenovo G500s,
model 20245:
s/n: CB29575674
p/n: 59396841
Mfg date: 14/02/21
Manufactured for Lenovo PC HK Limited
Made in China
MO: CB04022101
Factory ID: PRC4
.-.-.-.-

В Setup в BIOS'і написано таке:

Product Name: Lenovo G500s
BIOS Version: 7BCN38WW(V2.04)
EC Version: 7BEC38WW(V2.04)
Lenovo SN: CB29575674
Board Number: 3366129300979
UUID Number: 9385344F-922C-11E3-A37A-201A06A0B0A1
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А шо,на сайте Членово ничего нет? :-/ Проскроль аидой оборудование,поищи на сайтах чиподелов.
Truchmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Saffa
Я пробував і так, і сяк, але на на усе апаратне забезпечення не вдається знайти, тому і питаю за CD (DVD)-диск із драйверами, котрий ішов в комплекті разом із ноутбуком.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

https://pcsupport.lenovo.com/ua/ru/prod ... 8Lenovo%29
На диске будет абсолютно так же как и тут на сайте (разве что тут может быть новее), они не клепают диски под разные версии, а все в один запихают
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Как вариант можно написать в техподдержку Леново, может они сами дадут ссылку?
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pelia: 20.08.2022 18:12 https://pcsupport.lenovo.com/ua/ru/prod ... 8Lenovo%29
На диске будет абсолютно так же как и тут на сайте (разве что тут может быть новее), они не клепают диски под разные версии, а все в один запихают
У меня когда-то подобное с МСИ происходило и дисочек в комплекте оказался тыквой. Так что не факт,что чудесный диск на самом деле так чудесен.
Truchmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Saffa
Справа у том, що для того, щоб дізнатися точно, яке саме обладнення на ноутбуці (модель 2014 року), треба на нього поставити Windows 7 x64 і драйвери з оригінального CD (DVD)-диска, що ішов при продажі у комплекті з ноутбуком. І тоді будуть два шляхи:
1) на сімку як апдейт поставити десятку;
або
2) записати назви усіх компонентів, поставити десятку з нуля на чистий диск і підібрати драйвери на сайтах виробників компонентів.
Ось чому прошу добрих людей, або записати копію CD (DVD)-диск і надіслати мені, або закинути образ оригінального CD (DVD)-диску з драйверами на файлообміник:
https://dropmefiles.net
або сюди:
https://dropmefiles.com.ua
Дякую заздалегідь
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Truchmann: 20.08.2022 19:52Справа у том, що для того, щоб дізнатися точно, яке саме обладнення на ноутбуці (модель 2014 року), треба на нього поставити Windows 7 x64 і драйвери з оригінального CD (DVD)-диска, що ішов при продажі у комплекті з ноутбуком.
нІт ! :down: :facepalm:

Я ж Вам вже давав посилання на оф.сайт з драйверами! по Серійнійку навіть Ваш ноут вибраний. :facepalm:

viewtopic.php?p=3422230#p3422230

А якщо щось не встановлюється (не рідне.. було замінене в процесі життя ноута) - то по ID залізяки шукати що це і драйвер відповідно
ВСЕ ! іншого недано.

Відправлено через 10 хвилин 16 секунд:
скрін в студію. По типу:
спойлер
Зображення
Truchmann
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Crossbow
Сказати багато простіше ніж зробити. Пошук ID залізяки не знаходе драйверів під десятку. Я добре знаю гіпер-посилання, котре Ви надали, але воно нічого не дає. Серійний або парт-нумер ничого не дають теж. Наприклад, шукаю Bluetooth-драйвер під десятку і маю:
"Поиск не вернул результатов. Попробуйте еще раз.
Дополнительные ресурсы
Узнайте больше о вопросах и проблемах, связанных с драйверами.
Популярные темы: Драйверы, Обновление драйверов
Лучшие решения
1. Найти изделие или серийный номер
2. Популярные темы: батарея, питание, загрузка
3. Аудиоустройство отсутствует или не может найти аудиоустройство — ThinkPad , ThinkCentre , ThinkStation
4. Популярные темы: звук, аудио, Dolby
5. Lenovo System Update — обновление драйверов, BIOS и приложений
Просмотреть все >".
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Truchmann
1. ИД железки будет?
2. Зачем 10ка на древнем ноуте? юзайте 7ку или 8.1
3. Если драйвера на "Блютуз" реально не существует под 10ку, пробовать ставить от 7 или 8.1 - в ручном режиме и с танцами в бубном. Через "режим совместимости", а если и так "нет", тогда вручную указывать путь к драйверам (файлам) + перевести винду в тестовый режим (выключить проверку цифровой подписи драйверов). Если и так "нет" - смирится...
Alex646
Member

Повідомлення

Truchmann: 20.08.2022 20:13 Crossbow
Сказати багато простіше ніж зробити. Пошук ID залізяки не знаходе драйверів під десятку. Я добре знаю гіпер-посилання, котре Ви надали, але воно нічого не дає. Серійний або парт-нумер ничого не дають теж. Наприклад, шукаю Bluetooth-драйвер під десятку і маю:
Я сподіваюсь Ви в курсі, що дуже часто драйвер на 7-ку підходить і для 10-ки? Головне, щоб бітність співпадала.
Відповісти